گرم شدن قطب شمال اشاره wolf spiders به آدم خواری

به عنوان زن wolf spiders در گرم شدن قطب شمال بزرگتر و تولید فرزندان بیشتر و افزایش رقابت باعث بیشتر آدم خواری, محققان می گویند.

که به نوبه خود باعث کاهش تعداد جوان عنکبوت است که برای زنده ماندن به بزرگسالی است.

“اگر چه آدم خواری است که احتمالا بهترین رژیم غذایی برای انتخاب این عنکبوت ما زمینه و داده های تجربی نشان می دهد که هنگامی که وجود دارد مقدار زیادی از عنکبوت در اطراف آنها به نوبه خود به آدم خواری بیشتر می گوید:” آماندا Koltz یک همکار فوق دکترا در زیست شناسی در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس و نویسنده اول این مطالعه در مجله از حیوانات محیط زیست.

“این احتمال وجود دارد بازتابی از افزایش رقابت در میان عنکبوت برای منابع است.”

این مرض سناریو در حال حاضر می تواند در برخی از نقاط جهان است و می تواند عواقب بی مهرگان جمعیت به طور گسترده تر.

A brown wolf spider walks through foliage
گرگ عنکبوت در میان مهم ترین شکارچیان در آلاسکا و قطب شمال. (اعتبار: اشلی Asmus/شستن. ایالات متحده در سنت لوئیس)

حیوانات مانند عنکبوت است که به تنظیم درجه حرارت بدن آنها خارجی هستند به خصوص به احتمال زیاد به تجربه تغییرات به عنوان یک نتیجه از گرم شدن. در برخی از مناطق قطب شمال, زیست شناسان دریافته اند بزرگتر wolf spiders سال بعد با دیگر تابستان است. این نشان می دهد که تغییر آب و هوا و همچنان به گرم کردن قطب شمال گرگ عنکبوت بدن اندازه به طور کلی تبدیل شدن به بزرگتر.

در همان زمان باروری و تعداد فرزندان است که زنان تولید—تمایل به افزایش به عنوان زنان تبدیل شدن به بزرگتر خیلی بزرگتر عنکبوت ممکن است ترجمه برای عنکبوت بیشتر در آینده است. اما آیا این تغییر در واقع در نتیجه در بیشتر عنکبوت در طبیعت باقی می ماند یک سوال مهم.

“فضا و منابع در تندرا در حال محدود” Koltz می گوید.

Wolf spider رژیم غذایی

برای مطالعه Koltz ساخته شده مشاهدات در دو سایت در آلاسکا و قطب شمال که در آن بدن به اندازه محلی غالب گونه از عنکبوت گرگ به طور طبیعی متفاوت است.

او این زوج تطبیقی مبتنی بر زمینه مطالعه با mesocosm آزمایش که در آن او دستکاری تعداد گرگ عنکبوت در یک فضای محصور به ببینید که چگونه قرار گرفتن در معرض به بالاتر عنکبوت تراکم تاثیر می گذارد, گرگ عنکبوتی رژیم غذایی.

در زمینه جمعیت Koltz کشف کرد که حضور زن بزرگتر عنکبوت در ارتباط با اطفال کمتر عنکبوت. این غیر منتظره بود به عنوان بزرگتر زنان تولید فرزندان بیشتر. با استفاده از ایزوتوپ پایدار, تجزیه و تحلیل او سپس متوجه شد که عنکبوت در سایت با زنان بزرگتر بود و رژیم های غذایی مختلف از در سایت با زن کوچکتر.

رژیم غذایی تغییر سازگار بود با آنچه یک تغییر نسبت به همنوع خواری می خواهم نگاه نشان می دهد که در مناطق با بزرگتر عنکبوت—و بالاتر نرخ باروری—عنکبوت cannibalized هر یک از دیگر بیشتر است. نتایج تجربی بیشتر پشتیبانی این پیدا کردن.

“گرگ عنکبوت که بصورت تجربی به بالاتر در معرض تراکم تحت یک رژیم غذایی تغییر مشابه که در این زمینه جمعیت که در آن زنان بزرگتر شد—و که در آن ما انتظار داریم که رقابت و همنوع خواری در میان گرگ عنکبوت به بالاترین” Koltz می گوید.

بزرگتر همیشه بدان معنا نیست بیشتر

مطالعات قبلا نشان داده است که گرگ عنکبوت از عرض های جغرافیایی پایین تر بروز هر یک از دیگر زمانی که تجربی در معرض تراکم بالاتر. در عین حال میزان که این رفتار تاثیر می گذارد طبیعی جمعیت wolf spiders روشن بود.

نتایج حاصل از مطالعه جدید نشان می دهد که آدم خواری را کاهش می دهد نوجوانان بقا برای تنظیم عنکبوت گرگ جمعیت در وحشی. اما در دراز مدت مکرر cannibalization ممکن است ارائه یک مزیت برای افراد یا عنکبوت جمعیت.

“Cannibalizing در دیگر عنکبوت از همان گونه را کاهش می دهد رقابت با کاهش تعداد دیگری از عنکبوت در اطراف” Koltz می گوید. “اما شواهد از مطالعات دیگر نشان داده است که گرگ عنکبوت است که تنها تغذیه دیگر wolf spiders زندگی نمی کنند تا زمانی که کسانی که خوردن بیشتر رژیم غذایی متنوع.”

بنابراین حتی اگر آنها تولید مثل بیشتر و بزرگتر عنکبوت ممکن است همیشه منجر به بیشتر عنکبوت در چشم انداز.

“این پروژه مستقر در قطب شمال اما پیام اصلی است نه محدود به قطب شمال و یا به طور بالقوه حتی به گرگ عنکبوت” Koltz می گوید. “نتایج حاصل از مطالعه ما یک یادآوری است که تغییرات در بدن بی مهرگان اندازه رانده شده توسط تغییر آب و هوا می تواند گسترده عواقب زیست محیطی از جمله تغییرات در intraspecific رقابت, رژیم غذایی و جمعیت ساختار است.”

منبع: دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس

اصلی مطالعه DOI: 10.1111/1365-2656.13230

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>