سازمان دیده بان لاس وگاس به اندازه کوه یخ شکسته شدن قطب جنوب

برخی از خوک!

پس از سال 2017 یک کوه یخ به اندازه لاس وگاس شده است به آرامی ترک خوردگی و شکستن عظیم کاج جزیره یخچال در سواحل قطب جنوب است.

آژانس فضایی اروپا (ESA) را نگه داشته و ماهواره ای دوربین های روت روی یخ — دوبله — خوک از آن معکوس , گزارش و در حال حاضر آژانس فضایی منتشر شد و یک ویدیو مرور زمان از جاری تقسیم می شود. آن را نگران کننده تصویری, به ویژه هنگامی که با توجه به چگونه به سرعت در یخچال شکسته در مقایسه با گذشته انشعابات.

ژنرال P

در این ویدئو خوک دیده می شود تقسیم را حتی کوچکتر توده ها به عنوان آن را شناور دور از استراحت از یخچال های طبیعی. این سیاره با اشاره به کسانی که مینی توده ها به عنوان حیوانات گرنجر با توجه به معکوس.

دانشمندان با استفاده از به نقطه ترک خواهم که از خوک تقسیم کردن هر چهار تا شش سال معکوس گزارش شده است. اما در حال حاضر با تشکر از بدتر شدن تغییر آب و هوا شبیه شکستگی ظاهر می شود تقریبا در هر سال است.

افزایش جزر و مد

وخیم ترین چیزی است که اتفاق خواهد افتاد اگر خوک همچنان به ذوب شدن به عنوان سیاره گرم. همراه با آن دو کوه یخ Thwaites, معکوس گزارش می دهد که خوک حاوی یخ به اندازه کافی برای افزایش جهانی سطح آب دریا با چهار پا و یک تغییر که منجر به فاجعه است.

ادامه مطلب: TIME-LAPSE VIDEO قطاری عظیم یخ شکستن یخچال های طبیعی در قطب جنوب [معکوس]

بیشتر در قطب جنوب: گرد و غبار رادیواکتیو از یک ابرنواختر باستانی به خاک سپرده شده است در قطب جنوب

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su