سازمان دیده بان SpaceX خدمه اژدها حوض با ISS

SpaceX خدمه اژدها فقط خودگردان لنگر انداخت با ایستگاه فضایی بینالمللی با ناسا فضانوردان باب Behnken و داگ هرلی در هیئت مدیره در 10:16 a. m. EDT.

این یک لحظه تاریخی: اولین بار در تاریخ پروازهای فضایی است که فضانوردان را ساخته اند آن را به مدار — nevermind یک ایستگاه فضایی — در داخل یک وسیله نقلیه تجاری.

“ورود اژدها” گفت: ناسا فرمانده کریس کسیدی که بخشی از ایستگاه فضایی در حال حاضر خدمه به عنوان وسیله نقلیه لنگر انداخت. “خدمه اکسپدیشن 63 مفتخر است به استقبال اژدها و تجاری خدمه برنامه به ایستگاه فضایی بین المللی, باب و داگ. خوشحالم که شما به عنوان بخشی از خدمه.”

در حالی که این یک نقطه عطف بزرگ در SpaceX نسخه ی نمایشی-2 ماموریت فضانوردان هر دو هنوز هم باید آن را از طریق جو زمین در داخل فضاپیما و با خیال راحت بازگشت به سطح پس از ماموریت خود در ایستگاه فضایی به پایان رسید.

این یک نگاه آشنا: SpaceX خدمه فضاپیمای اژدها در حال حاضر مستقل از منوی view با ایستگاه فضایی در ماه مارس سال گذشته — البته با تنها یک ساختگی دوبله ریپلی در هیئت مدیره.

روز شنبه, ناسا فضانوردان Behnken و هرلی می تواند دیده می شود مشت bumping به آنها رسیده مدار در هیئت مدیره خدمه اژدها پس از راه اندازی از تاریخی راه اندازی مجتمع 39A در مرکز فضایی کندی در کیپ کاناورال فلوریدا.

اینده فضاپیما قادر به انجام تمام docking مانور خود را, اما همچنین می تواند دست به کمر به مسافران انسان اگر نیاز بود.

ادامه مطلب: SpaceX باعث تاریخچه: راه اندازی فضانوردان ناسا به مدار

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>