سازمان دیده بان مریخ ‘sneak’ در پشت هلال ماه در این چشم انداز (تصویری)

این سیاره قرمز به طور خلاصه ناپدید شد پشت ماه برای skywatchers در شمال امریکا روز سه شنبه (Feb. 18) ارائه نادر آسمانی برای درمان زود risers و astrophotographers.

این بازی کیهانی “peekaboo” شروع شد و در اوایل صبح روز سه شنبه زمانی که خورشید در حال حاضر شروع به افزایش بالاتر از آمریکا در سواحل شرق و مریخ عمدتا کم رنگ به نور روز است. اما skywatchers تا به حال یک نظر خیلی بهتر از این سیاره به عنوان آن را “تحت الشعاع” توسط ماه — اما کسانی که ناظران تا به حال از خواب بیدار شوید و قبل از سپیده دم تا شاهد این رویداد است که شناخته شده به عنوان یک غیبت.

در آریزونا آریزونا astrophotographer ویکتور Rogus دستگیر تصویری از مریخ دزدکی از پشت ماه در پایان غیبت. “اوایل صبح امروز ما شاهد سیاره مریخ به عنوان آن افزایش بیش از تیره اندام را از ما تا ماه” Rogus گفت: Space.com. “غیبت آغاز شده برای ما در سدونا در حالی که ماه و سیاره شدند کم در افق و در درختان. اما این جفت ارز قرار گرفتند بالا در آسمان برای پایان رویداد” حدود یک ساعت بعد.

تصویری: Moon ‘گرفتگی’ مریخ در آریزونا صبح زود آسمان
مرتبط با: که از کجا و چگونه برای دیدن سیارات در سال 2020 آسمان شب

مریخ ظهور از ماه تاریک اندام در این عکس گرفته شده در پایان غیبت در فوریه. از 18 سال 2020 است. Astrophotographer ویکتور Rogus اسیر این دیدگاه از سدنا, آریزونا. (اعتبار تصویر: حسن نیت ارائه میدهد از ویکتور Rogus)

حدود 200 مایل (370 کیلومتر) پایین جاده در توسان آریزونا astrophotographer B. G. بوید, گیر افتاد, نمایش unobstructed از آغاز غیبت آغاز شده است که وجود دارد در 4:38 صبح به وقت محلی.

بوید در عکس ها نشان می دهد این سیاره قرمز ومیگوید نسبت به اندام تحتانی پایانی هلال ماه. در آن زمان ماه را چهره شد و حدود 24% روشن شده توسط نور خورشید.

تصویر 1 از 2

Mars begins to disappear behind the crescent moon at the beginning of the occultation on Feb. 18, 2020. Astrophotographer B.G. Boyd captured this view from Tucson, Arizona.

مریخ شروع به ناپدید می شوند در پشت هلال ماه در آغاز غیبت در فوریه. از 18 سال 2020 است. Astrophotographer B. G. بوید اسیر این دیدگاه از توسان, آریزونا. (اعتبار تصویر: حسن نیت ارائه میدهد از B. G. بوید)
تصویر 2 از 2

Astrophotographer B.G. Boyd captured this view of the crescent moon making its way toward Mars in the early morning sky over Tucson, Arizona, shortly before the occultation began on Feb. 18, 2020.

Astrophotographer B. G. بوید اسیر این نمایی از هلال ماه ساخت راه خود را به سوی مریخ در اوایل صبح آسمان بیش از توسان, آریزونا, مدت کوتاهی قبل از غیبت آغاز شد و در فوریه. از 18 سال 2020 است. (اعتبار تصویر: حسن نیت ارائه میدهد از B. G. بوید)

برای skywatchers در سایر نقاط جهان که در آن ماه عبور نمی کند به طور مستقیم در مقابل از مریخ آسمانی جفت ساخته شده یک رویکرد در آسمان شب است. مریخ بود در رابطه با ماه معنی دو اشیاء به اشتراک گذاشته شده همان آسمانی طول جغرافیایی و در 8:17 p. m. EST (1317 GMT).

ماه یک بار دیگر خواهد بود در رابطه با مریخ در مارس 18, در همان روز که ما ماهواره طبیعی خواهد بود در رابطه با مشتری و زحل. سه سیاره خواهد ازدحام در اطراف پایانی هلال احمر در predawn آسمان است.

مریخ در حال حاضر درخشان در یک نسبتا ضعف قدر +1.2 و یا در مورد به عنوان روشن به عنوان ستاره Deneb که نشانه دم صورت فلکی ماکیان قرار قو. برای مشاهده مریخ در نور روز skywatchers نیاز به یک تلسکوپ یا دوربین دوچشمی. سیاره سرخ خواهد بود در درخشان آن در ماه اکتبر زمانی که آن می رسد مخالفت یا نقطه در مدار خود که در آن سیاره است که به طور مستقیم در مقابل خورشید زمین و آسمان است.

ایمیل Hanneke Weitering در hweitering@space.com یا او را دنبال کنید @hannekescience. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de