سازمان دیده بان یک ویولونیست بازی در حالی که جراحان این عمل در مغز او

مغز ظریف ابزار. هر گونه خطرات جراحی مغز و اعصاب به طور دائم تغییر یک بیمار توانایی های شناختی.

حفاظت از بیمار استعدادهای حین عمل جراحی می تواند یک کار پیچیده برای جراحان — به عنوان توسط یک سفید-پنجه تصویری به اشتراک گذاشته شده به تازگی توسط نگهبان.

در این کلیپ 53 ساله Dagmar ترنر نقش بخش از ترکیب توسط مالر و گرشوین به عنوان جراحان کار برای برداشتن تومور از مغز او.

رویترز گزارش می دهد که تومور شده بود واقع شده است نزدیک به منطقه ترنر مغز مسئول کنترل دست چپ او. ترس از دست دادن 40 سال پیشه وری جراح مغز و اعصاب Keyoumars اشکان در کالج کینگ بیمارستان توسعه یافته طرح سه مرحله ای — نقشه ترنر مغز باز جمجمه او و گرفتن او را به بازی.

این فرایند شناخته شده به عنوان حين عمل نقشه برداری مغز و یا به سادگی “بیدار مغز, جراحی” توسط جراحان هنگامی که وجود دارد نگرانی در مورد صدمه زدن به مناطق از مغز که مسئول کنترل مهارت های خاص. ممکن است در بخشی به دلیل وجود گیرنده های درد در مغز است.

با وجود اینکه به معنای واقعی کلمه طرح یک قسمت از تلویزیون محبوب پزشکی ملودرام خاکستری را تشریح روند غیر معمول نیست. کلینیک مایو برآورد مرکز خود انجام بیش از 1000 چنین عمل جراحی در هر سال و سرسری یوتیوب جستجو را نشان می دهد نمونه هایی از نوازندگان دیگر تحت مشابه روش در حالی که نواختن ویولن, گیتار یا حتی یک ساکسیفون.

هنوز هم برای بسیاری از حرفه ای پزشکی مشغول به کار در اتاق عمل این ممکن است ناآشنا دید.

“این اولین بار بود که من تا به حال یک بیمار بازی ساز,” اشکان گفت: عصر ایران. در پایان اشکان تیم موفق به حذف 90 درصد از ترنر تومور بدون هر گونه آسیب به موتور توابع.

“ویولن علاقه من است; من شده است بازی از من بود 10 سال” سپاسگزار ترنر گفت: عصر ایران. “فکر از دست دادن توانایی من به بازی بود قلب شکستن.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im