سازمان دیده بان یک مادر دوباره با او فرزند مرحوم در VR

در سال 2016 Jang Ji-sung هفت سال Nayeon درگذشت یک بیماری علاج ناپذیر. سه سال بعد در کره جنوبی بود پیوست با Nayeon — مرتب کردن بر اساس — در دنیای مجازی ایجاد شده برای یک مستند تلویزیونی.

روز پنجشنبه Munhwa Broadcasting Corporation مشترک یک کلیپ از ویژه مستند با عنوان “من با شما” در آن صفحه یوتیوب با فیلم برش بین “جهان واقعی” و مجازی یکی.

در سابق محیط Jang می ایستد در مقابل یک صفحه نمایش سبز در حالی که با پوشیدن هر دو یک هدست VR و آنچه به نظر می رسد برخی از نوع لمسی دستکش. در دومی او و دخترش بحث نگه داشتن دست و حتی یک جشن تولد کامل با روشن کیک.

VR مراسم است به عنوان شما ممکن است انتظار بسیار عاطفی. Jang به نظر می رسد شروع به گریه لحظه ای که او می بیند مجازی Nayeon در حالی که بقیه خانواده — Nayeon پدر برادر و خواهر — پخش مراسم اشکار با یادآوری عبارات و گاه به گاه اشک.

“شاید آن را به یک بهشت واقعی” Jang گفت: این مراسم در VR با توجه به Aju کسب و کار روزانه. “من ملاقات Nayeon که به نام من با یک لبخند برای یک زمان بسیار کوتاه اما بسیار خوشحالم. من فکر می کنم من تا به حال رویای من همیشه می خواستم.”

با توجه به Aju کسب و کار روزانه, تولید, تیم, صرف هشت ماه بر روی این پروژه. آنها طراحی پارک مجازی پس از یک مادر و دختر سفر کرده بود در دنیای واقعی و با استفاده از motion capture تکنولوژی به رکورد حرکات یک بازیگر کودک است که آنها می تواند استفاده های بعدی به عنوان یک مدل برای مجازی خود را Nayeon.

همه که می گویند: این روند ممکن است ساده و محصول نهایی ممکن است کامل نباشد اما ما در حال حاضر تکنولوژی به از نو خلق کردن مرده در VR — متقاعد کننده به اندازه کافی برای حرکت به عزیزان خود را به اشک.

و مفاهیم است که غیر ممکن است برای پیش بینی.

آن را گرفته اند ممکن است کل یک تیم از کارشناسان به تولید “من شما را ملاقات” اما تا چه حد می تواند ما را از یک پلت فرم است که اجازه می دهد تا هر کسی ها فیلم از مرحوم عشق یکی و پس از آن ارتباط برقرار کردن با یک نسخه مجازی از آن شخص است ؟ سال ؟ ماه ؟

و چه نوع اثری را که باید در روند عزادار? خواهد شد از دیدن یک دوست در VR کمک به مردم پیدا کردن از بسته شدن و حرکت پس از مرگ ؟ برخی از افراد معتاد شدن به این دنیای مجازی صرف زمان بیشتر و بیشتر در آن کمتر و کمتر در واقعی یکی است ؟

و آن را با متوقف VR? یا این فقط اولین گام برای مصنوعی طراحی شده برای تقلید ما مرده عزیزان در هر دو ظاهر و شخصیت مانند “آینه سیاه” قسمت سمت راست بود ؟

چندین راه اندازی و تنظیم کردن زمینه برای که آینده گردآوری داده ها در مورد افراد زنده و مرده به طوری که آنها می تواند به ایجاد “دیجیتال آواتار” از این افراد است. دیگر شرکت های در حال حاضر ساخت ربات کلون از مردم واقعی است.

کلید VR مراسم بودن یک چیز مثبت است که بیشتر شبیه به یک قرن بیست و یکم را در کوه در می رم از طریق یک آلبوم عکس و کمتر مانند که “آینه سیاه” قسمت — به نظر می رسد در زندگی فرد به طور کامل پذیرش عزیزان خود شدند.

“از آنجا که شما می دانید که فرد از دست رفته است شما قبول مجازی معادل آنچه در آن است — یک ذره آرامش,” پرینستون عصب شناسی مایکل Graziano گفت: Dell فن آوری در ماه دسامبر. “وجود دارد هیچ چیز اشتباه است و یا غیر اخلاقی در مورد آن.”

شاید قوانین و مقررات لازم است. به جای اجازه دادن به راه اندازی ارائه عمومی این فرصت را به ارتباط برقرار کردن با نسخه های مجازی خود را مرده عزیزان — بدون شک در هزینه — شاید ما می توانیم این تکنولوژی تنها برای افرادی که مشاهده کرده اید را به یک غربالگری با یک روانشناس.

این سخت است برای گفتن آنچه که ممکن است کار به عنوان این فرصت را به ارتباط برقرار کردن با نسخه های قانع کننده متوفی در VR است قطعا قلمرو ناشناخته — اما در حال حاضر که ما به طور رسمی وارد این عرصه ما باید بسیاری از سوالات ما نیاز به پاسخ در اسرع وقت.

سردبیر توجه داشته باشید 2/07/20: این مقاله به روز شد به درست نام این پخش که پخش این مستند.

ادامه مطلب: غم زده مادر reunites با مرحوم پدر در دنیای مجازی [Aju کسب و کار روزانه]

بیشتر در کلون: روسیه, راه اندازی, فروش کلون ربات واقعی مردم

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im