گرم شدن دریاها را تهدید mid-Atlantic حلزون دریایی

تغییر آب و هوا می تواند تهدیدی برای بقا و توسعه مشترک ناپدید, یک نوع حلزون دریایی زندگی در منطقه میانی اقیانوس اطلس محققان گزارش.

ماهیگیران باید برداشت مشترک و یا دست تکان دادند, ناپدید (Buccinum undatum) مهم تجاری گونه برای چند دهه در اروپا و کانادا برای طعمه و مصرف انسان است.

زیستگاه آن در منطقه میانی اقیانوس اطلس یکی از زمین سریعترین گرم شدن مناطق دریایی. سالانه نوسانات در پایین متوسط در میان افراطی ترین در این سیاره با توجه به منحصر به فرد اقیانوس شناسی شرایط.

تغییر آب و هوا را در دماهای بالاتر—و این مشکل است زیرا دماهای نزدیک لینک ناپدید است تخم ریزی چرخه و می تواند تهدید بقای آن.

مطالعه نشانه اولین بار محققان مستند گونه’ سالانه چرخه باروری در اواسط اقیانوس اطلس.

“مطالعات قبلی نشان داد که شایع ناپدید, یک آب سرد گونه است برخی از انعطاف پذیری به درجه حرارت گرمتر می گوید:” منجر نویسنده سارا Borsetti دانشجوی دکتری در دانشگاه راتگرز را Haskin صدف تحقیقات آزمایشگاهی در دانشکده محیط زیست و علوم زیستی.

“اما افزایش درجه حرارت ممکن است تاثیر منفی بر ناپدید بقا, استخدام, توسعه و رشد است.”

تجاری ماهیگیران علاقه مند در حال توسعه شیلات برای این گونه در اواسط اقیانوس اطلس. شبیه به ایالات متحده ناپدید شیلات گسترش یافته اند در بسیاری از کشورها و در نتیجه افزایش جهانی در ناپدید فرود بیش از 20 سال گذشته است.

اما ناپدید شده اند به شدت متغیر صفات مانند باروری زمان که نیاز به بررسی قبل از شدید ماهیگیری آغاز می شود Borsetti می گوید. این گونه است که در معرض overexploitation اگر شیلات مدیران فرض کنیم جمعیت که در طول زیستگاه خود را.

“انعطاف پذیری ناپدید می آید با یک trade-off: کمتر فرزندان است که می تواند تاثیر منفی بر ناپدید جمعیت و شیلات فرود می گوید:” coauthor دافنه Munroe, استادیار در بخش دریایی و ساحلی علوم بخش است که بر اساس در Haskin صدف تحقیقات آزمایشگاهی در بندر نوریس, New Jersey.

تحقیقات قبلی بررسی صفات مانند اندازه ناپدید رسیدن به بلوغ نسبت جنسی و فراوانی است. برای مطالعه در ناپدید, تولید, تیم, گیر افتاد, 602 ناپدید سواحل از کیپ مه شهرستان به Delmarva شبه جزیره از ژانویه 2017 به سپتامبر 2017. این مطالعه به بررسی نوسانات ناپدید بدن معیارهای وزن گناد و دریا-پایین درجه حرارت.

این مقاله به نظر می رسد در مجله مقصد kiel تحقیقات دریایی. اضافی محققان از ویرجینیا موسسه علوم و فنون دریایی و سازمان ملی اقیانوسی و جوی اداره شمال شرقی مرکز علوم شیلات.

منبع: دانشگاه راتگرز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de