می خواهید بدانید که اگر یک داروی جدید بحران در حال ظهور است ؟

چند نفر گیراندم که چگونه به سرعت فنتانيل خواهد جابجایی هروئین دو برابر یا سه برابر مصرف بیش از حد مواد مخدر و میر در برخی از جیب ایالات متحده از سال 2013 تا 2017. اما ما می تواند هشدار داده شده است—اگر فقط ما می خواهم بررسی ما فاضلاب.

امروز وجود دارد نگرانی رو به رشد در بیش از یک تجدید حیات در متامفتامین استفاده به عنوان مصرف بیش از حد مرگ و میر مربوط به مت در سطح رکورد. برای پاسخ به سرعت به یک بحران در مراحل اولیه آن ما نیاز به زمان واقعی هشدار زمانی که مواد مخدر استفاده از الگوهای در حال تغییر.

در حال حاضر ما اقدامات بیش از حد آهسته است. دولت و سازمان های فدرال تجزیه و تحلیل نظرسنجی از افراد مواد مخدر, تشنج داده ها از اجرای قانون و سوابق پزشکی مربوط به استعمال بیش از حد. هر روش مفید است اما کاستی های آن است. افراد ممکن است گزارش خود را استفاده از مواد مخدر نادرست در نظرسنجی به دلیل انگ استفاده از هروئین یا مت آمفتامین—یا اینکه خود نمایندگی به فروش می رسد آنها فنتانيل به عنوان هروئین یا مت به عنوان اکستازی. سم شناسی آزمون پس از مصرف بیش از حد مرگ و یا تجزیه و تحلیل شیمیایی از کشف و ضبط مواد مخدر در حال دقیق تر اما آنها نیز گران قیمت و وقت گیر—اگر آنها در حال انجام در همه.

و اما تاخیر قبل از نتایج در دسترس هستند. ترین زمان اطلاعات ملی مسمومیت با مرگ و میر و مبارزه با مواد مخدر از سال 2018 است. مبهم و آهسته اطلاعات به این معنی است که پلیس و مقامات بهداشت عمومی محققان و دارو کاربران نمی دانند که چه خطراتی در کمین هستند تا آن را خیلی دیر است.

فاضلاب تست می تواند تغییر دهد.

هنگامی که یک فرد یک داروی بدن سوخت و ساز آن و دفع متابولیت. فقط به عنوان آزمایش ادرار تشخیص این متابولیت برای افراد فاضلاب آزمایش می تواند نشان دهد چه داروهایی استفاده می شود در یک شهر یا منطقه در مجموع. آزمایشات روتین انجام می شود در محلی آب درمانی می تواند نشان می دهد به عنوان فقط یک مثال آیا ماری جوانا مصرف کرده بودند افزایش قابل توجهی پس از قانونی—اما آن را نمی خواهد با دقت خاص محله خانواده ها یا افراد است.

این رویکرد در حال حاضر در حال استفاده در استرالیا و اروپا به درک مواد مخدر الگوی مصرف و به نقطه تغییرات. در شهرهای اروپایی, آب, تجزیه و تحلیل پیچیده به اندازه کافی برای تشخیص استفاده در زمان واقعی نشان دادن چشم انداز مثبت از کوکائین و اکستازی استفاده در تعطیلات آخر هفته. در ایالات متحده زوج با مواد مخدر با استفاده از نظرسنجی ها و اجرای قانون تشنج فاضلاب مواد مخدر و تحلیل خواهد ارائه یک درک دقیق از بازارهای غیر قانونی مواد مخدر و چگونه آنها در حال تحول است.

فاضلاب تست یکی دیگر از مزیت است: آن را سریع و نسبتا ارزان است. آب و برق و بهداشت عمومی در سازمان ها در حال حاضر اجرای تستهای معمول در فاضلاب برای پاتوژن های دارویی و طیف گسترده ای از آلاینده ها. دارو و متابولیت تجزیه و تحلیل می تواند اضافه شده به این پروتکل در حداقل هزینه. یک سال 2017 مطالعه از شرکت مشاوره Mathematica تخمین زده است که هزینه می تواند به عنوان کم $100 در هر نمونه است.

برای مقایسه دولت فدرال صرف نزدیک به 50 میلیون دلار سالانه خانوار نظرسنجی به منظور برآورد شيوع استفاده از مواد مخدر در سراسر کشور. برای کمتر از 10 درصد از فاضلاب در صدها نفر از شهرستانها می تواند تجزیه و تحلیل چند بار در هر هفته.

این به این معنا نیست خانوار نظرسنجی باید کنار گذاشته شود. نظرسنجی می توانید به ما بگویید که چگونه اغلب افراد را به مواد مخدر و چه روش استفاده می کنند. فاضلاب تست نیز نمی توانند جذب بازار تغییرات در جوامع روستایی که در آن فرد خانواده سیستم سپتیک به مراتب شایع تر از جامعه جمع آوری فاضلاب و تصفیه خانه های آب. اما فاضلاب آزمایش را فراهم می کند زمان واقعی بینش های در حال ظهور مواد مخدر تهدید در مناطق شهری و حومه.

برخی از شهرستانها در واشنگتن و اورگان تست شده اند فاضلاب به خواندن های محلی و استفاده از مواد مخدر, اما نه در یک راه استاندارد شده. برای به دست آوردن این نوع از بینش و هشدارهای زودهنگام است که در استرالیا و اروپا و ایالات متحده نیاز به یک طراحی خوب (و بودجه) ملی برنامه آزمایشی است که شامل جغرافیایی و اجتماعی و اقتصادی تنوع.

تصور کنید اگر یک شهر نیست و در عین حال غرق با فنتانيل به حال به تصویب رسید فاضلاب تست. سنبله در شناسایی متابولیت می توانست هر کس با توجه به هشدار دهنده. اجرای قانون می توانست در lookout برای تامین کنندگان. مقامات بهداشت عمومی ممکن است بهینه سازی توزیع نالوکسان. مددکاران اجتماعی ممکن است هشدار داده اند مصرف کنندگان مواد مخدر در مورد خطرات ناشی از هروئین رنگ و لعاب با فنتانيل. بسیاری از زندگی ممکن است ذخیره شده است.

این فرضی می تواند تبدیل به واقعیت اگر ایالات متحده بخواهد به سرمایه گذاری در زمان واقعی تشخیص مواد مخدر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im