خارج سوپر باول سال 2020 تجاری استخدام مریخ ‘Star Trek,’ لگو و sci-fi آیکون

چه کسی می دانست که چیزی به عنوان دنیوی به عنوان مواد غذایی وانت می تواند این مربوط به sci-fi, space exploration?

Walmart جدید تمدید سوپر باول LIV تجاری منتشر شده در یوتیوب جمعه (Jan. 29) نشان می دهد شخصیت از سراسر جهان ساخت مواد غذایی اجرا می شود در بین ماجراهای بین کهکشانی.

باید آن را هیچ جای تعجب است که شرکت کشتی فضایی از “پیشتازان فضا” اولین سفینه فضایی می بینیم با توجه به این که Starfleet مستقر در سان فرانسیسکو — خانه 49ers فوتبال تیم خواهد شد که مواجه خاموش در برابر کانزاس سیتی در روز یکشنبه (Feb. 2). اما کمتر به احتمال زیاد شاید از ورود بنی سفینه فضایی از “فیلم لگو” یا Benatar از “نگهبانان کهکشان” و “انتقامجویان.”

مرتبط با: Super Bowl 2020: در اینجا تمام فضا با مضمون تبلیغات تا کنون

بیشتر: Bill Nye حباب و آب در مریخ به زمین در سوپر باول سال 2020

ژولیده و بیمار خارج شده و همکاران دست مواد غذایی به هر یک از گروه ها به عنوان آنها در آمده مهم نیست که چقدر غیر معمول بازدید کننده.

“شیشه پاک کن?” دو نفر از آنها نوشتن بر روی یک تخته سفید در حالی که رو به heptapod بیگانگان از “ورود” که منتظر پشت شیشه ای در سفینه فضایی خود را. شنیدن هیچ پاسخ یکی از خارج کارکنان می گوید: “من فقط رفتن به این مجموعه را برای شما.” یک heptapod خود قرار می دهد شاخک حساس, در و پنجره و کارکنان فریاد.

یکی دیگر از کارکنان جرثقیل گردن او به یک نگاه بهتر در لگو سفینه فضایی است که کوچکتر از پیاده رو جلوگیری بعدی به خودرو. “من فقط متوجه است که کیسه بسیار بزرگتر از کشتی خود را,” او می گوید.

یک گروه سوم از خارج کارکنان ساعتهای stoically در حالی که از باجه تلفن از “بیل و تد ماجراجویی عالی” باز می شود با دو صورتحساب سرچشمه کردن درب. “این است ،” یک لایحه می پرسد دیگر.

“این است که در حال حاضر” پاسخ دوم.

یک کارمند دست بیش از یک کیسه های مواد غذایی. “در اینجا خود را سفارش صورتحساب.”

“عالی!” آنها هر دو گریه شروع هوایی گیتار جلسه در نقطه.

حتی ماروین مریخ از “دیزنی” می آید آماده برای انتخاب کنید تا سفارش خود را با یک بازوی ربات. “آه مغز گردو روزی!” او گریه می کند.

در میان متعدد حق رای دادن ظاهر شما همچنین اشاره به “داستان اسباب بازی” “مردان در سیاه و سفید” “Blade Runner” “مریخ حمله میکند” و حتی سریع cameo از دو فیلم “جنگ ستارگان” شخصیت های بودند که در آخرین فیلم “Star Wars: The Rise of اسکای واکر.”

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im