ویجر 2 پرش به عقب از قطعی در فضای بین ستاره ای

ویجر 2 است که مصرف به اندازه آن عجیب و غریب اطراف یک بار دیگر.

در Jan. 25 ارجمند کاوشگر است که به کاوش در فضای بین ستاره ای از ماه نوامبر 2018 موفق به اجرای یک چرخش مانور به عنوان در نظر گرفته شده. به عنوان یک نتیجه از دو پردازنده سیستم های باقی مانده در طولانی تر از برنامه ریزی مکیدن تا انرژی زیادی که ویجر 2 به طور خودکار خاموش آن علم ابزار.

ماموریت اعضای تیم ابراز اعتماد به نفس در آن زمان است که آنها می تواند در رفع این مشکل و اعتماد به نفس خود را شده است به عهده: ویجر 2 علوم دنده را به بالا و در حال اجرا ناسا اعلام کرد روز شنبه (Feb. 5).

مرتبط با: عکس از فضاپیمای ویجر 1 و 2 پروب

“ماموریت اپراتورهای گزارش که ویجر 2 همچنان پایدار است و ارتباطات بین زمین و فضاپیمای خوب هستند” مقامات آژانس نوشت: در یک ماموریت به روز رسانی دیروز. “این فضاپیما از سر گرفتن علم اطلاعات و دانش تیم در حال حاضر ارزیابی سلامت از ابزار زیر مختصر خود را قطع.”

ویجر 2 و آن دوقلو ویجر 1, راه اندازی چند هفته از هم جدا در سال 1977 به انجام یک اقدام بی سابقه تور “” بیرونی منظومه شمسی است. هر دو فضاپیما انجام flybys مشتری و زحل آشکار زیادی در مورد منظومه شمسی را دو تا از بزرگترین سیارات. ویجر 2 و سپس بزرگنمایی گذشته اورانوس در سال 1986 و نپتون در سال 1989; پروب باقی می ماند تنها کرافت رفت تا از نزدیک به نظر می رسد در هر کدام از این “غول یخ.”

و هر دو Voyagers فقط نگه داشته, در, پرواز, ورود به تمدید interstellar ماموریت. ویجر 1 ظهور رایگان به فضای بین ستاره ای در ماه اوت 2012 و آن دو به دنبال کت و شلوار شش سال بعد.

این دو فضاپیما هنوز رفتن قوی پس از بیش از 42 سال در فضا, اما آنها نمی تواند نگه دارید تا کار پیشگام خود را برای همیشه لطفا برای. ایزوتوپ رادیواکتیو ترموالکتریک ژنراتور که قدرت Voyagers در حال اجرا هستند کم در آب و, به احتمال زیاد خواهد tapped out با اواسط 2020s ناسا گفته اند.

ویجر 1 و ویجر 2 در حال حاضر در حدود 13.8 میلیارد مایل (22.2 میلیارد کیلومتر) و 11.5 میلیارد مایل (13.5 میلیارد متر) از زمین بود. در آن طول می کشد بیش از 17 ساعت نور برای سفر از زمین به ویجر 2 به این معنی است که ماموریت اعضای تیم باید صبر کنید یک روز و نیم برای دیدن اگر دستورات خود کار می کنند.

مایک دیوار کتاب در مورد جستجو برای بیگانه زندگی “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل Tate) است که در حال حاضر. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de