می خواهید برای رفتن به ماه ؟ ناسا در حال حاضر مصرف فضانورد جدید برنامه

اگر شما همیشه می خواستم برای پرواز به ایستگاه فضایی بین المللی و یا رفتن به ماه ناسا بعدی استخدام وعده تلاش برای آوردن آینده فضانوردان به هر دو مکان.

آژانس شروع به پذیرش برنامه های کاربردی برای آن کلاس بعدی از فضانوردان امروز (2 مارس) و شهروندان ایالات متحده در اینجا اعمال می شود تا 31 ماه مارس در 11:59 p. m. EDT (0459 GMT مارس 1). روند درخواست چندی را اما ناسا انتظار دارد که به تصمیم نهایی خود را برای انتخاب فضانورد نامزدها در اواسط 2021.

هیچ کلمه ای وجود دارد و در عین حال در مورد چگونه بسیاری از مردم انتخاب خواهد شد اما رقابت شدید خواهد بود; آژانس تنها برداشت 12 از 18,300 متقاضیان در آخرین انتخاب که پیچیده در سال 2017. یکی از فینالیست استعفا داد و در طول آموزش ترک 11 افرادی که فارغ التحصیل شد و واجد شرایط برای پروازهای فضایی در اوایل این سال است.

مرتبط: آنچه در آن می خواهم برای تبدیل شدن به یک فضانورد ناسا: 10 حقایق شگفت آور

اصول اولیه برای صلاحیت هستند دقیق و پذیرفته شده فضانورد نامزدها معمولا از علامت. که گفت:, ناسا گفت: متقاضیان باید مدرک کارشناسی ارشد (یا معادل آن) در علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضیات (STEM) که می تواند شامل مهندسی زیستی, علوم فیزیکی, علم, علوم کامپیوتر یا ریاضی.

برخی از متقاضیان ممکن است پذیرش بدون مدرک کارشناسی ارشد و اگر آنها را نگه دارید یکی از این مدارک:

  • دو سال کار به سمت بنیادی دکتری برنامه.
  • کامل, دکتر, پزشکی و یا پزشک از osteopathic پزشکی درجه.
  • تکمیل (و یا انتظار می رود تکمیل ژوئن 2021) از سراسر کشور و یا در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده آزمون آزمایشی برنامه مدرسه. اگر آزمون آزمایشی مدرسه خود را تنها مدرک پیشرفته ناسا نیاز به یک مدرک لیسانس در یک بنیادی زمینه نیز هست.

خارج از آموزش و پرورش عمومی ناسا خواسته های تجربه — یا دو سال “مرتبط به تدریج مسئول” کار در این زمینه خود را و یا حداقل 1000 ساعت فرمان-خلبانی یک هواپیمای جت. داوطلبان همچنین باید یک ماموریت طولانی مدت در پروازهای فضایی فیزیکی به عنوان شما ممکن است صرف در هر نقطه از شش ماه تا یک سال در فضا در ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) پس از انتخاب شدن برای پرواز است.

ناسا اغلب می پرسد استخدام جدید در مورد تجربه خود را به کار جدا شده و یا محیط های خطرناک از آن می سازد تا مهارت های مفید برای کار بر روی ISS. به عنوان مثال: Christina کخ که به تازگی پیچیده نزدیک به یک سال در فضا انجام تحقیقات برای ماه ها در یک زمان در قطب جنوب در طول زندگی حرفه ای خود را قبل از ناسا.

استخدام جدید به طور معمول صرف حدود 2.5 سال در آموزش های پایه قبل از اینکه واجد شرایط برای ماموریت و ISS ماموریت اغلب نیاز به 18 ماه یا بیشتر از خدمه آموزش قبل از پرتاب. این به این معنی استخدام جدید به احتمال زیاد نمی خواهد پرواز تا پس از سال 2024 زمانی که اولین crewed ماه فرود ناسا آرتمیس برنامه به جای برنامه ریزی شده مگر اینکه تغییرات برنامه. که گفت: این سازمان قصد دارد برای ساخت یک حضور دائمی در ماه آینده پروازهای — و اگر بودجه و ادامه خواهد داشت به رفتن به مریخ در اواسط 2030s.

“تبدیل شدن به یک فضانورد کار آسانی نیست به این دلیل که یک فضانورد هیچ کار آسان است” استیو Koerner ناسا را مدیر عملیات پرواز و صندلی فضانورد انتخاب هیئت مدیره ناسا در مرکز فضایی جانسون در هوستون در بیانیه ای گفت.

“کسانی که اعمال می شود به احتمال زیاد خواهد شد رقابت در برابر هزاران نفر که از خواب و به سمت مشغول به کار رفتن به فضا به عنوان طولانی به عنوان آنها می تواند به یاد داشته باشید. اما جایی در میان آن دسته از متقاضیان بعدی ما هستند فضانوردان و ما مشتاقانه منتظر دیدار شما هستند.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه به درخواست برای یک فضانورد ناسا بازدید آژانس, صفحه نرم افزار در اینجا.

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de