سازمان دیده بان برای آخرین کلاهبرداری اینترنتی: sextortion

تحقیقات جدید میریزد نور در “sextortion,” کمتر شناخته شده در اینترنت جرم است که تهدیدی برای بزرگسالان و کودکان و اهمیت حفاظت از مردم از جنایتکاران آنلاین.

“Sextortion استفاده از صمیمی تصاویر و یا فیلم ها که دستگیر شده اند و سپس به گرفتن پذیرش از یک قربانی می گوید:” coauthor روبرتا Liggett اومالی دانشجوی دکتری در عدالت کیفری در دانشگاه ایالتی میشیگان.

“چه چیزی باعث آن متفاوت از هر گونه جرم و جنایت دیگر تهدید به انتشار. یک مجرم می گویند ” من این تصاویر از شما و آنها را منتشر خواهد کرد مگر اینکه شما…’ برای دریافت تصاویر بیشتر و یا حتی در ازای پول است.”

در بسیاری از موارد از sextortion, عاملان در واقع نه دارای تصاویر و یا فیلم آنها با استفاده از به عنوان اهرم. به جای مجرم دستکاری قربانی رفتار با ضربه زدن به ترس از دانستن نیست که آیا این تهدید واقعی است.

تحقیقات نشان می دهد که زمان تمرکز در انتشار تصاویر آنلاین ممکن است تحت الشعاع قرار دادن موضوع تهدید مبتنی بر آزار و اذیت آنلاین مانند sextortion. در حالی که اکثر ایالات آمریکا باید بر علیه قوانین انجمن انتقام, مطالعه یک مورد برای افزایش آگاهی و تغییر قانون شامل اشکال دیگر مبتنی بر اینترنت سوء استفاده جنسی جنایات.

“بسیاری از این ترس ناشی از این باور است که هکرها می توانند چیزی مربوط به تکنولوژی از توانایی دیدن کسی تاریخچه مرورگر وب برای هک کردن یک وب کم یا لانه دستگاه می گوید:” coauthor کارن Holt, استادیار عدالت کیفری. “همین دلیل است که sextortion بسیار موثر است—آن را ایجاد مقدار زیادی از ترس و عدم اطمینان است که قربانیان در نهایت مطابق مقابل گفت:” من فکر می کنم شما در حال بلوف میزند و اگر من شما را نادیده بگیرد و سپس من خوب است.'”

Liggett اومالی و هولت می گوید مردان کمتر احتمال دارد به گزارش این جنایت به پلیس از خجالت یا شرم بلکه اصلا تجربه عمر از آزار و اذیت تجربه شده توسط افراد زیر سن قانونی.

“قربانیان در حال اکثریت افراد زیر سن قانونی و زنان اما اگر هدف این است که برای دریافت پول آنها تقریبا همیشه با هدف قرار دادن مردان” Liggett اومالی می گوید. “این دو گروه از مردم تجربه مشابه جرم و جنایت در راه بسیار متفاوت.”

تجزیه و تحلیل از 152 سایبر sextortion مجرم کشف چهار نوع متمایز: minor-متمرکز با هدف قرار دادن قربانیان زیر 18 سال سن; جرایم هدف قرار دادن قربانیان با استفاده از کامپیوتر مبتنی بر تاکتیک های مانند نرم; تنگاتنگی خشونت با هدف قرار دادن سابق یا فعلی شرکای عاشقانه; و فراملی هدف غریبه صرفا به دلایل مالی.

هولت توضیح می دهد که چهار تم منعکس انگیزه های مختلف برای چه مجرم می خواهید از قربانیان خود را. یک نظرسنجی از 1,631 سایبر sextortion قربانیان یافت 46 درصد افراد زیر سن قانونی ساخت جنایت علیه افراد زیر سن قانونی و تمرکز برای اجرای قانون و در ادبیات تحقیق.

“نامتناسب تمرکز بر جزئی قربانیان منجر به قوانین جدید که حفاظت از افراد زیر سن قانونی از بزرگسالان جنسی, درخواست آنلاین, اما وجود دارد چند حمایتهای قانونی برای بزرگسالان مرد و زن قربانیان” Liggett اومالی می گوید.

محققان در حال شروع به دیدن بسیاری از دیگر عاملان استفاده از sextortion. در خشونت زمینه همکاران ممکن است به اشتراک گذاری تصاویر تاکنون رضايتمندی تنها به این تصاویر بعد از آن به عنوان اهرم در ارتباط است. در موارد دیگر سازمان های فراملی استخدام کلاهبرداری است که در آن افراد تظاهر به یک مرد و یا زنان در اینترنت جذاب در وب کم جلسات با قربانیان و بلافاصله تهدید به انتشار یک ضبط مگر اینکه پول ارائه شده است.

آگاهی و گزارش از sextortion جنایات در حالی که اقدام مسئولانه آنلاین, کلیدی در حفاظت از کودکان و بزرگسالان.

“به عنوان دیجیتال شهروندان ما باید برای شروع به دفاع بیشتر در پاسخگویی از طرف سیستم عامل به این تصاویر پایین و یا گزارش آزار و اذیت” هولت می گوید. “بسیاری از آفلاین جنایات آنلاین جزء و اغلب اجرای قانون و رفتار ما نمی گرفتن. ما نیاز به فکر می کنم در مورد ما خود ایمنی شخصی هر دو آفلاین و آنلاین است.”

محققان مانند Liggett اومالی و هولت نیز حمایت قوانین فدرال برای رسیدگی به نقاط ضعف قانونی از sextortion.

“ما نمی توانیم تنها با تمرکز بر انتقام پورنو” Liggett اومالی می گوید. “ما نیاز به متوقف کردن و فکر می کنم در مورد تمام راه های که در آن تصاویر استفاده می شود در برابر مردم و به فکر می کنم در مورد راه ما ساخت این قوانین برای اطمینان از وجود دارد مسیر را برای تعقیب و بازداشت.”

این تحقیق به نظر می رسد در مجله بین فردی خشونت.

منبع: دانشگاه ایالتی میشیگان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>