سازمان دیده بان ناسا James Webb Space Telescope آشکار شدن آن طلایی آینه برای زمان 1 (تصویری)

ناسا بعدی بزرگ رصدخانه, the James Webb Space Telescope است به طور کامل مستقر اولیه آن آینه برای اولین بار مارک نقطه عطف دیگری در آن سفر به فضا.

قبل از همه کار بر روی نسل بعدی ابزار است که برنامه ریزی برای راه اندازی در سال 2021 بود متوقف شد با توجه به COVID-19 گیر تکنسین و مهندس در این سازمان بودند که رفتن را از طریق یک سری از آزمایشات با استفاده از تلسکوپ قبل از ارسال آن به گویان فرانسه برای پرتاب روی یک موشک آریان 5.

به تازگی در یکی از این آزمایشات تلسکوپ فضایی با موفقیت تمدید و باز شدن تمام آن 21 فوت و 4 اینچ (6.5 متر) اولیه آینه (بزرگترین آینه در نوع خود است که ناسا تا کنون ساخته شده است). آینه باز به همان پیکربندی است که آن را یک بار تلسکوپ در فضا است.

مرتبط: ساختمان James Webb Space Telescope (گالری)

ناسا جیمز وب تلسکوپ فضایی با موفقیت مستقر در آن غول های اولیه آینه برای اولین بار است. از آن خواهد شد راه اندازی در سال 2021. (اعتبار تصویر: کریس کان/ناسا)

در طول آزمون Webb آینه بود تا قلاب تخصصی جاذبه-جبران تجهیزات شبیه سازی شده در صفر گرانش محیط زیست در فضا است. نه تنها آینه استقرار به عنوان طراحی شده آن را در یک فضای محیط مانند نشان دادن آمادگی خود را. مهندسین و تکنسین های استقرار Webb اولیه آینه تنها یک بار قبل از آن حمل می شود و به آن راه اندازی سایت.

گذراندن این آزمون “یکی دیگر از نقطه عطف قابل توجهی نشان Webb را اعزام به درستی در فضا است. این یک دستاورد بزرگ و الهام بخش تصویر برای کل تیم” لی فینبرگ نوری تلسکوپ عنصر مدیر وب در پرواز فضایی گودارد ناسا در مرکز کمربند سبز مریلند در بیانیه ای گفت.

وب اصلی آینه است یک قطعه مهم از ابزار. یک تلسکوپ حساسیت به طور مستقیم مربوط به اندازه آن آینه که تعیین می کند چه مقدار نور این تلسکوپ می توانید از اشیاء آن را مشاهده. پس Webb را از آینه به به واقعا بزرگ در جهت ابزار به عنوان قدرتمند به عنوان امکان پذیر است. وب آینه آنقدر بزرگ است که نمی توان آن را در داخل جا یک موشک در حالی که به طور کامل توسعه یافته است پس از آن نیاز به برابر به منظور حمل و نقل به فضا است. پس از آن توانایی را بریزید و سپس گشودن آماده به کار بسیار مهم است.

با COVID-19 pandemic هنوز هم بسیار در جریان منظم گردش کار در ناسا قطع شده است. به تازگی ناسا مدیر جیم Bridenstine اعلام کرد که همه کارکنان ناسا که در نظر گرفته نمی شوند ضروری ماموریت پرسنل خواهد بود کار از راه دور برای هم بودن.

در حال حاضر Webb تیم از نورث روپ گرومن است که هنوز هم ادامه یکپارچه سازی و تست کار در کالیفرنیا هر چند آنها باید معطوف به کاهش تعداد افراد مشغول به کار در یک زمان داده شده با توجه به این بیانیه. پس از خدمت برج مجمع قرار است در ماه آوریل یکپارچه سازی و تست خواهد بود به طور کامل متوقف شود به مقدار قابل توجهی از ناسا پرسنل مورد نیاز برای این عملیات.

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید