سازمان دیده بان چگونه فضانورد جسیکا Meir تنها زن در فضا در حال حاضر جشن روز بین المللی زنان

تنها زن در فضا در حال حاضر ساخته شده ارائه خاص برای روز بین المللی زنان در این روز دوشنبه (9 مارس).

شناور در کیبو ماژول ایستگاه فضایی بین المللی در یک لباس و جوراب است که او در سال 2019 به مناسبت سالگرد 50th آپولو 12 (در کنار همکاران او که عینک مجموعه ای از رجعت به نظر می رسد برای سالگرد) ناسا فضانورد جسیکا Meir صحبت در یک ویدیو ارسال شده به توییتر شنبه در مورد اینکه چرا ما باید دیدگاه های گوناگون برای به انجام رساندن اهداف بزرگ در اکتشافات فضایی.

“طول می کشد تا تمام انواع از مردم از زمینه های متنوع برای کشف ناشناخته ها و چیزهایی که به ظاهر غیر ممکن ممکن است,” گفت: Meir یک فضانورد در این سه فرد اعزامی 62. “هنگامی که ما همه با هم کار می کنند وجود دارد هیچ محدودیتی برای آنچه که ما می توانید انجام.”

مرتبط با: زنان در فضا: یک جهان از اولین ها در عکس

ناسا فضانورد جسیکا Meir صحبت می کند از ایستگاه فضایی بین المللی روز زن. (اعتبار تصویر: Astro_Jessica/توییتر/ناسا)

Meir اخیرا spaceflight مرزهای هر چند او صحبت نمی کنم در این مورد خاص موفقیت در این ویدئو. او و سابق crewmate فضانورد, Christina کخ (که به تازگی به زمین بازگشت و پس از یک سابقه و رکورد 328 روز در فضا پروازهای فضایی طولانی ترین تا کنون ساخته شده توسط یک زن), انجام, اولین سه زن spacewalks در تاریخدر سال 2019 و 2020.

در حالی که در فضای Meir نیز او را جشن گرفتند هویت و میراث به عنوان یک زن یهودی از جمله پوشیدن جشن, جوراب, جشن هانوکا و آوردن پرچم اسرائیل را با خود به فضا با توجه به تایمز اسرائیل.

در این ویدئو او ارسال شده در دوشنبه پرداخت ادای احترام به زنان که قبل از او در حالی که به دنبال به آینده زمانی که اولین زن پیاده روی در ماه نقطه عطفی است که ناسا با هدف به انجام رساندن توسط 2024.

“من خدا را شکر برای زنان شگفت انگیز که هموار راه را برای من به انجام تحقیقات در فضا” Meir گفت. “ناسا در حال هل دادن مرزهای اکتشاف و کار سخت برای ارسال اولین زن و مرد بعدی به ماه به عنوان بخشی از آرتمیس برنامه است.”

به عنوان 2019تنها 64 از 566 نفر برای پرواز به فضا شده اند و زنان است. اولین زن برای پرواز به فضا بود Valentina Tereshkova در سال 1963 اولین آمریکایی در فضا بود سالی سوار در سال 1984. زنان باید به دست یک تعداد دیگر باور نکردنی مداری نقاط عطف از جمله فرمانده شاتل فضایی انجام spacewalks و فرمانده ایستگاه فضایی بین المللی.

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de