تماشای زندگی واقعی “مرد آهنی” را از روی زمین مانند یک رشته Badass

تا بی نهایت

جت-طراحی کت و شلوار خلبان وینس Reffet فقط در زمان خاموش از زمین در دبی رسیدن به ارتفاع 100 متر (328 فوت) فقط در هشت ثانیه است. فقط 22 ثانیه بعد او آن را به متناوب 1000 متر (3280 فوت). او به طور متوسط سرعت: 130 گره معادل تقریبا 150 مایل در ساعت.

در 1,800 متر (حدود 6 ، 000 فوت) Reffet انجام یک رول و یک حلقه قبل از باز کردن چتر نجات خود را با خیال راحت فرود بر روی زمین زیر.

حلقه-de-حلقه

“این اولین بار است که یک Jetman Dubai خلبان می تواند ترکیب معلق در هوا با خیال راحت در یک محدود ارتفاع و پرواز در حالی در ارتفاع بالا در همان پرواز” XDubai شرکت پشت شیرین کاری نوشت: در این ویدئو توضیحات.

“کنترل شده از زمین توسط بدن انسان و تجهیزات را قادر می سازد Jetman Dubai برای رسیدن به سرعت 400kmh و همچنین معلق در هوا تغییر جهت و اجرای حلقه ها” می خواند زیرنویس.

Reffet می پیوندد امثال سوئیس زندگی واقعی “مرد آهنی” Yves Rossy که به تازگی فیلم برداری شده بود معلق در هوا بالاتر از دریاچه ژنو در سوئیس خود را با استفاده از جت های مجهز به کت و شلوار.

در ماه نوامبر مختلف زندگی واقعی “مرد آهنین” بریتانیا مخترع و کله خر ریچارد Browning خود را تنظیم رکورد سرعت در حالی که پرواز خود را در jetsuit —البته از دست رفته یک غول بال عقب — رسیدن به یک تاول 136.891 کیلومتر در ساعت (85.06 مایل در ساعت).

ادامه مطلب: آهن مرد رویاهای نزدیک تر به تبدیل شدن به یک واقعیت با تشکر از این جدید Jetman Dubai video [آستانه]

بیشتر در jetsuits: تماشای یک جت بال خلبان “Jetman” شناور بیش از یک دریاچه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im