می خواهید بهتر روده سلامت ؟ شروع با پیشرفته میکروبیوم روده آزمون.

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.


آیا شما به دنبال گرفتن جدی در مورد روده سلامت ؟ اگر شما نیاز به متوقف شدن خود مشاوره تغذیه ای از سلامت وبلاگ نویسان و رسانه های اجتماعی اثرگذارندهها. آنها ممکن است به معنی خوب, اما آنها نمی سرنخی در مورد آنچه که واقعا در رفتن در خود روده. اگر شما می خواهید واقعا موثر تغذیه ای, توصیه های شما نیاز به قرار دادن ایمان خود را در علم و روده تست هوش از Viome.

Viome gut health test.
Viome

بیش از چند دهه گذشته دانشمندان کشف کرده اند که میکروبیوم روده نقش حیاتی در سلامت کلی ما و سلامتی. مطالعات متعدد نشان داده اند که پیچیده جامعه از باکتری ها و دیگر میکروارگانیسم ها که در دستگاه گوارش ما تاثیر می گذارد تقریبا هر سیستم در بدن از جمله سیستم گوارشی, سیستم ایمنی بدن و سیستم قلبی عروقی. روده سلامت مرتبط است به تعدادی از بیماری ها و شرایط (مانند چاقی و دیابت و سندرم روده تحریک پذیر و سرطان روده بزرگ. همچنین نشان داده شده به تاثیر چیزهایی مانند استرس و خواب و خلق و خوی. اما چگونه می توانیم این اطلاعات استفاده کنید ؟

متاسفانه به دلیل همه میکروبیوم روده متفاوت است هیچ وجود دارد البته کارشناسان می توانید با تجویز به بهبود سلامت روده. در نتیجه مصرف غذاهای خاص و نوشیدنی های شما در مورد در اینترنت است مانند گرفتن یک شات در تاریکی. شما ممکن است ضربه هدف خود را. و یا شما ممکن است خودتان را در پای ساقه.

تنها راه برای پیدا کردن آنچه که بهترین برای شما و روده را از یک میکروبیوم آزمون.

که در آن Viome می آید.

Viome for gut health.
Viome

یک میکروبیوم تست مثل تست DNA فقط به جای استفاده از نقشه برداری از ژن که ارتباط خاص مسائل مربوط به سلامت از یک میکروبیوم آزمون نقشه ها از موجودات زنده در روده خود را. چه چیزی باعث Viome آزمون نسبت به دیگران در حال حاضر در دسترس است این شرکت اختصاصی میکروب فن آوری شناسایی و تجزیه و تحلیل پیشرفته موتور.

Viome تنها شرکت در جهان با دسترسی به چیزی به نام “پیشرفته metatranscriptomic توالی تکنولوژی” که در اصل توسعه یافته در آزمایشگاه ملی لوس آلاموس ملی برای اهداف امنیتی. این پیشرفته metatranscriptomic توالی تکنولوژی کمک می کند تا آنها را شناسایی و تعیین گونه و گونه از میکروارگانیسم ها در روده خود و تعیین مواد مغذی و سموم آنها در حال تولید است.

از آنجا که اجرای این داده ها از طریق هوش مصنوعی پیشرفته الگوریتم به نام Vie که با استفاده از یک پایگاه داده عظیم از اطلاعات به آمده تا با شخصی, تغذیه, توصیه های طراحی شده:

• افزایش میکروارگانیسم گونه همراه با سلامتی کلی
• به حداقل رساندن میکروارگانیسم گونه ارتباط با بهداشت ضعیف
• ایجاد ایده آل نسبت پروتئین و کربوهیدرات و چربی رژیم غذایی خود را
• تشویق غذاهایی که سازگار با سوخت و ساز بدن شما
• کمک به شما در دستیابی و حفظ یک وزن سالم
• افزایش انرژی و تمرکز و رفاه

عکس از طریق Viome

هنگامی که شما سفارش خود را روده هوش, تست Viome شما ارسال خواهد شد ساده و غیر تهاجمی مجموعه کیت که شما می توانید در حریم خصوصی خانه خود را. هنگامی که شما انجام می شود, فقط بازگشت نمونه خود را با استفاده از پستی-پرداخت در جعبه ارائه شده است.

با Viome همه آزمون نتایج و توصیه های غذایی با توضیحات مفصل و همه آنها را به راحتی تحویل مستقیم به تلفن خود را از طریق Viome برنامه تلفن همراه است که باعث می شود آنها را فوق العاده آسان برای قرار دادن به عمل است.

زمانی که میکروبیوم روده خود را از تعادل خارج است را نمی جذب مواد مغذی راه آن باید. برخی از آخرین میکروبیوم تحقیقات کشف ارتباط بین سلامت روده و بسیاری از شايعترين بهداشت و سلامتی مسائل مردم هر روز.

Viome روده آزمون هوش می تواند کلیدی برای مدیریت این مسائل است.

از دست دادن وزن

آیا شما در تلاش برای از دست دادن وزن با وجود ورزش و تغذیه خوبی ؟ تحقیقات اخیر نشان می دهد این مشکل می تواند به علت اختلال در تعادل روده. دانشمندان در واقع می تواند تجزیه و تحلیل ترکیب میکروبیوم روده خود را و بگویید با 90 درصد دقت که آیا یا نه شما چاق هستند. آنها همچنین شناسایی خاص میکروب های روده است که نقش مهمی در حفظ چاقی در خلیج. اگر شما شده اند در تلاش برای از دست دادن وزن Viome روده تست هوش می توانید به شما کمک کند ایجاد یک رژیم غذایی است که تغذیه این چاقی-busting میکروب.

خواب

وجود دارد بسیاری از عوامل است که ما را از خواب خوب از جمله استرس و اضطراب, رژیم غذایی و فقدان ورزش. اما برای برخی از مردم یک عدم تعادل روده می تواند به سرزنش. متعددی وجود دارد که گونه ای از باکتری ها در روده خود را که نقش کلیدی در تولید ملاتونین که هورمون که خود را تنظیم چرخه خواب و بیداری. Viome می تواند کمک به شما ارائه تغذیه برای این باکتری ها موجب افزایش تولید ملاتونین و بهبود بدن شما درون زا خواب سیستم نظارتی.

وضوح ذهنی

آیا شما تا به حال متهم تفکر با معده شما ؟ به خوبی معلوم می شود که تا حد معینی این درست است برای همه. ما اکنون می دانیم که برخی از میکروارگانیسم ها در دستگاه گوارش ما نقش قابل توجهی در تولید انتقال دهنده های عصبی و هورمون ها, پروتئین ها و دیگر ترکیبات لازم برای ارسال سیگنال به مغز است. که به معنی اختلال در تعادل روده در واقع می تواند تحت تاثیر قرار چگونه شما احساس می کنید و فکر می کنم. خوشبختانه Viome می تواند به شما کمک کند کشف کردن اگر وجود دارد هر گونه تغییر در رژیم غذایی است که ممکن است به بهبود سلامت روده خود را که می تواند به بهبود عملکرد مغز است.

اگر شما می خواهید برای پیدا کردن چگونه روده خود را بر سلامت خود و سلامتی خود را هدر ندهید زمان با ، سفارش روده تست هوش از Viome و استفاده کامل از پیشرفته ترین و علمی تست در جهان است.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im