سازمان دیده بان فورد دیوانه وار قدرتمند موستانگ الکتریکی پاپ Wheelie در نوار کشیدن

قهرمان اکشن

فورد gunning برای تبدیل شدن به نام تجاری انتخاب زمانی که آن را به نسل جدید از اتومبیل های عضلانی تمام الکتریکی آمریکایی می آید — و با آن یک خاموش موستانگ کبرا جت 1400 نمونه اولیه ، لقب “تمام الکتریکی قهرمان عمل، آن را فقط ممکن است یک شات را به مقام اول داشته باشد.

[محتوای جاسازی شده]

قدرت الکتریکی شدید بر روی چرخ ارائه لاستیک ذوب 1400 اسب بخار و بیش از 1100 پوند فوت تورک، بلافاصله با یک مطبوعات از پدال خدمت کرده است.

در طول یک آزمایش خصوصی، مهندسان فورد توانستند فقط بیش از ۱۵۰۰ اسب بخار را از قدرت ۸۰۰ ولت فشار دهند، این شرکت ادعا می کند.

تا 11

جت کبرا دارای چهار موتور است که تا ۱۰٬۰۰۰ انقلاب در دقیقه می چرخند. بسته باتری آن می تواند از قرار دادن 350 کیلو وات — در هر موتور.

این عملکرد بسیار بی بند و بار است، ماشین به سختی می تواند خود را زمین نگه دارید. در یک ویدیو جدید آپلود شده توسط بخش عملکرد فورد، وسیله نقلیه می آید wheelie آن را به عنوان فریاد پایین نوار کشیدن.

مارک راشبروک، مدیر جهانی فورد عملکرد موتوراسپورتز در بیانیه ای گفت: «از زمان آشکار کردن ماشین، ما به لحن خوب آن ادامه داده ایم و اکنون می دانیم که ما فقط سطح آنچه را که ممکن است بتوانیم با این اسب بخار الکتریکی بسیار در یک محیط مسابقه کشیدن به آن دست یابیم، خراشیده ایم.»

فقط یک شانس باریک شما قادر خواهید بود برای خرید یکی در هر زمان به زودی وجود دارد, هر چند. با این حال فورد لیتیوم موستانگ را که یک خودروی عضلانی تمام الکتریکی ۹۰۰ اسب بخار است، اعلام کرده است. موستانگ ماخ-ای هم هست.

ادامه مطلب: سازمان دیده بان فورد موستانگ نمونه اولیه الکتریکی کشیدن wheelie در نوار کشیدن [Electrek]

بیشتر در فورد : فورد به روز رسانی نرم افزار اجازه می دهد تا اتومبیل پلیس پخت دور کروناویروس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de