سازمان دیده بان برای اسطوره ها در مورد COVID-19 ‘درمان معجزه’

تعداد قابل توجهی از شرکت کنندگان در یک نظرسنجی منتشر شده در اواخر فوریه و اوایل ماه مارس بر این باور اسطوره ها در مورد COVID-19.

با استفاده از دست خشک کن شستشو بینی خود را با شور و مصرف آنتی بیوتیک ها و غرغره کردن با دهان شویه ها همه بی اثر روش های جلوگیری از عفونت کروناویروس. این خاص COVID-19 افسانه ها ممکن است پس از بی اعتبار شده است اما آنهایی که جدید ظاهر شده اند.

هدف از این بررسی می گوید: نویسنده پاسکال Geldsetzer یک استاد پزشکی در دانشگاه استنفورد بود نه تنها برای تست عمومی را درک کنونی از این بیماری همه گیر کوروناویروس بلکه برای نشان دادن یک روش مفید از جمع آوری اطلاعات به سرعت که می تواند به خصوص مفید برای سلامت عمومی اطلاعات مبارزات انتخاباتی.

“این یک ارزان و سریع راه برای گرفتن حداقل یک حس از آنچه دانش و درک عمومی در مورد coronavirus می گوید:” Geldsetzer.

دیگر مشترک برداشت های نادرست برگزار می شود توسط برخی در یک نمونه از 6000 بزرگسالان از ایالات متحده و انگلستان شامل: اعتقاد به این که دریافت یک نامه یا بسته از چین به شمار خطر COVID-19 عفونت اعتقاد به این که فولاد ماسک حداقل 95% موثر در جلوگیری از شما را از گرفتن ویروس و اعتقاد به این که کودکان در معرض خطر مرگ زمانی که با این ویروس آلوده. همه نادرست است.

او می گوید: او موجب برای انجام این بررسی پس از خواندن مشترک coronavirus سوء تفاهم است که در حال بی اعتبار در سازمان بهداشت جهانی اسطوره Busters سایت.

“نتایج نیست همه بد” Geldsetzer می گوید. “این نظرسنجی همچنین نشان داد که مردم به طور کلی خوب بود آگاهی از علائم COVID-19 و به طور کلی درک حالت اصلی انتقال است.”

نتایج نشان داد که بیش از 90 درصد از شرکت کنندگان در هر دو ایالات متحده و بریتانیا فکر می کردم که شستن دست های خود را اجتناب از تماس نزدیک با افرادی که بیمار هستند و اجتناب از دست زدن به چشم ها بینی و دهان با دست نشسته بودند موثر در جلوگیری از یک COVID-19 عفونت است. همه از این است که دقیق است.

اما نتایج همچنین نشان داد درصد قابل توجهی از پاسخ دهندگان برگزار شد انواع تصورات غلط.

در میان آنها:

  • 34 درصد از شرکت کنندگان در فکر پوشیدن مشترک فولاد ماسک بود “بسیار موثر” در حفاظت از آنها را از ویروس.
  • 28 درصد فکر آن را محتاطانه به خودداری از غذا خوردن در رستوران چینی.
  • حدود 30% از ما شرکت کنندگان و 41 درصد از انگلستان شرکت کنندگان اظهار داشت که اگر آنها یک راننده در یک ridesharing پلت فرم آنها حداقل گاهی اوقات رد سواری به مسافران با شرق آسیا-نام صدایی برای کاهش خطر خود را.

این سوال پرسیده بودند قبل از “پناهگاه در محل” دستور شروع به نظر می رسد در هر دو کشور بسته شدن بسیاری از رستوران ها و محدود کردن سفر است.

نتایج دیگر نشان داد که 24 درصد در آمریکا و 18% در انگلستان فکر می کردم این بود که حداقل کمی احتمال دارد که coronavirus است bioweapon طراحی و توسعه توسط یک دولت یا سازمان تروریستی است. (درست نیست.)

نتایج حاصل از این بررسی می تواند مفید باشد در کمک به رهبران شکل عمومی اطلاعات سلامت مبارزات مطالعه می گوید. در حال انجام بررسی های مشابه بر اساس مداوم می تواند ثابت به روز شواهد مبتنی بر بینش برای چه به برجسته در مبارزات انتخاباتی از جمله به عنوان اطلاعات در مورد بحران همچنان به توسعه.

منبع: دانشگاه استنفورد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de