می خواهید به راحتی به انزوای اجتماعی فاصله? درخواست یک نوجوان

“خانه بمانند.”

این به طور ناگهانی تماس های جهانی برای حفظ فاصله فیزیکی از دیگر افراد شناخته شده به عنوان اجتماعی فاصله است کلیدی برای مبارزه با گسترش این coronavirus با توجه به بهداشت حرفه ای. هنوز پتانسیل بی سابقه تنهایی به عنوان افراد منزوی کردن خود موجب خواستار حفظ ارتباطات اجتماعی. به عنوان ما ما تغییر حرفه ای و آموزشی تلاش به جهان آنلاین ما نیز باید بروید مجازی با بسیاری از روابط ما به حفظ ما در اجتماعی زندگی می کند.

یک گروه می داند که چگونه به انجام این کار بهتر از هر دیگر: ندارد.

تغییرات در اهمیت و پیچیدگی جهان اجتماعی مان تا حد زیادی تعریف سال. نسل فعلی در حال رشد است تا با تلفن های همراه و رسانه های اجتماعی و افزایش تعداد راه هایی برای اتصال از طریق فن آوری. به عنوان یک نتیجه, آنها برای بدنام خود را میل برای صفحه نمایش. گی,’ استفاده از تکنولوژی تمایل به بیرون کشیدن احساسات منفی گاهی اوقات از جمله عذاب و نابودی یک نسل, با وجود عدم قطعی داده حمایت از این روایت است. اما در حال حاضر به عنوان coronavirus بحران بر زندگی روزمره ما همه خودمان را تبدیل به فن آوری برای حفظ ارتباطات اجتماعی. بهتر است که برای آموزش ما از افرادی که می دانند چگونه به استفاده از آن ؟

اگر چه درک عمومی این است که صفحه نمایش در حال آسیب رساندن به این نسل اکثر نوجوانان را در واقع به شما بگویم که تکنولوژی کمک می کند تا آنها را به ایجاد روابط مثبت. یک 2018 گزارش مرکز تحقیقات پیو نشان می دهد که 81 درصد از نوجوانان بر این باورند که رسانه های اجتماعی کمک می کند تا آنها را بیشتر احساس متصل به دوستان خود. با وجود اذعان برخی از اشکالاتی آنها گزارش می دهند که رسانه های اجتماعی پشتیبانی از دوستی خود و اجازه می دهد تا آنها را به تعامل با افراد در زمینه های مختلف با ديدگاه متفاوت.

اموزش استفاده از انواع فن آوری به معنی فراتر از فقط رسانه های اجتماعی برای حفظ ارتباط مستمر با دوستان خود. دیگر حالت های اتصال شامل پیام های متنی, پیام های فوری, پیام, در, برنامه, تلفن, تماس تصویری, چت تصویری, بازی و لیست (باور کنید یا نه) می رود. در واقع 57 درصد از نوجوانان ساخته شده اند دوستان جدید آنلاین. در همین حال متوسط آمریکایی بالغ نشده با یک دوست جدید در پنج سال. اگر حفظ معنی دار ارتباط انسان چیزی است که ما پس از این داده ها نشان می دهد که نوجوانان بیشتر از بزرگسالان باید این تخصص را که اتفاق می افتد.

که ما با یک بحران بهداشتی است که باعث تغییر راه ما رفتار ما در زندگی روزمره ممکن باید راه حل برخی از مشکلات ما در مواجهه با. امروز افراد جوان در حال حاضر به عنوان رهبران, دفاع از مواضع در مسائل عمده مؤثر بر ما همه مانند تغییر آب و هوا و کنترل اسلحه. آموزان بالا در حال حاضر نشان دادن توانایی سازگاری به شرایط فعلی برنامه ریزی های مجازی از حافظه های فوق و با نگاه به آینده به سمت برنامه ریزی برای فارغ التحصیلی.

پدر و مادر باید یک فرصت برای توانمند سازی کودکان خود را و خود را به عنوان اجتماعی فاصله نیروهای خانواده ها به صرف زمان بیشتری را با هم زیر یک سقف. به جای ترس از آینده نامعلوم عواقب ناشی از استفاده از فناوری پدر و مادر می تواند شروع یک گفت و گو با فرزندان خود را در مورد چگونه آنها با استفاده از فن آوری در حال حاضر. پدر و مادر می تواند تشویق به آموزش هنر مجازی رفاقت به آنها خاله عمه پدربزرگ و مادربزرگ و دیگران که می تواند به نفع از افزایش تعامل در حالی که از نظر فیزیکی جدا شده است. دادن افراد جوان این فرصت را برای تدریس ممکن است مزایای اضافه برای کمک به بچه خود را ساخت اعتماد به نفس و مهارت های ارتباطی و متقابل نسل اتصالات (فراتر از صرفا خدمت به عنوان پشتیبانی فنی).

اجازه دهید بحث را به افراد جوان است. بیایید در آغوش مجازی مهارت های ارتباطی آنها را کشت و از آنها بخواهید برای نشان دادن بقیه از ما چگونه آنها با استفاده از فن آوری به ماندن متصل. بیایید به آنها این فرصت را برای کمک به نگه داشتن ما را در اجتماعی فاصله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>