می خواهید برای حفظ حریم شخصی و امنیت آنلاین بدون به خطر انداختن سرعت و عملکرد ؟

اگر شما در تمام نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی و امنیت اطلاعات شخصی خود را روی اینترنت, شما احتمالا در حال حاضر فکر کردن در مورد تلاش یک شبکه خصوصی مجازی یا VPN. اما در مورد شما معلوم نیست در چه یک VPN است که در اینجا معرفی سریع: در واقع هر زمان که شما با استفاده از اینترنت این امکان وجود دارد که هر کس از هکرها برای اجرای قانون به خود ISP می توانید ببینید چه چیزی شما در حال مرور از طریق آدرس IP خود را. اما با یک VPN, فعالیت های اینترنتی خود را اساسا در داخل یک تونل رمز شده بین سرور VPN و وب سایت های بازدید می کنید. و وقتی که می آید به Vpn ها FastestVPN است در میان بهترین و مقرون به صرفه ترین در بازار است.

اگر شما در مورد مراقبت از حریم خصوصی و امنیت در FastestVPN شما یک شرکت است که مراقبت در مورد این چیزها به اندازه یا حتی بیشتر از شما انجام دهد. با FastestVPN اطلاعات شما و فعالیت های آنلاین به طور کامل طبقه بندی شده برای چشمان شما تنها به لطف 256-بیتی رمزگذاری بهترین پروتکل های امنیتی در کسب و کار و anti-malware نرم افزاری است که شما را حفظ خواهد به طور تصادفی از دانلود هر تند و زننده ردیابی و یا نرم افزارهای جاسوسی اشکالات.

VPN
FastestVPN

FastestVPN نیز یک راه برای مبارزه با ناعادلانه throttling شیوه های انجام شده توسط برخی از ارائه دهندگان خدمات اینترنت و همچنین دولتی و انواع دیگر از منطقه ای سانسور. اینترنت را یک بار دیگر باز و رایگان — به عنوان به خوبی به عنوان خصوصی و امن — با یک اشتراک به FastestVPN.

در علاوه بر این به امنیت اطلاعات خصوصی خود FastestVPN دیگر اولویت است سمت راست وجود دارد در آن نام و نام خانوادگی: سرعت. خدمات مهندسی شده است برای بهینه سازی همکار به همکار به اشتراک گذاری فایل به کاربران این توانایی را انتخاب کنید که سرور در حال سریعترین طوری که آنها می توانید بالاترین سرعت دانلود ممکن است. و FastestVPN همچنین دارای یک ironclad صفر-سیاست ورود به سیستم است که به معنی هیچ یک از معمول اطلاعات و یا داده کاوی است که قابل دسترسی توسط تبلیغ کنندگان و یا هر کسی که ممکن است می خواهم به فروش اطلاعات خود را به بالاترین پیشنهاد.

یکی FastestVPN حساب امن خواهد شد تا ده به طور همزمان قابلیت اتصال به اینترنت و بیش از 20 از عادی ترین مرور اینترنت دستگاه های سازگار است. هوشمند تونل و DNS حفاظت از نشت دو ویژگی های بیشتر است که به حداکثر رساندن هر دو با سرعت و امنیت و FastestVPN سرور برخی از سریع ترین و قابل اطمینان ترین در بازی با 99.99 درصد uptime, unlimited تعویض سرور و پهنای باند نامحدود — بنابراین شما هرگز به خودتان پیدا کنید که مایل شما می توانید تجارت کمی در اینترنت حفظ حریم خصوصی کمی بیشتر در اینترنت عملکرد.

یک ماه از FastestVPN هزینه خواهد شد شما حتی ده دلار اما شما می توانید تقریبا همه از آن اگر شما پرداخت هزینه برای یک سال یا سه سال در صف مقابل. ارزش یک سال از FastestVPN هزینه فقط $2.49 در هر ماه در حالی که سه سال هزینه فقط $1.11 هر ماه — تخفیف از برخی از 320 دلار در مقایسه با به طور منظم و ماهانه نرخ. و هر سه FastestVPN برنامه های در دسترس هستند با 15 روز دوره آزمایشی بنابراین اگر شما سعی می کنید آن را برای یک زن و شوهر هفته و راضی نیست, شما می توانید پول خود را بدون سوال پرسید.

اگر شما آماده به تلاش FastestVPN خطر-رایگان به مدت 15 روز و تجربه واقعا امن و خصوصی تجربه اینترنت به رسمی FastestVPN سایت و ثبت نام در حال حاضر.

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de