می خواهید به بلندتر? رادیکال عمل جراحی به طور دائم گسترش پاهای خود را.

در سال گذشتهحداقل 30 مردان ساخته اند یک قرار ملاقات با یک متخصص ارتوپدی به نام دکتر کوین Debiparshad که او را دیدم از طریق خود کاملا سالم پا استخوان.

در LimbplastX موسسه در لاس وگاس Debiparshad کاهش از طریق بيماران femurs یا اسلايدهای نیروهای استخوان جداگانه با فلز ایمپلنت می فرستد و آنها را در راه خود را به زخم التیام یابد. هنگامی که استخوان های خود را رشد آنها خواهید بود چند اینچ بلندتر — می خواهم که یک صحنه در سال 1997 فیلم علمی تخیلی “Gattaca.”

“این هیچ راز که بلندتر مردان دارای مزیت هنگامی که آن را به قدمت می آید” می خواند LimbplastX موسسه مطبوعاتی. “در عصر دیجیتال خواستگاری میل به ظاهر بلندتر به دست آورده شهرت به خصوص برای مردان با زیر متوسط ارتفاع است.”

زمانی که فوتوریسم صحبت با Debiparshad او را رد کرد و آزادی مطبوعات به عنوان بازاریابی مبالغه — هر چند او کاملا رد دوستیابی به عنوان یک انگیزه برای پا-فرمت جراحی است.

“من فکر نمی کنم [آشنایی] دلیل اصلی مردم را که” او گفت:. “من قطعا می بینیم که و من فکر نمی کنم آن را کمتر از یک دلیل. اگر شما احساس می کنید unconfident من می تواند تغییر کند. گاهی اوقات یک یا دو اینچ باعث می شود یک دنیا تفاوت.”

که دنیا تفاوت وجود می آید با یک ظالمانه قیمت برچسب: فرمت پا جراحی در LimbplastX موسسه می تواند اجرا مشتریان بیش از 100.000 دلار در محدود کردن مشتریان Debiparshad می بیند به بسیار غنی و احتمالا بسیار نا امن.

رسما به نام حواس پرتی استخوانسازی پا فرمت جراحی شامل برش هر دو استخوان ران و ساق پا و یا هر دو و با استفاده از پرانتز فلزی به گسترش استخوان. در طول زمان جدید سلول های استخوان رشد خواهد کرد و به طور موثر ساخت هر پا تا سه اینچ طولانی تر است.

برای نزدیک به یک قرن, پزشکان از آن استفاده می شود برای کمک به بیماران مبتلا به نقص مادرزادی و یا پس از صدمات ناشی از ضربه — اما در حال حاضر آن را تبدیل به آخرین روند در افراطی جراحی زیبایی.

پا

قبل از Debiparshad آغاز شده LimbplastX در اواخر سال 2018 بسیاری از موارد برای بیمارانی که نیاز به فرمت پا عمل جراحی به منظور راه رفتن و زندگی می کنند به طور معمول.

اگر یک کودک صفحات رشد — بافت نرم است که در طول زمان رشد می کند و اشکال جدید استخوان — مجروح و یکی از پاهای خود را رشد می تواند در نهایت متوقف می گردد. همان اتفاق می افتد به بزرگسالان که در یک تصادف و یا تا به حال بخشی از استخوان برداشته شود برای درمان سرطان و یا یک عفونت جدی. در همه این موارد یک فرمت پا استفاده می شود می تواند به تعادل پاهای خود را’ طول. برای آن دسته از بیماران مبتلا به فرمت پا خواهد بود لازم گام به سمت بهبود — هدف بودن و برای بازیابی تعادل و تقارن به جای راه دور چند اینچ بلندتر است.

اکثر پزشکان که انجام leg extension انجام این کار برای موارد بالینی و Debiparshad همچنان برای درمان آن دسته از بیماران نیز هست. اما, به عنوان درمانگاه مانند LimbplastX موسسه و دیگران ظهور, پا, فرمت, تبدیل شده است یکی دیگر از راه برای سالم مردم را به کمک طلب کردن پزشکان برای اصلاح آنچه آنها درک می شود شخصی معایب.

Debiparshad در حال حاضر در مقایسه با این روش به ایمپلنت بینی شغل — و حتی تحریکآمیز جنسيت انتقال جراحی است.

“مفهوم چیزی است که جدید ما می دانستیم که ما می تواند این کار را برای یک مدت زمان طولانی” Debiparshad گفت. “این درست است که در حال حاضر فن آوری است که با ابتلا به آنچه ما می دانستیم که ما می تواند انجام دهد, بنابراین در حال حاضر ما می توانیم برنامه های کاربردی جدید.”

برای پزشکان است که نشان دهنده پر سود جدید بازار. اما برای بیماران مبتلا به این معنی ده ها هزار دلار و در ماه فیزیوتراپی — برای ناامنی که ممکن است شفا در سال گذشته از طریق درمان یا کفش های پلت فرم.

افزایش اعتماد به نفس

انتخابی طول اندام تحت نوظهور موشکافی در ماه سپتامبر هنگامی که ایزابل زد یک مقاله که در آن نویسنده توضیح داد که چگونه او را برادر مرده از عوارض پزشکی پس از او تا به حال پاهای خود را توسعه یافته توسط یک جراح ارتوپدی نام دکتر ژان مارک Guichet.

“ما انجام نمی شود لوازم آرایشی و بهداشتی طول برای ارائه ظرفیت بیشتر به طور خاص برای دوستیابی و یا بالاتر حقوق و دستمزد” Guichet گفت فوتوریسم در ایمیل. هدف اصلی او گفت: “است که به افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس بيماران ، برخی از مردان به من گفتن که آنها جدی گرفته شود با توجه به ارتفاع خود را. آنها درک آن را به عنوان کاهش اجتماعی خود و ظرفیت کار می کنند به عنوان مثال زمانی که آنها مدیران ارشد. برخی از کوتاه زنان نیز همان مشکل است.”

اما کارشناسان نیست کاملا فروخته شده در این روش است.

دکتر لورا Cabrera یک bioethicist در دانشگاه ایالتی میشیگان مرکز اخلاق و علوم انسانی در علوم زندگی, نمی, گوشت چرخ کرده و کلمات او را با این استدلال که لوازم آرایشی و بهداشتی فرمت پا شد indefensibly بیهوده و بیمعنی.

“حتی اگر مردم در حال پرداخت از جیب برای این مداخلات شما هنوز هم زمان مصرف از کارشناسان که در حال انجام این کار برای اهداف غیر پزشکی,” او گفت:. “شما مصرف زمان و مواد است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای افرادی که واقعا نیاز به این نوع از مداخلات.”

در مورد کسانی که در خارج از جیب پرداخت: گسترش femurs — کسانی که بالای ران استخوان — در LimbplastX خواهد کسی در مورد هزینه $75,000. یک استخوان درشت نی فرمت را اجرا خواهد کرد آنها را $79,000. بعد از آن اختیاری روش برای حذف فلز ایمپلنت هزینه تا $34,000 در بالای آن است.

Cabrera همچنین نگرانی در مورد چگونه بیماران انتخاب شده و تحصیل کرده و ارزیابی قبل از رفتن زیر تیغ.

بیماران باید به درک خطرات و محدودیت های این روش Cabrera گفت و باید مورد بررسی تا مطمئن شوید که آنها مناسب درک و انتظار از چه روش می توانید برای آنها انجام.

هر دو جراحان Debiparshad و Guichet گفت فوتوریسم که آنها برگزاری جلسات گسترده با بیماران برای ارزیابی اینکه آیا آنها در حال آماده شده برای این روش. گفت: هر دو آنها تبدیل شده آینده نگر بیماران دور زمانی که پرچم های قرمز پدید آمده است.

“در طول روش نیاز به درک و شناخته شده است و ما نیاز به ارزیابی واقعی ریشه نیاز” Guichet گفت فوتوریسم.

“برخی از تمرکز نیاز به ساخته شده است در مورد عوارض روانی. هنگامی که بیماران ناپایدار هستند و یا هیچ انتظارات واقع بینانه و نه درک روشنی از روش آنها برخی از مشکلات به قاضی چه خوب است برای اهداف پزشکی,” او اضافه شده است. “برخی از تمایل به انحراف از توصیه های. این باعث کاهش عملکرد نتیجه و در نهایت عوارض است.”

ارتفاع گرفتاری

حتی برخی از مردان که در حال حاضر قد بلند هستند و به دنبال گرفتن تایید شده برای این روش است. وقتی خودی برفلد Debiparshad مقاله شامل یک بیمار قبل و بعد از تصاویر. این مرد نزدیک به شش فوت قد از قبل Debiparshad گفت: — گریه به دور از “ایده آل بیمار” پرتره از مردان کوتاه, که ممکن است نادیده گرفته شده در محل کار خود را به دلیل قد و قامت.

“او یکی از ما بلندتر بیماران — او بسیار مناسب است. او شده است می خواهم فکر کردن در مورد آن برای مدت زمان طولانی” Debiparshad گفت. “ما صرف زمان طولانی بحث در مورد. تمام چیزی بود که بیش از شش پا است.”

Debiparshad در ادامه به توضیح است که او می خواهد به مطمئن شوید که آینده نگر بیماران باید انتظارات معقول — به طور خاص در مورد چگونه ارتفاع اضافه شده به نفع آنها خواهد شخصا حرفه ای و شاعرانه — و اگر آنها حاضر به نظر می رسد لازم توانبخشی کار می کنند وقتی که می آید زمان برای درمان فیزیکی است.

“در نرم افزار دوستیابی و مسائل زنان را به معنای واقعی کلمه می گویند نیست راست بروید مگر اینکه شما بیش از شش پا” Debiparshad گفت. “برای او احساس شاعرانه محدود است. فرقی چرا زنان و مردان جراحی زیبایی بینی, بوتاکس. اما تا زمانی که آنها درک درستی از آنچه آنها را از طریق چه خطرات و مسائل من فکر می کنم آن را مناسب است.”

از آنجا که خدمات خود را آنقدر گران Debiparshad می گوید او لوازم آرایشی و بهداشتی بیماران در آمده و تحصیل و تمایل به داشتن اهداف واقع بینانه و انتظارات برای چه این روش می توانید برای آنها انجام. او در طول حدود چقدر او قدردانی بیمارانی که درک عمل جراحی محدودیت داره و که او می تواند اعتماد به تکمیل کامل توانبخشی رژیم از درمان فیزیکی است.

“من فکر می کنم این, مثل, کون ایمپلنت و مسائل خواهد بود و بیشتر رایج در جهان است. من فکر می کنم این چیزی است که بسیار قدرتمند بیش از حد — مردم همیشه سه اینچ بلندتر و یا هر آنچه که شما آنها را ساخته” Debiparshad گفت. “آنها می میرند و در تابوت و تجزیه سه اینچ طولانی تر است. آن را بسیار دائمی است.”

“من فکر می کنم که این ممکن است گران تر می شود, اما آن را بسیار دائمی و نتیجه آن هرگز نمی تواند دور گرفته شده,” او اضافه شده است. “من تا به حال یک بیمار که پشیمان داشتن آن انجام می شود.”

رضایت آگاهانه

حتی پس از Debiparshad می گوید که او را گاهی اوقات با مراجعه آینده نگر بیماران برای ارزیابی روانی.

اما Cabrera استدلال کرد که باید حداقل قبل از رفتن پیش با یک فرمت پا. او گفت که از یک اخلاق پزشکی از دیدگاه یک شخص ثالث که جدا از جراح و درمانگاه خود را ایده آل می, انجام, بیمار, مصاحبه, ارزیابی و رضایت آگاهانه روش.

“مشکل با رضایت آگاهانه به طور کلی در این است که اکثر مردم را قبول چیزهایی که آنها فکر می کنند آن چیزهایی که به آنها کمک خواهد کرد که یک مشکل با تعصب در انسان” Cabrera گفت. “ما تمرکز بر روی چیزهایی که ما می خواهیم به تمرکز بر ما پرداخت نمی توجه به چیزهای دیگر.”

آن را قطعا ممکن است که فرمت پا را بیشتر امری عادی تبدیل شده و در دسترس است و افرادی که آن را انجام خواهد راه دور با واقعا بهبود یافته زندگی می کند. Debiparshad این گروه از مشتریان راضی نمی توان رد کرد. اما به عنوان گونه های در حال ظهور روش پزشکی مراقبت بیشتری باید گرفته شود در اولین روز به زمینه سازی برای آینده ای که در آن عمل جراحی ارائه شده است به عنوان مسئولانه و اخلاقی به عنوان امکان پذیر است.

تنها با چند درمانگاه انجام روش فراگیر مقررات هستند و چند دور بین. تصحیح نقص مادرزادی در کودکان است یک عمل تاسیس شده اما به دلیل تعداد کمی از پزشکان پیشنهاد leg extension برای مقاصد لوازم آرایشی و بهداشتی آنها هر اساسا ایجاد خود را بهترین شیوه بدون وحدت دستورالعمل.

چون درمانگاه که سود کردن عمل جراحی آنهایی که بدانند قوانین Cabrera می گوید اخلاقی quandaries فراوان خواهد شد.

“این نوع از انده به ببینید که چگونه پزشکان آموزش دیده در بسیاری از دانشکده های پزشکی” Cabrera گفت: “آنها گفت: در مورد سوگند نامه بقراط در عین حال آنها هنوز هم این روش برای پول است.”

“برای پزشکان آنها نیاز به فکر می کنم در مورد آنچه که نقش پزشکان در دوران مدرن” او اضافه شده است. “ما پذیرفته شده است که لوازم آرایشی و بهداشتی پزشکی چیزی است که پزشکان باید انجام دهند چیست ؟ یا ما باید آنها را از هم جدا و تماس با افرادی که در انجام این روش پزشکان?”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>