سازمان دیده بان زندگی می کنند! SpaceX برای راه اندازی 60 Starlink ماهواره ها @ 9:06 p. m. EST (1406 GMT)

SpaceX راه اندازی خواهد شد آن دسته بعدی از Starlink ماهواره ها به مدار از کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه فلوریدا در چهارشنبه ، 29و شما می توانید شروع در اینجا زندگی می کنند, حسن نیت ارائه میدهد از SpaceX.

یک موشک فالکون 9 را راه اندازی 60 جدید Starlink ماهواره ها از فضا راه اندازی مجتمع 40 به عنوان بخشی از SpaceX-3 چهارم Starlink ماموریت توسط SpaceX. پرتاب برای مجموعه 9:06 p. m. EST (1406 GMT). SpaceX راه اندازی پخش آغاز خواهد شد و در حدود 15 دقیقه قبل از پرتاب.

فالکون 9 موشک مورد استفاده برای این ماموریت پرواز دو بار قبل از. اولین مرحله راه اندازی تقویت کننده SpaceX اولین خدمه اژدها تست پرواز به ایستگاه فضایی بین المللی در ماه مارس 2019 و سپس راه اندازی سه ماهواره RADARSAT صورت فلکی برای کانادا بعد از آن سال در ماه ژوئن.

در طول امروز, راه اندازی, SpaceX را بازیابی فالکون 9 در مرحله اول بر روی هواپیماهای بدون سرنشین کشتی البته من هنوز هم شما را دوست دارم. این شرکت همچنین تلاش برای گرفتن هر دو نیمه از این موشک را حمل بار fairing با استفاده از غول شبکه در بازیابی آن کشتی های خانم درخت و خانم رئیس.

کلی ماموریت

SpaceX با هدف قرار دادن چهار شنبه, ژانویه 29 در 9:06 p. m. EST یا 14:06 UTC برای چهارم آن راه اندازی Starlink ماهواره ها از فضا راه اندازی مجتمع 40 (SLC-40) در کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه فلوریدا.

فالکون 9 اولین مرحله که قبلا راه اندازی خدمه اژدها در اولین تظاهرات ماموریت در ماه مارس 2019 و RADARSAT صورت فلکی ماموریت در ماه ژوئن 2019. پس مرحله جدایی, SpaceX را زمین فالکون 9 را در مرحله اول بر روی “البته من هنوز هم شما را دوست دارم” droneship خواهد شد که مستقر در اقیانوس اطلس است. حدود 45 دقیقه پس از پرتاب, SpaceX دو fairing بهبود عروق “خانم درخت” و “خانم رئیس” تلاش خواهد کرد برای بازیابی دو fairing نیمه.

این Starlink ماهواره استقرار در ارتفاع 290 متر. قبل از مدار بالا بردن SpaceX مهندسین را انجام داده بررسی برای اطمینان از تمام Starlink ماهواره ها به عنوان عامل در نظر گرفته شده. هنگامی که این وسیله در حال تکمیل این ماهواره خواهد شد و سپس استفاده از پردازنده یون پیشرانه به حرکت مورد نظر خود را مدار و عملیاتی ارتفاع 550 متر.

ظرفیت ترابری توضیحات

SpaceX اعمال نفوذ آن تجربه در ساخت موشک و فضاپیما برای استقرار پیشرفته ترین پهنای باند اینترنت سیستم. با عملکرد است که به مراتب فراتر از سنتی ماهواره ای, اینترنت و شبکه جهانی بیکران زمینی زیرساخت محدودیت Starlink ارائه خواهد شد با سرعت بالا پهنای باند اینترنت را به مکان های که در آن دسترسی شده است غیر قابل اعتماد و گران قیمت یا به طور کامل در دسترس نیست.

هر Starlink ماهواره ای به وزن حدود 260kg و ویژگی های جمع و جور و تخت-طراحی پانل است که به حداقل می رساند دوره اجازه می دهد برای انبوه راه اندازی پشته به بهره برداری کامل از فالکون 9 قابلیت راه اندازی. با چهار قدرتمند فاز آرایه آنتن هر ماهواره یک مقدار زیادی از توان را می توان قرار داده و هدایت می شوید در یک زمان کوتاه به منظور از قدر کمتر هزینه.

این سیستم در لبه پیشرو در مدار باقی مانده و کاهش ملاقات و یا بیش از تمام مقررات و استانداردهای صنعت. در پایان از چرخه زندگی خود را از ماهواره استفاده خواهد شد خود را در هیئت مدیره سیستم نیروی محرکه به deorbit در طی چند ماه. در صورت بعید است که خود را نیروی محرکه سیستم می شود و غیر قابل جراحی های ماهواره را سوزاند تا در جو زمین در 1-5 سال به طور قابل توجهی کمتر از صدها یا هزاران سال مورد نیاز در ارتفاعات بالاتر است. اجزای هر ماهواره به طور کامل demisable.

Starlink است با هدف قرار دادن خدمات در شمال آمریکا و کانادا در سال 2020 به سرعت در حال گسترش به نزدیکی پوشش جهانی از جمعیت جهان تا سال 2021. اطلاعات اضافی در سیستم را می توان در یافت starlink.com.

ماموریت گاهشمار (همه زمان ها تقریبی)
شمارش معکوس
Hr/Min/Sec رویداد
– 00:38:00 – SpaceX راه اندازی مدیر تایید برای سوخت بار
– 00:35:00 RP-1 (موشک درجه نفت سفید) در حال بارگذاری در جریان
– 00:35:00 1st مرحله LOX (اکسیژن مایع) بارگذاری جریان
– 00:16:00 2 مرحله LOX بارگذاری جریان
– 00:07:00 فالکون 9 شروع می شود موتور لرز قبل از راه اندازی
– 00:01:00 فرمان کامپیوتر پرواز برای شروع نهایی prelaunch چک
– 00:01:00 سوخت مخزن فشار به پرواز فشار آغاز می شود
– 00:00:45 SpaceX راه اندازی مدیر تایید برای راه اندازی
– 00:00:03 موتور کنترل فرمان موتور احتراق دنباله ای برای شروع
– 00:00:00 پرتاب فالکون 9
راه اندازی فرود و استقرار
Hr/Min/Sec رویداد
00:01:13 Max Q (لحظه اوج فشار مکانیکی بر روی موشک)
00:02:33 1st مرحله اصلی موتور قطع (مکو)
00:02:36 1 و 2 مرحله جداگانه
00:02:43 2 مرحله موتور شروع می شود
00:03:24 Fairing استقرار
00:06:41 1st مرحله ورود سوزاندن کامل
00:08:24 1st مرحله فرود
00:08:49 2 مرحله موتور قطع (SECO-1)
00:45:55 2 مرحله ری استارت موتور
00:45:57 2 مرحله موتور قطع (SECO-2)
01:01:48 Starlink ماهواره شروع استقرار

‘ISS زندگی می کنند!’ اتصال به ایستگاه فضایی بین المللی

پیدا کردن آنچه که فضانوردان و فضانوردان ایستگاه فضایی بین المللی هستند تا با تنظیم به “ISS زنده” پخش است. شنیدن مکالمات بین خدمه و ماموریت کنترل در زمین و تماشای آنها را به کار در داخل ایالات متحده بخش از مدار آزمایشگاه. هنگامی که خدمه خاموش است وظیفه شما می توانید لذت بردن از زنده منظره زمین از فضا. شما می توانید تماشا و گوش دادن در پنجره زیر حسن نیت ارائه میدهد از ناسا.

از ناسا:

“تصویری زنده از ایستگاه فضایی بین المللی شامل داخلی views هنگامی که خدمه است که در وظیفه و زمین نمایش در زمان های دیگر. این تصویری است که همراه با فایل صوتی مکالمات بین خدمه و کنترل ماموریت. این تصویری است که تنها در دسترس زمانی که ایستگاه فضایی است که در تماس با زمین است. در طول ‘از دست دادن سیگنال’ دوره بیننده را از یک صفحه آبی.

“پس از این ایستگاه در مدار زمین یک بار در هر 90 دقیقه آن را تجربه طلوع یا غروب آفتاب در مورد هر 45 دقیقه. هنگامی که ایستگاه در تاریکی, خارجی, دوربین, ویدئو ممکن است به نظر می رسد سیاه و سفید, اما گاهی اوقات می تواند با ارائه نمایش های دیدنی و جذاب از رعد و برق یا چراغ های شهر زیر.”

دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

All About Space banner

نیاز به فضای بیشتر? شما می توانید 5 مسائل ما شریک “همه چیز در مورد فضا” مجله برای $5 برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا مجله)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im