سازمان دیده بان 60 فوت ویژگی سبک ربات اولین مراحل آن

Headless Horseman

مهندسین در ژاپن بوده است سخت در محل کار ساختمان غول پیکر, 60 پا ربات انسان نما مدل پس از آن در “Gundam” sci-fi حق رای دادن.

و در حالی که ساخت ربات کاهش پیدا کرده است و با توجه به coronavirus آن را مانند به نظر می رسد پیشرفت های خوبی در راه است. اخیر تصویری آن را نشان می دهد مصرف آن برای اولین بار آزمایشی, مراحل, Popular Mechanics , گزارش, هنوز هم با وجود از دست رفته سر آن است.

این فیلم به نظر می رسد می شود تا پس از آن معلوم نیست چه مدت این روش صورت گرفت. در حالی که ربات موفق به افزایش آن پای راست را ندارد به نظر می رسد قرار دادن هر وزن بر روی آن — به معنی این بود که به احتمال زیاد فقط یک تست برای آینده پیاده روی.

قدم زدن در شب

کل ربات از جمله سر وزن حدود 25 تن و باید 24 درجه آزادی معنی آن را باید قادر به راه رفتن را از تقریبا در هر نقطه با توجه به محبوب مکانیک.

آن را نیز ویژگی های دست به طور کامل با بند بند انگشتان و شست. تک دست از نوک انگشتان تا مچ دست را دراز 6.5 فوت است.

این شرکت در پشت ربات Gundam کارخانه یوکوهاما شد برنامه ریزی برای یک پیش نمایش رویداد های این ماه, اما آن را تا به حال به لغو با توجه به همه گیر.

این ربات در اصل به معنای رفتن بر روی صفحه نمایش به عموم مردم در ماه اکتبر. با توجه به اخطار در وب سایت رسمی این شرکت که در تاریخ نیز بوده است تحت فشار قرار دادند.

ادامه مطلب: سازمان دیده بان مهندسین خود را 60-پا بلند Gundam برای پیاده روی [Popular Mechanics]

بیشتر بر روی ربات: ژاپن است که ساختمان عظیم پیاده روی Gundam ربات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de