ویجر 2 در جمع آوری علم اطلاعات دوباره پس از دوره نقاهت بعد از یک قطعی در فضای بین ستاره ای

تمام پنج باقی مانده ابزار در ناسا ارجمند فضاپیمای ویجر 2 در حال بازگشت به جمع علم اطلاعات پس از قدرت استفاده بیش از حد در اواخر ماه ژانویه قطع پروب عملیات.

ناسا اعلام کرد روز گذشته (3 مارس) بیش از یک ماه پس از حادثه رخ داده است. عیب یابی برای این فضاپیما یک فرایند آهسته است به دلیل فاصله آن از زمین; در آن طول می کشد 17 ساعت برای هر دستور برای رسیدن به پروب و داده ها نشان می دهد اثر خود را برای رسیدن به مهندسین.

“ویجر 2 و بازگشت به حالت عادی عملیات زیر ناهنجاری در Jan. 25, 2020,” ناسا مقامات نوشت: در بیانیه ای. “پنج عامل علم ابزار است که خاموش شد توسط فضاپیمای گسل حفاظت روال در حال به عقب و بازگشت به حالت عادی علم داده است.”

مرتبط با: ویجر در 40: 40 عکس از ناسا حماسه ‘تور’ ماموریت

ویجر 2 مانند آن دو ویجر 1 راه اندازی شد در ماه اوت سال 1977 شده است و کاوش بوده است. چنین فضای گسترده ای سفر می کشد تلفات خود را; به عنوان فضاپیما به مدت طولانی بیش ماموریت خود امید به مهندسان نیاز به بداهه نوازی راه برای نگه داشتن پروب رفتن به خصوص خود را به عنوان منابع قدرت رسید.

ژانویه مشکل رخ داده است که ویجر 2 از دست رفته یک چرخش مانور برای کالیبره کردن آن مغناطیسی-زمینه ساز است. که قطعی در سمت چپ دو تشنه قدرت سیستم به طور همزمان; فضاپیما به رسمیت شناخته شده خطر از وضعیت و باعث پیش برنامه ریزی شده گسل-protection mode.

پس از ماموریت مهندسین کار کرده اند به نوبه خود قدرت مکیدن سیستم و ویجر 2 پنج باقی مانده علم ابزار بازگشت به کار. این ابزار کمک به دانشمندان در درک آنچه اتفاق می افتد فراتر از heliosphere حباب از فضای تحت تاثیر خورشید ما است. ویجر 2 در سمت چپ که حباب در نوامبر 2018, ورود به فضای بین ستاره ای.

ایمیل Meghan بارتلس در mbartels@space.com یا او را دنبال کنید @meghanbartels. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im