زنبور لانه فاش عصر باستان بومی هنر سنگ

گل زنبور لانه باید به کمک ایجاد یک تاریخ برای یکی از کهن سبک های بومی هنر سنگ در منطقه کیمبرلی استرالیا.

“این اولین بار است که ما قادر به با اطمینان می گویند Gwion سبک نقاشی ایجاد شد حدود 12000 سال پیش می گوید:” دانشجوی دکتری دامین سهره از دانشکده علوم زمین در دانشگاه ملبورن است. “هیچ کس قادر بوده است در حال حاضر شواهد علمی می گویند که قبل از.”

یک زنبور لانه تاریخ پیشنهاد یکی Gwion نقاشی بود بیش از 16000 سال اما الگوی دیگر 23 تاریخ است که مطابق با Gwion Gwion دوره که 12000 سال است.

نقاشی سنگ, بیش از دو بار به عنوان باستان به عنوان جیزه اهرام مجسم برازنده چهره انسان با طیف گسترده ای از دکوراسیون از جمله نیکل باند بازو و خلخال. برخی از این نقاشی ها به عنوان کوچک که 15 سانتی متر (6 اینچ) دیگران بیش از دو متر (6 و نیم فوت) بالا است.

یک مقاله در جزئیات به نظر می رسد در علم پیشرفت.

بیش از 100 گل زنبور لانه جمع آوری شده از کیمبرلی سایت با اجازه سنتی صاحبان شدند بسیار مهم در شناسایی سن سنگ منحصر به فرد از هنر است.

“یک نقاشی در زیر یک زنبور لانه باید بزرگتر از لانه و یک نقاشی در بالای لانه باید کمتر از لانه می گوید:” سهره. “اگر شما امروز به اندازه کافی از لانه می ساخت تا یک الگو و می توانید محدود کردن محدوده سنی برای نقاشی در یک سبک خاص است.”

کمبود مواد آلی در رنگدانه مورد استفاده برای ایجاد هنر قبلا نگذاشته سن یابی کربن پرتوزا. اما دانشگاه و ANSTO دانشمندان قادر به استفاده از خرما در 24 گل زنبور لانه زیر و بیش از این هنر برای تعیین حداقل و حداکثر سن محدودیت برای نقاشی در Gwion ،

هنر سنگ همیشه سخت است به تاریخ به دلیل رنگدانه استفاده می شود معمولا حاوی کربن سطوح در معرض هوازدگی شدید و هیچ چیز شناخته شده است در مورد تکنیک های مورد استفاده هزاران سال پیش می گوید coauthor ولادیمیر Levchenko از ANSTO.

“موم یا رزین نیز استفاده شده است—معمولا در نمونه مدرن تر می گوید:” Levchenko.

“اگر چه خاک است پر از کربن بیشتر از آن است که به راحتی تجزیه. اما زغال چوب است که احتمال بیشتری برای زنده ماندن برای مدت طولانی. وجود دارد مقدار زیادی از کربن در خاک استرالیا به دلیل bushfires.”

“کیمبرلی شامل برخی از ترین در جهان بصری دیدنی و جغرافیایی گسترده سوابق بومی هنر سنگ تخمین زده می شود که شامل ده ها هزار نفر از سایت ها تنها بخش کوچکی از آن مورد مطالعه قرار گرفته و به شدت می گوید:” استاد اندی Gleadow از دانشکده علوم زمین که در آغاز این پروژه در سال 2014 با پروفسور ژانت Hergt.

Hergt می گوید که قادر به برآورد سن از Gwion هنر مهم است که برای به دست آوردن متن آن—آنچه اتفاق می افتد در محیط زیست و آنچه ما می دانیم از حفاری در مورد دیگر فعالیت های انسانی در همان زمان.

منبع: دانشگاه ملبورن

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de