تماشا کنید: تبادل نظر ونتیلاتور با استفاده از سخت افزار فروشگاه قطعات

مهندسان مکانیک ساخته شده است یک نمونه از قطعات است که معمولا در دسترس تنها هزینه حدود $200.

این پروژه می تواند کمک به کاهش کشورهای در حال توسعه نگرانی در مورد کمبود تجهیزات پزشکی, محققان می گویند.

تجربی مکانیکی ونتیلاتور نمونه می توان مونتاژ با حجم بالا در انبار مواد و بدون پیشرفته آموزش مهندسی می گوید: Ricardo الله مهاجرانی-Alvarez استادیار مهندسی مکانیک در دانشگاه ایالتی میشیگان.

“نیاز فوری وجود دارد به گسترش تعداد بیماران ما می توانیم تهویه مکانیکی” الله مهاجرانی-Alvarez می گوید. “با توجه به سادگی و کم هزینه, و اگر شرایط نیاز به آن هر کسی می تواند با کنار هم قرار دادن خود ونتيلاتور.”

این تیم همچنین توسعه انجام آن را به خودتان آموزش دستی و توضیح داد که چگونه به جمع آوری نمونه. بسته به در دسترس بودن منابع آن می تواند کمتر از یک روز به جمع آوری الله مهاجرانی-Alvarez می گوید.

ونتیلاتور خود را ساخته شده است عمدتا با لوله های پی وی سی و وینیل شیلنگ در دسترس در اکثر فروشگاه های سخت افزاری. تحت فشار گاز می تواند از هر موجود پزشکی درجه هوای فشرده یا اکسیژن, سیلندر. فشار سیستم کنترل ساده است و مبتنی بر میکروکنترلر Arduino است که ارزان و قابل اعتماد و به طور گسترده ای در دسترس در بازار است.

کمبود هواکش را مجبور به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به توسل به راه حل های اضطراری مانند, های تک جداره بین دو یا چند نفر است. از جمله راه حل های این مانع اجرای ریه محافظ استراتژی به طور چشمگیری افزایش خطر ابتلا به پنومونی ناشی از ریه آسیب است.

نمونه اولیه اجازه می دهد تا به صورت دقیق کنترل در هنگام استفاده از ریه حمایتی در بیماران است. آن کم هزینه و سادگی و در دسترس بودن گسترده ای از مواد می تواند اجازه می دهد فردی بیمارستان به سرعت در حال افزایش تعداد هواکش در سایت به جای هواکش های بین چندین نفر Mejia-Alvarez می گوید.

“ما در حال حاضر در حال اجرا شبیه سازی آزمون های مصنوعی در ریه ها به درک واقعی از محدودیت ها و قابلیت های ما به ونتيلاتور و به اطمینان حاصل شود که عملیات آن ساده است,” او می گوید:

مهندسان هنوز در حال آزمایش یک نمونه اولیه در افراد بشر و نه آن را تایید FDA برای استفاده در ایالات متحده, اما Mejia-Alvarez می گوید ونتیلاتور باید برای توسعه و توزیع در جهان در حال توسعه.

“این مهم وجود دارد به سراسر جهان دسترسی به نجات بخش تجهیزات در مبارزه با COVID-19 اما کشورهای در حال توسعه بسیار محروم در این وضعیت” الله مهاجرانی-Alvarez می گوید.

این تیم هیچ برنامه ای برای ثبت اختراع طراحی. US Air Force مسلح ، آدم ویلیس از سن آنتونیو مرکز درمانی نظامی در تگزاس بودجه کار می کنند.

منبع: دانشگاه ایالتی میشیگان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>