سازمان دیده بان 2 روبات با هم کار کنند برای ایجاد یک هات داگ

یک پیشرفت در یادگیری ماشین اجازه می دهد تا دو روبات به نام کاسکو و باکستر به یک سگ داغ.

آموزش ربات برای انجام کارهای پیچیده شامل یک چارچوب است که می تواند به یک میزبان از وظایف مانند شناسایی لکه های سرطانی در ماموگرافی و یا درک بهتر صحبت دستورات را به بازی موسیقی. اما در ابتدا به عنوان یک اثبات مفهوم آنها در حال ساخت فرانکها.

محققان هنوز کاملا نمی دانند که دقیقا چه ماشین-آموزش الگوریتم های کار. که نقطه کور باعث می شود آن را دشوار است برای اعمال این روش به مجموعه کارهای در معرض خطر مانند خودمختار رانندگی که در آن ایمنی یک نگرانی است. در یک گام رو به جلو منتشر شده در علم رباتیک, Calin Belta استاد در دانشگاه بوستون کالج مهندسی و محققان در آزمایشگاه تدریس دو روبات به طبخ جمع آوری و خدمت هات داگ با هم.

روش خود را ترکیبی از تکنیک های یادگیری ماشین و روش های رسمی منطقه ای از علوم کامپیوتر است که به طور معمول استفاده می شود برای تضمین ایمنی که مهمترین آنها در نجوم (الکترونیک هواپیما) یا cybersecurity نرم افزار. این تکنیک های متفاوت دشوار است به ترکیب ریاضی و برای قرار دادن با هم به یک زبان که یک ربات را درک خواهد کرد.

Belta یک استاد مکانیک, سیستم های برق و کامپیوتر مهندسی و تیم خود را به کار شاخه ای از یادگیری ماشین شناخته شده به عنوان تقویت یادگیری است. هنگامی که یک کامپیوتر کامل یک وظیفه به درستی آن را دریافت یک پاداش است که راهنمای آن در فرایند یادگیری. اگر چه مراحل کار مشخص شده در یک “آگاهی” الگوریتم دقیقا چگونه به انجام این مراحل نیست. هنگامی که ربات می شود بهتر است در انجام یک مرحله آن پاداش را افزایش می دهد ایجاد یک مکانیزم بازخورد که هل ربات برای یادگیری, بهترین راه برای, برای مثال قرار دادن یک سگ داغ در مستی.

یکپارچه سازی دانش قبلی با تقویت یادگیری و روش های رسمی است که چه چیزی باعث این تکنیک رمان. با ترکیب این سه تکنیک های این تیم می تواند به کاهش مقدار از امکانات این ربات را به اجرا از طریق به یاد بگیرند که چگونه به طبخ جمع آوری و در خدمت هات داگ با خیال راحت.

منبع: لیز Sheeley برای دانشگاه بوستون

اصلی مطالعه DOI: 10.1126/scirobotics.aay6276

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>