VR می تواند عمل به عنوان یک دیجیتال فیزیوتراپیست در خانه

ترکیبی از فن آوری واقعیت مجازی و 3D motion capture می تواند کمک به درمان فیزیکی بیماران با موفقیت کامل تمرینات خود را در خانه, محققان گزارش.

در حال حاضر تجویز فیزیوتراپی اغلب نیاز بیماران برای تکمیل تمرینات منظم در خانه. خارج از درمانگاه این بیماران به ندرت دریافت هر گونه راهنمایی دیگر از یک جزوه از طرح یا استاتیک عکس به آموزش آنها را چگونه به کامل تمرینات خود را.

این منجر به ضعف پایبندی با بیماران تبدیل شدن به اضطراب در مورد انجام تمرینات به درستی و یا به سادگی تبدیل به حوصله و به دلیل تکرار از حرکات.

The avatar is wearing a black body suit and cap, jogging on what looks like an infinite plane
یک تصویر آواتار که بیماران را دنبال کنید. (اعتبار: U. وارویک)

ظهور مصرف کننده فن آوری واقعیت مجازی همراه با 3D motion capture اجازه می دهد تا واقعی جنبش به دقت ترجمه بر روی یک نماد است که کاربران می توانند در یک محیط مجازی. محققان در حال بررسی این که آیا این فن آوری می تواند ارائه راهنمایی به فیزیوتراپی بیماران از طریق مجازی فیزیوتراپی در صفحه اصلی برای نشان دادن تجویز تمرینات.

برای بررسی اینکه آیا مردم می توانند با دقت هماهنگ و دنبال جنبش از یک نماد در یک محیط مجازی محققان شرکت کنندگان خواست تا در زمان گام با یک نماد مشاهده از طریق یک هدست VR.

ناشناخته به شرکت کنندگان محققان ماهرانه آهسته و یا سرعت یکی از آواتار های مراحل به طوری که شرکت کنندگان را برای اصلاح خود پله جنبش به ماندن در زمان. سپس محققان با اندازه گیری اثر این اصلاح به حال خود گام زمان بندی و هماهنگ سازی با نماد.

“اگر شرکت کنندگان مشاهده شد به صحیح خود را پله به ماندن در زمان با آواتار ما می دانستیم که آنها قادر بودند به دقت دنبال حرکات آنها رعایت می گوید:” منجر نویسنده Omar Khan از وارویک گروه تولیدی (WMG) در دانشگاه وارویک.

“ما دریافتیم که شرکت کنندگان در تلاش برای نگه داشتن در زمان اگر تنها اطلاعات بصری بود. اما زمانی که ما اضافه شده واقع بینانه برای تلفن های موبایل آهنگ در علاوه بر این به اطلاعات بصری بیشتر واقع بینانه چندحسی اطلاعات شرکت کنندگان مجاز به دقت دنبال آواتار”.

“وجود دارد این است که پتانسیل عظیمی برای مصرف کننده VR فن آوری های مورد استفاده قرار گیرد برای هر دو ارائه راهنمایی به فیزیوتراپی تمرینات بلکه به تمرینات جالب تر است. این مطالعه متمرکز بر این سوال بسیار مهم از چگونه به خوبی مردم را می تواند به دنبال مجازی هدایت می گوید:” مارک الیوت محقق اصلی این پروژه در WMG.

“کار ما و دیجیتالی را فعال کنید راه حل های فن آوری می تواند زیر بنای تحول سلامت نوآوری به تاثیر این زمینه فیزیوتراپی و باید مستقیم به نفع بیماران توانبخشی می گوید:” coauthor تئو Arvanitis مدیر موسسه بهداشت و درمان دیجیتال.

“ما در حال حاضر طرح به بررسی انواع دیگر از حرکات همکاری نزدیک با همکاری فیزیوتراپیست ها برای ایجاد زمینه های فیزیوتراپی است که بیشترین سود را از این فن آوری است.”

این مقاله به نظر می رسد در مجله PLOS ONE.

منبع: دانشگاه وارویک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im