سازمان دیده بان یک مرد راه رفتن یک سگ با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین

صفحه بندی MacGyver

به عنوان بیشتر و بیشتر نقاط جهان خود را در کل و یا حداقل جزئی مستند بیش از coronavirus همه گیر بسیاری از افراد شده اند مطمئن نیستید چه اگر هر, هوای آزاد, گشت و گذار مجاز است.

فقط به امن یک مرد در قبرس تصمیم به استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین خود را به مطمئن شوید که سگ حیوان خانگی خود را هنوز هم ورزش خود را بدون جسارت خود را با توجه به New York Daily News. توسط اتصال اینترنت با سگ قلاده به هواپیماهای بدون سرنشین خود را — نه در نزدیکی پره به طوری که آنها نمی درهم و برهم کردن — انسان قادر منجر به سگ خود را در اطراف از راه دور. هر چند به نمایشگاه یک ویدیو کوتاه نشان می دهد که سگ انجام بسیاری از پیشرو.

5 روز قرنطینه.اقامت خانه امن, اما فراموش نکنید که سگ خود را به شادی.. 🦠🦠🦠😇😇😇IG: Vakis78For رسانه ای شما می توانید از لینک زیر استفاده کنید: 👇👇👇👇https://youtu.be/ntKSj0qBYlA

ارسال شده توسط Vakis Demetriou در چهار شنبه, مارس 18 سال 2020

گزش سگ هواپیماهای بدون سرنشین

این ویدئو سرگرم کننده آن را به عنوان امتیاز به یک نگرانی بزرگتر است که مردم باید به همه گیر ادامه می دهد: اجتماعی می کند فاصله — که سازمان بهداشت جهانی در حال حاضر نشان می دهد تماس “فیزیکی فاصله” — واقعا به این معنی نیست که افراد اجتماعی فاصله و خود انزوا واقعا به این معنی نیست که آنها نباید به خارج در تمام ؟

پاسخ آن را به عنوان به نظر می رسد در بسیاری از مناطق در حال حاضر به نظر می رسد هیچ. پیاده روی در خارج خوب است کارشناسان می گویند و این مرد می تواند رفته اند با سگ خود را به عنوان زمانی که او هنوز هم اعمال احتیاط و تمرین خوب بهداشت — دستهای خود را به مدت 20 ثانیه مردمی — قبل و بعد از این واقعیت است.

همه همان یک فن آوری میانبر یا ضرری ندارد.

ادامه مطلب: هواپیماهای بدون سرنشین پیاده روی سگ برای انسان در coronavirus مستند در قبرس [NY اخبار روزانه]

بیشتر در COVID-19: در اینجا یک ایده: دولت باید پرداخت مردم به ماندن در خانه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>