سازمان دیده بان آبی منبع جدید گلن موشک با هم می آیند با این پشت صحنه فیلم

چند فیلم از آبی منبع نمایش پیشرفت در طراحی آن از آخرین موشک جدید گلن به عنوان شرکت رمپ برای اولین بار راه اندازی در سال آینده.

واشنگتن-بر اساس شرکت منتشر شد فیلم در چند روز گذشته نشان توسعه بود-3U موتور است که قدرت موشک فوقانی مرحله ساخت و ساز از ظرفیت ترابری fairing یا “مخروط بینی” که ماهواره ها در طول راه اندازی و جدید خود را به دیواره شیشه ماموریت مرکز کنترل در کیپ کاناورال فلوریدا.

بود-3U یک نوع از این بود-3PM موتور در حال حاضر پرواز در زیر مداری جدید شپرد موشک آبی منشاء گفت: در یک ویدیو یوتیوب و اما موتور جدید با استفاده از گرما در راه های مختلف. گرما که درایوهای توربین در موتور است که همان گرما مورد استفاده در اصلی چرخه احتراق وجود دارد تنها یک دستگاه به دستگاه “نور” و یا به نوبه خود در به کار موتور.

ویدئو: ساخت منبع آبی جدید گلن موتور موشک
مرتبط: منبع آبی غول جدید گلن موشک در تصاویر

تصویر 1 از 7

A view of the payload fairing for Blue Origin's New Glenn rocket.

(اعتبار تصویر: آبی منبع)

نمایی از حمل بار fairing برای آبی منبع جدید گلن موشک.

تصویر 2 از 7

The tanks for the first-stage boosters of Blue Origin's New Glenn rocket are built at the company's manufacturing facility in Cape Canaveral, Florida.

(اعتبار تصویر: آبی منبع)

این تانک برای اولین مرحله بوستر آبی منبع جدید گلن موشک های ساخته شده در این شرکت تولید تسهیلات در کیپ کاناورال فلوریدا.

تصویر 3 از 7

Blue Origin's New Glenn manufacturing facility is located in Exploration Park, near the Kennedy Space Center, in Cape Canaveral, Florida.

(اعتبار تصویر: آبی منبع)

Blue Origin جدید گلن تسهیلات ساخت واقع در اکتشاف پارک در نزدیکی مرکز فضایی کندی در کیپ کاناورال فلوریدا.

تصویر 4 از 7

An aerial view of Blue Origin's engine test facility in West Texas, where the BE-3U engines for New Glenn's upper stage are being tested.

(اعتبار تصویر: آبی منبع)

یک نمای هوایی از آبی منشاء موتور مرکز آزمون در غرب تگزاس که در آن بود-3U موتورهای جدید گلن مرحله بالایی در حال آزمایش هستند.

تصویر 5 از 7

Blue Origin conducts an engine test at its West Texas facility.

(اعتبار تصویر: آبی منبع)

Blue Origin انجام یک تست موتور در آن وست تگزاس تسهیلات.

تصویر 6 از 7

An artist's illustration of Blue Origin's New Glenn rocket on the launch pad.

(اعتبار تصویر: آبی منبع)

یک هنرمند تصویر از منبع آبی جدید گلن موشک روی سکوی پرتاب.

تصویر 7 از 7

An artist's illustration of Blue Origin's New Glenn rocket in flight.

(اعتبار تصویر: آبی منبع)

یک هنرمند تصویر از منبع آبی جدید گلن موشک در حال پرواز است.

یک جفت از این موتورهای جدید قدرت را به مرحله بالایی از جدید گلن در طول پرواز. انتقادی بررسی طراحی سال گذشته تکمیل شد و در حال حاضر این شرکت در حال کار بر روی سخت افزار تست مقامات اضافه شده است.

“[هنگامی که] ما رسیدن به لذت واقعی یا “آتش” است که موتور برای اولین بار … که زمانی که ما در واقع یادگیری اگر ما موتور راست” گفت: تیم Hinerman آبی منبع ارشد مدیر برنامه مدیریت در موتورهای در این ویدئو.

یکی دیگر از ویدیو جدید نشان می دهد بخش هایی از ساخت و ساز جدید گلن حمل بار fairing است که بخشی از موشک که در آن ماهواره ها و دیگر محموله سوار به فضا است.

تصویری: اولین مقیاس کامل Blue Origin جدید گلن موشک fairing

بیننده می تواند موشک با هم آمدن در شرکت تولیدی تسهیلات در کیپ کاناورال و همچنین شنیدن از برخی از مدیران ارشد نظارت بر برنامه است.

“این است که به اندازه و به جا تقریبا 50 درصد بیشتر نسبت به آینده رقیب” جارت جونز معاون ارشد رئیس جمهور جدید گلن برنامه گفت: در این ویدئو. 22 فوت (7 متر) fairing است که در واقع آنقدر بزرگ است که این شرکت می تواند متناسب با آن زمان کوچکتر موشک — جدید شپرد — در داخل آن او اضافه شده است.

“ما با توجه مشتریان یک فرصت جدید برای طراحی ماهواره ها در راه آنها نیست قبل از” جونز گفت.

به طور کلی بزرگتر آیرودینامیکی اجازه می دهد برای پیچیده تر ماهواره ها به پرواز به فضا. متناوبا فضا می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای چند کوچکتر ماهواره ها (مانند cubesats) که راه اندازی خواهد شد در همان مدار.

یک سوم تصویری ارائه می دهد یک نگاه کردن از نزدیک در مخزن بزرگ برای جدید گلن قابل استفاده مجدد اول-مرحله تقویت کننده. مرحله اول خواهد بود طراحی شده توسط ترکیبی از اکسیژن مایع و مایع متان و آبی مبدا با هدف استفاده مجدد از جدید گلن بوستر تا 100 بار در هر. مخازن نیز در حال ساخته شده در این شرکت تولید تسهیلات در کیپ کاناورال.

تصویری: جدید گلن موشک بزرگ قابل استفاده مجدد مخزن – تولید به روز رسانی

نقاط آبی مبدا را ماموریت جدید مرکز کنترل جدید گلن کارخانه موشک برجسته در یک صدای جیر جیر اخیر با بینندگان قادر به دیدن فرد کنترل ایستگاه (مملو از چند صفحه نمایش کامپیوتر) سفید کف و دیواره شیشه طرف. آبی لامپ های تحت هر یک میز و یک جارو منحنی مجموعه ای از چراغ سقف روشن خواهد شد که کنترل آنها به عنوان کار می کنند.

این شرکت با هدف قرار دادن مدنی و تجاری و نظامی مشتریان برای این موشک خواهد شد که قابل استفاده مجدد (برای کاهش هزینه های راه اندازی) است و در صورتحساب یا لیست به عنوان قادر به راه اندازی در 95% شرایط آب و هوا (به منظور کاهش احتمال تاخیر پرواز) با توجه به آبی منبع سایت. این موشک همچنین می آید در چندین پیکربندی اجازه می دهد تا بزرگتر بر روی کامپیوتر کاربر برای پرواز به فضا از جمله در بند بوستر است که افزایش تراست.

در حالی که جدید گلن همچنان تحت توسعه Blue Origin دیگر موشک — جدید شپرد — دارای تقریبا کامل خط تا کنون در سراسر ده ها پرواز. آخرین ماموریت در ماه دسامبر 2019 شاهد پرتاب موشک چندین تجاری آموزش و پژوهش متمرکز ماهواره به فضا است. جدید گلن در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای راه اندازی در اولین پرواز خود را در سال 2021.

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de