می خواهید برای جلوگیری از این بیماری کروناویروس?

یک بار دیگر ما ایستاده آمادگی به عنوان سوم اپیدمی جدید و مرگبار coronavirus نژادها در سراسر جهان است. این نیاز نه مورد بوده است.

ما باید یاد می گرفتم از شیوع بیماری سارس در سال 2003 که ادعا کرد که نزدیک به 800 زندگی که coronaviruses به نوبه خود می تواند کشنده باشد. تا آن زمان اکثر مقامات بهداشتی و دانشمندان در نظر گرفته coronaviruses به سادگی به عنوان یکی از بسیاری از علل سرماخوردگی; برخی از 30 درصد از رایج سرماخوردگی شروع از coronaviruses. پس از آن آمد MERS بیماری همه گیر در خاورمیانه در سال 2012 یک کوروناویروس که به کشته شدن 858 نفر است. این انکار ناپذیر درس از سارس و MERS: coronaviruses می تواند به سرعت گسترش و کشنده باشد.

پس چرا وجود دارد هیچ راهی برای جلوگیری و یا درمان بیماری در سال 2020? علم به حال این ابزار که بلافاصله پس از دو مورد قبلی شیوع به توسعه مواد مخدر به کنترل شیوع آینده. اما مقامات بهداشتی دانشمندان و دولت ها به ویژه اما نه تنها در ایالات متحده و چین کاهش یافته است توپ.

بدون شک وجود دارد که coronaviruses هستند زیرک مخالفان. مانند تمام ویروس ها از این نوع coronavirus مخلوط و مسابقات اجزای رمان برای ایجاد نسخه های خود را. خفاش ها طبیعی میزبان ویروس. وجود بیش از 1100 گونه از خفاش ها, هر یک از شما با یکی یا بیشتر از coronavirus انواع. فکر می کنم این ویروس ژنتیکی به عنوان یک دزد صندوق باز کن به طور مداوم در حال تحول ترکیبات جدید به گسترش دامنه خود را و پیدا کردن میزبان گونه است. انسان ها در آن منو. هر یک عفونت کشنده یا نه متفاوت از گذشته است که باعث می شود یک واکسن موثر و یا درمان برای تمام خانواده از coronaviruses بسیار بعید است.

هر چند ما ممکن است قادر به توسعه یک درمان برای کسانی که در حال حاضر بیمار ما می تواند به توسعه داروهای خواهد کرد که جلوگیری از این بیماری از گسترش. اگر ما تا به حال انجام داده است تا پس از سارس و MERS دولت می تواند انبار مواد مخدر سال پیش از این آخرین شیوع و در عرض یک روز تحویل به تمام مکان های که در آن ویروس شناسایی شده و یا مشکوک. همه بیماران در بیمارستان کارگران و دیگر افراد مشکوک به تماس شده اند درمان می شود برای جلوگیری از این بیماری همه گیر در آهنگ های خود را.

من رهبری تلاش برای توسعه یک داروی موثر برای جلوگیری و درمان سیاه زخم پس از حمله سال 2001 و پیشگام برای مفهوم استفاده از مواد مخدر برای جلوگیری از انتقال HIV/ایدز از مادر به کودک و در بین بزرگسالان است. بررسی ژنوم این ویروس جدید من دیدن آنچه که ما را به عنوان یک “هدف غنی” محیط زیست; است که یک ویروس است که بسیاری از آسیب پذیری به داروهای ضد ویروسی شبیه به کسانی که مورد سوء استفاده قرار گیرد با موفقیت برای درمان HIV و هپاتیت B و ویروس هرپس. دارو یا ترکیبی از داروها که کنترل آن بیماری اتصال و جلوگیری از آنزیم ویروس ها نیاز به رشد.

این آنزیم ها بسیار شبیه به یکدیگر در تمام coronaviruses. این یک نقطه حیاتی است. این مشترک مولکولی الگوی تمام coronaviruses باعث می شود چالش شناسایی مواد مخدر به کنترل coronaviruses کمتر دلهره آور است. دانشمندان طراحی مواد مخدر به مهار رشد ویروس های خاص آنزیم است. هنگامی که کد ژنتیکی از ویروس شده است قسمتی از اهداف برای داروهای موثر به نظر می رسد.

ما در حال حاضر شاهد سه مرگبار coronavirus شیوع بیماری در انسان در عرض 17 سال است. هنگامی که این اپیدمی جدید کمرنگ شده به حافظه را پنج یا 10 سال تا یک بعدی ؟ ما می توانیم و باید توسعه و تست و ذخایر ترکیبی از مواد مخدر است که می تواند به محافظت در برابر آنچه مسلم است به یکی دیگر از شیوع کروناویروس.

در پی 9/11 حملات دولت ایالات متحده تاسیس اختیارات قانونی و اجرایی فرآیند به انجام این کار. شناخته شده به عنوان BioShield, برنامه مجاز بودجه به منظور توسعه و ذخایر ابزار موثر برای جلوگیری و درمان “جدید و در حال ظهور تهدیدات بیولوژیکی.” BioShield کار می کند. در ژنوم انسان علوم ما به توسعه مواد مخدر Abthrax برای جلوگیری و درمان سیاه زخم عفونت پس از سال 2001 حملات. که به مواد مخدر است که در حال حاضر انبار توسط دولت است. BioShield ایجاد بازار برای کار ما ارتکاب بسیاری از میلیون ها دلار در سفارشات خرید.

Coronavirus است نه در حال حاضر و هرگز در BioShield را تایید لیست “جدید و در حال ظهور تهدیدات بیولوژیکی.” باید آن اضافه شده است پس از سارس و سپس دوباره پس از MERS. باید افزود در حال حاضر. ما شده اند forewarned.

این بخش از میهن و امنیت و بهداشت و خدمات انسانی و دفاع باید با تشکیل یک گروه کاری بلافاصله به اضافه کردن coronaviruses به BioShield دستور کار است. مراکز کنترل بیماری و موسسه ملی بهداشت و درمان پس از آن می توانید شروع به قراردادی بحث با biopharmaceutical صنعت. Biopharmaceutical شرکت های دارای تجربه و تخصص برای ایجاد داروهای ما باید به سرعت برای جلوگیری از یک چهارم شیوع.

در مجموع دانشمندان در این سازمان ها و شرکت ها در آن می تواند و خواهد شد به زودی شناسایی مواد مخدر و تولید ذخایر است که ما نیاز داریم که جهان نیاز به جلوگیری از یک چهارم شیوع بیماری مرگبار از یک coronavirus هر coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de