سازمان دیده بان Robodog Twerk در معشوقت Hoodie و بسکتبال, کوتاه,

AIthleisure

یک ویدیو ایجاد شده توسط Aigency “یک استعداد مدیریت منابع برای رباتیک شخصیت” را نشان می دهد بوستون دینامیک نقطه مینی robodog انجام روحیه روال رقص در حالی که تکان دادن یک جفت از بسکتبال کوتاه و اندازه hoodie.

و آن را در حال حاضر قرار دادن مردم تحت طلسم آن.

“این بهتر نیست از خواب بیدار هر چیزی در من” بلومبرگ روزنامه نگار الیور Sachgau کنایه آمیز در توییتر.

عرضه کوتاه

بوستون دینامیک آغاز فروش چهارپا robo-سگ این سال اما منابع هنوز هم محدود است. ربات واقعا می داند که چگونه به رقص است. یک 2018 تصویری را نشان داد و پدربزرگ و moonwalking به “Uptown Funk.”

این شرکت در پشت این ویدئو فقط راه اندازی شد در تاریخ 1 آوریل. این هدف این است که به نمایندگی از روبات راه همان استعداد آژانس خواهد نشان دهنده استعداد انسانی. “ما روبات ها در تنظیم و اطمینان حاصل شود آنها خود را ضربه, علامت های” وب سایت خود را می خواند.

April Fools?

Hoodie-چادری ربات رقص است و نه غیر معمول در یک چشم انداز رسانه های که در آن ویدئوها سطح از هواپیماهای بدون سرنشین در نظر گرفتن یک سگ در یک پیاده روی یا محققان آموزش بزرگ سلاح های رباتیک برای تهیه هات داگ.

“ما نمیفهمد که این ایده در حال حاضر برای تلفن های موبایل دیوانه به اندازه کافی به روز اول آوریل شوخی بنابراین ما فقط استقبال از زمان” سیاتل کارآفرین و بنیانگذار شرکت جنگل گیبسون گفت: در یک نقطه.لا مصاحبه.

“ما در رسیدگی به تدارکات گرفتن روبات ها در مجموعه و به شخصیت خود را برای عملکرد” گیبسون اضافه شده است. “سپس ما حمایت رسانه ها و تبلیغات از تولید از طریق رسانه های اجتماعی, رویدادهای فرش قرمز و مطبوعات تورهای ما با استعداد است.”

بنابراین twerk دور نقطه است.

ادامه مطلب: در اینجا می آید Aigency استعداد آژانس برای ربات بازیگران [dot.لا]

بیشتر در نقطه مینی: دیدن بوستون دینامیک ربات سگ مقابله با یک دوره مانع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>