برچسب های هشدار دهنده برای نوشابه ها از نظر قانونی مشکل

موجود هشدار در سایر محصولات باید به ارائه یک نقشه راه برای برچسب نوشابه و دیگر نوشیدنی های شیرین و بدون نقض متمم اول قانون اساسی, یک کارشناس بهداشت جهانی استدلال می کند.

در سال 2015 در سن فرانسیسکو گذشت اولین بار در کشور و تنها قانون نیاز به یک برچسب هشدار دهنده بر روی تبلیغات برای نوشابه و دیگر نوشیدنی های شیرین.

هشدار: نوشیدن نوشیدنی با شکر اضافه(ع) منجر به چاقی و دیابت و پوسیدگی دندان. این یک پیام از شهر و شهرستان از سان فرانسیسکو.

اما در سال گذشته ما به دادگاه تجدید نظر برای 9th مدار حکومت قانون بر خلاف قانون اساسی و گفت: این نقض در شرکت های نوشابه’ راست به سخنرانی های تجاری تحت متمم اول قانون اساسی.

“در طول دهه گذشته یا بیشتر دادگاه ها به نظر می رسد به ارائه افزایش حفاظت به سخنرانی توسط شرکت همه در هزینه های بهداشت عمومی می گوید:” جنیفر Pomeranz استادیار بهداشت عمومی در سیاست و مدیریت در دانشگاه نیویورک مدرسه جهانی بهداشت عمومی.

سوال این است: چرا ؟ بهداشت و هشدارهای ایمنی به طور منظم مورد استفاده قرار گیرد برای اطلاع رسانی و حمایت از مصرف کنندگان در, برای مثال, نوشیدنی الکلی ظروف که احتیاط در برابر نوشیدن و رانندگی و یادآوری خطرات برای زنان باردار و همچنین در توتون و تنباکو بسته بندی و تبلیغات.

این برچسب وجود داشته و برای چندین دهه با فدرال سیگار شوی و تبلیغات قانون سال 1965 باعث اولین نسل از توتون و تنباکو برچسب و الکل هشدارهای شروع و در سال 1989.

تحقیقات نشان می دهد که سیگار برچسب هشدار مردم به عواقب ناشی از سیگار—به خصوص گرافیک آنهایی که مانند FDA جدید هشدار که نشان می دهد توقف رشد جنين و گردن, سرطان و خونین ادرار در میان دیگران—می تواند به جلوگیری مردم از خرید آنها.

با مصرف نوشابه و دیگر قند شیرین نوشیدنی های مرتبط به یک میزبان از بیماری های مزمن این محصولات به نظر می رسد به عنوان یک نامزد برای مصرف کننده هشدارهای بهداشتی.

ساخت بدتر مصرف کنندگان می توانند قورت دادن مایعات به سرعت و بدون همان پری نشانه ها آمده است که با خوردن مواد غذایی جامد—بنابراین جای تعجب نیست که شیرین نوشیدنی منبع پیشرو شکر اضافه مدرن در رژیم غذایی ما.

اما با سان فرانسیسکو نوشابه هشدار زده که مشخص نیست که آیا دیگر شهرها و ایالات متحده—که پیشنهاد کرده اند در مجموع 26 صورتحساب شبیه به سان فرانسیسکو—به جلو حرکت خواهد کرد با تلاش های خود را برای اضافه کردن هشدار به شیرین آشامیدنی بسته بندی, بطری, تبلیغات و یا در نقطه فروش.

یک تحلیل جدید در مجله آمریکایی طب پیشگیری با تمرکز بر پیشنهاد هشدارهای موجود در برچسب بر روی کالاهای مصرفی و دادگاه تفسیر متمم اول قانون اساسی.

“هشدار در قند شیرین نوشیدنی که آینه ایمنی و سلامت هشدارهای طولانی تاسیس ع دیگر محصولات مصرفی باید در نظر گرفته در قانون اساسی,” Pomeranz می نویسد.

“با این حال در حال تحول متمم اول قانون اساسی است برگ برجسته سوالات به خصوص در تفسیر جنجال قالب بندی مورد نیاز و سطح مورد نیاز ویژگی برای هشدار زبان است.”

در اینجا Pomeranz بحث در مورد نوشابه برچسب های هشدار دهنده و چگونه آنها را در مقایسه با سایر آشکار:

اضافی نویسندگان از دانشگاه تافتز.

منبع: دانشگاه نیویورک

اصلی مطالعه DOI: 10.1016/j.amepre.2020.01.006

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im