رای گیری از طریق پست کمک نمی کند که یک حزب بیشتر

رای گیری از طریق پست نیست به نفع یک حزب سیاسی بیش از دیگر محققان گزارش.

Coronavirus است مختل دولت مقدماتی و چشم انداز اصلاحات عمده برای سال 2020 انتخابات. انتخابات در سراسر کشور در حال خانههای گلی خالی بسط و یا انتقال به ایمیل-در رای گیری در حالی که کنگره فیلدینگ خواستار رای در سراسر کشور توسط پست برنامه.

دموکرات ها و جمهوری خواهان به طور یکسان ابراز نگرانی که موظف رای-با-ایمیل ممکن است نقطه ضعف خود را در ماه نوامبر.

“ادعا می کند که رای توسط ایمیل اساسا مزایای یک حزب دیگر به نظر می رسد پر از شکوفه.”

که حزب باید نگران باشد ؟ نه با توجه به جدید کار کاغذ.

در بررسی رای دهندگان اطلاعات در سه متحده با مبهوت rollouts از رای گیری توسط برنامه های پست الکترونیکی—کالیفرنیا و یوتا و واشنگتن—محققان دریافتند که معرفی پست الکترونیکی-در رای گیری ندارد یک اثر متوسط در سهم مشارکت یا جمهوری خواهان یا دموکرات ها ،

محققان همچنین دریافتند که در حال گسترش رای-توسط-mail به نظر نمی رسد برای افزایش سهم رای برای نامزد یا حزب سیاسی. با هم گرفته محققان می گویند یافته های خود را اساسا برطرف کردن نگرانی های که پست الکترونیکی-در رای گیری خواهد علت عمده انتخاباتی تغییر جهت به سمت یک حزب.

“مقاله ما روشن غذای آماده: ادعا می کند که رای توسط ایمیل اساسا مزایای یک حزب دیگر به نظر می رسد پر از شکوفه” محققان دولت در کار کاغذ.

چه چیزی بیشتر رای دهندگان به طور کلی متوسط افزایش دو درصد آنها یافت می شود.

به عنوان حزبی و بلاغت در سراسر رای گیری اصلاحات ramped تا پس از ماه مارس اولیه و پناهگاه در محل محدودیت های گسترده تر محققان برای تبدیل داده ها به کمک آدرس این سوال که حزب سیاسی اگر هر گونه سود از پست الکترونیکی-در رای گیری.

“هستند بسیاری از سوالات در مورد چگونه ما می اجرای رای توسط پست چه مقدار از آن هزینه و چه گروه های آن ممکن است تاثیر می گذارد می گوید:” coauthor Andrew Hall, یک عضو ارشد در دانشگاه استنفورد موسسه تحقیقات سیاست اقتصادی (SIEPR) و استاد علوم سیاسی در دانشگاه استنفورد.

“تحقیقات ما در اینجا صحبت نمی کند و به همه این سوالات اما این آدرس یک موضوع کلیدی و نشان می دهد که در زمان عادی گسترش رأی-با-ایمیل نمی نفع هر دو طرف است.”

“است که باید اطلاعات مفید برای افرادی که در حال تلاش برای رانندگی با حمایت هر دو حزب برای گسترش رأی-با-ایمیل برای سال 2020 انتخابات,” او می گوید.

می گوید که در حال حاضر رای گیری از طریق پست

شش ایالت آمریکا اتخاذ کرده اند نوعی از رای گیری از طریق پست در سال های اخیر و محققان تصمیم به مطالعه کالیفرنیا و یوتا و واشنگتن به دلیل خود را مبهوت rollouts در شهرستانهای مجاز برای عملکرد کارآمد مقایسه نتایج حاصل از شهرستانهای با یا بدون پست الکترونیکی-در رای گیری در یک کشور در طول زمان.

آنها به بررسی رای دهندگان اطلاعات از سال 1998 از طریق 2018 انتخابات میان دوره ای خود را مطالعه, بزرگترین, به, تاریخ, تجزیه و تحلیل و در عین حال از حزبی اثر از رای گیری از طریق پست.

“ما می تواند انجام این پژوهش از آنجا که رای-با-ایمیل سیاست های رشد کرده اند و ما قادر به نگاه در دو دهه ارزش از داده ها در تغییر سیاست به عنوان یکی از بزرگ مطالعه به جای اینکه تنها در یک دولت می گوید:” coauthor دانیل تامپسون یک دانشجوی دکترا.

اصلی خود را يافته ها نشان می دهد خنثی حزبی اثرات به طور متوسط در سراسر بسیاری از آزمون های مختلف.

برای مثال محققان توجه داشته باشید که تغییر در سهم از رای دهندگان که در حال ثبت به عنوان دموکرات—که برخی از جمهوری خواهان از ترس افزایش می دهد با رأی-با-پست الکترونیکی انتخابات—محدوده -0.1 به 0.3 درصد است.

و در حالی که کالیفرنیا و واشنگتن در نظر گرفته آبی متحده—و یوتا قرمز—تحلیل طول می کشد را به حساب تفاوت های سیاسی در سراسر شهرستانها و استانها.

“وجود ندارد تفاوت در برآورد اثرات اگر دولت تا حد زیادی دموکرات یا جمهوری خواه” تامپسون می گوید. “و ما لازم نیست که به هر دلیلی به فکر می کنم در آینده به این که قصد دارد به تفاوت بزرگ در حزبی نتایج در سراسر مکان های دیگر.”

‘زمان عادی’ در مقابل ‘طبیعی’

این مهم است که توجه داشته باشید محدودیت های این مطالعه محققان می گوید.

یک نکته کلیدی این است که چگونه به تجزیه و تحلیل بررسی های حزبی اثرات در طول “زمان عادی”—قبل از شیوع کروناویروس. امروز آن چیزی جز عادی و هنوز مشخص نیست که چگونه تاثیر این بیماری همه گیر را بازی کردن—چه کسی یا چه مناطقی را بیشتر تحت تاثیر قرار بیش از دیگران است.

“مقایسه یک رای جدید-با-سیستم پست الکترونیکی به این جدید طبیعی “فراتر از چیزی است که داده های ما می توانید انجام دهید” هال می گوید. “اما ما می توانیم بگوییم که به طور کلی است و هیچ اساسی در مورد رای گیری از طریق پست که مزایای یک طرف بیش از طرف دیگر است.”

و بسته به اینکه چگونه پست الکترونیکی-در رای گیری برنامه های در حال اجرا دموکرات یا جمهوری خواه رای دهندگان ممکن است در نهایت به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار.

“این همیشه ممکن است برای اداره هر سیستم انتخاباتی ناعادلانه—من فکر نمی کنم این است که دیگر واقعی برای رای دادن از طریق پست نسبت به هر سیستم. و نیازهای عمومی برای نظارت بر مدیریت انتخابات نزدیک می گوید:” سالن.

در هفته پیش رو در حال اجرا تا سال 2020 انتخابات “وجود دارد بسیاری از ملاحظات در تصمیم گیری که آیا برای تمدید رای-با-ایمیل و مقاله ما فراهم می کند اطلاعات مفید نکته در این سوال که آیا آن را حزبی اثرات,” او می گوید.

منبع: ممکن است وانگ برای دانشگاه استنفورد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>