‘راه رفتن کوسه ها با استفاده از باله های خود را به قدم زدن در اطراف

چهار تازه کشف شده از گونه های گرمسیری کوسه با استفاده از باله های خود را به راه رفتن در زیر آب های شمال استرالیا و گینه نو.

این ornately الگو کوسه شد بالا درنده در صخره های دریایی در طول جزر و مد کم زمانی که آنها با استفاده از باله های خود را به راه رفتن در آب بسیار کم عمق می گوید کریستین Dudgeon از دانشگاه کوئینزلند.

“در کمتر از یک متر طول به طور متوسط پیاده روی کوسه در حال حاضر هیچ تهدیدی برای مردم اما توانایی خود را برای مقاومت در برابر کم اکسیژن محیط و راه رفتن بر روی باله های خود را به آنها می دهد قابل توجه لبه بیش از طعمه خود را از کوچک و سخت پوستان و نرم تنان می گوید:” اوقات تلخی یک محقق در دانشکده علوم پزشکی در دانشکده پزشکی.

“این ویژگی های منحصر به فرد هستند و نه مشترک با بستگان نزدیک این کوسه بامبو یا بستگان دور در فرش کوسه منظور از جمله wobbegongs و کوسه نهنگ.”

چهار گونه جدید تقریبا دو برابر تعداد کل شناخته شده پیاده روی کوسه به نه.

اوقات تلخی می گوید که آنها زندگی می کنند در آبهای ساحلی اطراف شمال استرالیا و جزیره گینه نو و اشغال خود را جداگانه در منطقه است.

“ما تخمین زده می شود ارتباط بین گونه ها بر اساس مقایسه بین خود DNA میتوکندری است که گذشت کردن از طریق نسب مادری. این DNA کدهای میتوکندری است که بخش هایی از سلول های که تبدیل اکسیژن و مواد مغذی از مواد غذایی به انرژی برای سلول ها می گوید:” اوقات تلخی.

“داده ها نشان می دهد که گونه های جدید تکامل یافته بعد از کوسه ها نقل مکان کرد و دور از خود اصلی جمعیت شد ژنتیکی جدا شده در مناطق جدید و توسعه یافته به گونه های جدید,” او می گوید.

“آنها ممکن است نقل مکان کرد و با شنا کردن و یا راه رفتن بر روی باله های خود را, اما آن را نیز ممکن است آنها hitched” سوار بر صخره های در حال حرکت به سوی غرب در سراسر بالای گینه نو, حدود دو میلیون سال پیش. ما این باور وجود دارد بیشتر پیاده روی گونه کوسه هنوز هم در حال انتظار برای کشف شود.”

تحقیقات آینده خواهد کمک به محققان برای درک بهتر اینکه چرا این منطقه بود در خانه را به برخی از بزرگترین دریایی تنوع زیستی در این سیاره می گوید Dudgeon.

یک مقاله در مورد کوسه ها به نظر می رسد در مجله های دریایی و آب شیرین تحقیقات. 12 سال مطالعه محققان از حفاظت بین المللی CSIRO های فلوریدا موزه تاریخ طبیعی موسسه علوم اندونزی و اندونزی وزارت امور دریایی و شیلات.

منبع: دانشگاه کوئینزلند

اصلی مطالعه DOI: 10.1071/MF19163

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de