می خواهید یک جریان است که نمی خواهد کارهای احمقانهای پایین ؟ CuriosityStream است برای شما.

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.


اجازه دهید آن صورت: در حال حاضر بسیاری از ما در حال تماشای بیشتر تلویزیون از همیشه. و اگر شما خودتان را با کمی اضافی کوچ, زمان, شما ممکن است متوجه شده اند که حتی با یک فراوانی از جریان آنلاین گزینه های در نوک انگشتان خود را از آن آسان است به خودتان پیدا کنید در یک شیار گیر از ذهن فاسد تلویزیون واقعیت و گرم بیش از کمدی. بنابراین اگر شما به دنبال برای برنامه ریزی یک فکری به چالش کشیدن طبیعت در نظر CuriosityStream اختصاصی خدمات جریان برای سرگرم اطلاعاتی مستند و سریال با تمرکز بر علم و تکنولوژی است.

ایجاد شده توسط بنیانگذار کانال دیسکاوری CuriosityStream دارای کلاس جهانی جریان, کتابخانه, مستند, مطالب در طیف گسترده ای از آموزشی دسته بندی ها, از جمله علم, تاریخ, تکنولوژی, طبیعت, جامعه و شیوه زندگی است. حتی وجود دارد یک بخش ویژه برای کودکان و نوجوانان.

اگر شما کنجکاو در مورد برنامه های فردی شما باید یک نگاهی به CuriosityStream سایت به فهرست فروشگاه در عمق. اما در اینجا یک نمونه از CuriosityStream اصل است که میلیون ها نفر از مشترکین در حال حاضر دسترسی به بدون محدودیت های منطقه ای:

  • عمیق تاریخچه زمان – کشف عمیق ترین recesses از تاریخچه و چگونگی ارتباط آن با زندگی مدرن از طریق فیزیک, زمین شناسی, زیست شناسی و شیمی
  • Miniverse – فضانورد کریس هدفیلد که شما ممکن است تشخیص را از عملکرد خود از “چیز عجیب و غریب فضایی” توسط دیوید بووی از پردازنده ایستگاه فضایی بین المللی, راهنمای بینندگان در خیالی سفر جاده ای در سراسر یک نسخه از سیستم خورشیدی ما است که آورده شده است را به تناسب مقیاس ایالات متحده آمریکا است.
  • استفان هاوکینگ را در مکان های مورد علاقه – یک تور با راهنما از جهان با اواخر اما افسانه ای دانشمند دکتر استفان هاوکینگ.
  • دیوید مستند نور بر روی زمین – این سری به بررسی علم و زیبایی “تابی” این توانایی است که برخی از حیوانات برای تولید نور از درون بدن خود را.
CuriosityStream streaming service
CuriosityStream

و این فقط نوک کوه یخ است زمانی که می آید به CuriosityStream کتابخانه. تمرین کردن عمیق تر و شما را پیدا مستند, فیلم و سریال بر روی تقریبا هر آموزشی موضوع شما می توانید تصور کنید. پس این است که به خصوص با ارزش دارایی اگر شما اتفاق می افتد به یک بچه یا دو گیر در خانه و به دنبال چیزی برای انجام.

مردم پشت CuriosityStream می دانید که داشتن دسترسی به یک منبع خوب از کیفیت فکری سرگرمی است مهم تر از همیشه, به طوری که آنها را قطع کرده ام خود را در حال حاضر قیمت های پایین را به یک نرخ است که باعث می شود آن را سخت تر از همیشه به تصویب است. هر دو سالانه CuriosityStream برنامه های استاندارد HD طرح و 4K ultra-high definition طرح videophiles شده است کاهش 40 درصد است. که بدان معنی است که این استاندارد در حال حاضر طرح هزینه فقط $11.99 برای یک سال تمام در حالی که 4K طرح هزینه $41.99 یک سال است. و اگر هنوز هم به فروش می رسد شما هنوز هم می توانید CuriosityStream در ماه به جای آن برای $2.99 یا $9.99 برای 4K. و البته هر دو برنامه شامل unlimited streaming سراسر هر و همه دستگاه های سازگار با محدودیت های منطقه ای.

بنابراین اگر شما آماده برای تجربه آنچه یک جریان خدمات می توان به CuriosityStream سایت رسمی اینجا و ثبت نام در حال حاضر.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>