سازمان دیده بان نیم در مقیاس Cybertruck ضرب و شتم یک فورد F-150 در تقلا از جنگ

در بیش از یک ماه در تاریکی پشت حساب “به Hacksmith” ساخته شده نیم در مقیاس Cybertruck چنان قدرتمند است که آن را می توانید برنده در برابر یک اندازه کامل فورد F-150 وانت در تقلا از جنگ.

در یک ویدئو آپلود شده امروز تیم فریبنده کانادا مهندسین نشان داد آنچه شایان ستایش خود را در تسلا brutalist فولاد ضد زنگ هیولایی می توانید انجام دهید. آن را می توانید توکیو رانش در اطراف گوشه در برف انجام burnouts و حتی برگزاری جام خود را از تیم هورتون در رفت و آمد صبح.

در یک سری از افزایش تقلا از جنگ ، Cybertruck قرار داده است از طریق paces خود را در آینده موفق در برابر طیف وسیعی از کوچکتر اما اندازه کامل وسایل نقلیه.

برای جبران وزن از اندازه کامل F-150 کامیون, این تیم اضافه شده 1,000 پوند ارزش از بتن و آجر به همراه یک دسته اضافی هالتر وزنه. نسبتا کامیون غول پیکر می تواند دیده می شود سوزاندن آن لاستیک با مینی Cybertruck برگزاری مداوم قبل از کشیدن کامیون به صورت چند سر.

اما در قبل از آزمون و بدون اضافی وزن F-150 به راحتی ضرب و شتم مدرج به پایین Cybertruck.

در یک ویدیو قبلی این تیم از مهندسین خود ادعا مینی Cybertruck است عظیم 50 درصد گشتاور بیشتر از 5 لیتری F-150 pickup truck.

آن است که واقعا یک مقایسه عادلانه? نه واقعا به عنوان بسیاری اشاره کرده اند پس از تسلا نوامبر شیرین کاری تبلیغاتی است که در آن آنها خود را در مقیاس کامل Cybertruck در برابر همان خودرو دست آورد خشم.

وجود دارد بسیاری از متغیرهای متفاوت از لاستیک به توزیع وزن تا حد زیادی موثر بر پوند فوت گشتاور تولید شده توسط هر چرخ محور به عنوان کانال یوتیوب “مهندسی توضیح داد:” کاوش در آن تصویری.

اما می کند که تصویری از یک مینی Cybertruck حفر آن شایان ستایش لاستیک به زمین هیچ کمتر سرگرم کننده به تماشای ؟ ما فکر نمی کنم.

بیشتر بخوانید: 1:2 تسلا Cybertruck در مقابل فورد F-150 (دو تست!) [YouTube]

بیشتر در مدل: سازمان دیده بان شایان ستایش این مینی Cybertruck رانش در برف

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im