ویجر 2 فقط از دست رفته یک چرخش در فضای بین ستاره ای. اما باید آن را خوب ناسا می گوید.

ناسا ارجمند ویجر 2 فضاپیما است که دوره نقاهت بعد از یک قطعی اما مهندسین اعتماد به نفس است که پروب خواهد شد به حالت عادی بازگشت علم به زودی عملیات آژانس گفت.

موضوع شروع در روز شنبه (Jan. 25) هنگامی که ماموریت دانشمندان معتقدند این فضاپیما موفق به گرفتن یک چرخش سریع است که در آن نیاز به کالیبره کردن ابزار. که بدان معنی است که دو قدرت-سیستم های گرسنه ماند طولانی تر از حد معمول است. برای مقابله با ناگهانی برق کمبود این فضاپیما به طور خودکار تبدیل آن علم ابزار خاموش با توجه به ناسا در بیانیه ای.

ناسا مهندسین عیب یابی مشکل اما آن را آهسته رفتن داده ویجر 2 فاصله از زمین. با پروب 11.5 میلیارد مایل (18.5 میلیارد کیلومتر) دور سیگنال را ساعت 17 به سفر یکی از راه و ماموریت پرسنل باید صبر مجموع 34 ساعت برای دیدن اینکه آیا یک دستور کار می کرد.

مرتبط با: ویجر 2 رفت Interstellar همان روز یک پروب لمس خورشید

اما ویجر 2 مهندسین فکر می کنم آنها به coaxed فضاپیما به بستن یکی از قدرت مکیدن سیستم و راه اندازی مجدد آن علم ابزار اگر چه این کاوشگر هنوز جمع آوری داده دوباره.

به عنوان ماموریت ادامه مسائل قدرت تبدیل شده تا کنون-بیشتر جدی برای هر دو کاوشگر ویجر که راه اندازی در سال 1977. هر فضاپیما حامل یک رادیوایزوتوپ ترموالکتریک ژنراتور به عنوان یک منبع قدرت. اما در بیش از 40 سال, کسانی که ژنراتور به طور پیوسته خود را از دست دادن دلربایی ترک هر یک فضاپیما با کمی قدرت کمتر.

در پاسخ به کاهش قدرت در طول سال و مهندسین در ویجر تیم باید خاموش ابزار و بخاری که کمتر مربوط به ماموریت علوم اهداف صرفه جویی در فضاپیما منابع برای جایی که آنها واقعا شمارش است.

هر دو فضاپیما در حال تمرکز بر مطالعه منطقه فقط در خارج از heliopause یک غلاف ایجاد شده توسط باد خورشیدی ذرات باردار که به طور مداوم در جریان خاموش کردن خورشید. ویجر 2 عبور از مرز که در نوامبر سال 2018پیوستن به آن دو که تا به حال انجام شده در سال 2012.

ناسا مطمئن نیست چقدر دیگر ویجر پروب خواهد بود قادر به نگه داشتن در حال اجرا است اما دانشمندان در ماموریت برآورد شده در ماه نوامبر سال 2019 که این فضاپیما می تواند از دست دادن قدرت در حدود پنج سال است.

ایمیل Meghan بارتلس در mbartels@space.com یا او را دنبال کنید @meghanbartels. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im