داوطلبان شروع به مصرف دیگری تجربی Coronavirus واکسن

سازمان غذا و داروی آمریکا را پذیرفته است یک نرم افزار توسط شرکت داروسازی Inovio برای شروع بالینی تست انسان به صورت یک پتانسیل جدید واکسن برای COVID-19.

با توجه به بیانیه ای 40 یا بیشتر داوطلب سالم شرکت خواهد کرد در دو مکان محاکمه در فیلادلفیا و کانزاس سیتی است. آنها در حال حاضر در زمان اولین دوز دوشنبه.

“این یک گام مهم رو به جلو در مبارزه جهانی علیه COVID-19,” Inovio مدیر عامل: یوسف کیم در بیانیه ای گفت:. “جدید بدون بی خطر و موثر واکسن های COVID-19 همه گیر است که به احتمال زیاد برای ادامه به تهدید زندگی و معیشت.”

“ما را خوشحال و برای دیدن پیشرفت سریع خود را کانديد واکسن به بالینی تست ایمنی گفت:” ریچارد Hatchett مدیر عامل شرکت ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری (CEPI) در بیانیه ای. “تولید یک COVID-19 واکسن در آینده 12 تا 18 ماه است که نه تنها یک چالش علمی; آن را نیز نیاز به سطح جدیدی از همکاری و سرمایه گذاری در سراسر صنعت و دولت است.”

Inovio در حال حاضر به اتمام فاز 1 مطالعه مشابه DNA واکسن برای درمان سندرم تنفسی (MERS) در خاورمیانه است. آزمایشات نشان داد که این واکسن قادر به تولید سطح بالایی از آنتی بادی در افراد تا “60 هفته پس دوز” با توجه به شرکت.

تعدادی از سازمان های غیر انتفاعی حمایت واکسن توسعه از جمله بیل و ملیندا گیتس.

این شرکت با اهداف بلند پروازانه: یک میلیون دوز در دسترس تا پایان سال “اضافی برای محاکمه و اضطراری استفاده از دستور مناسب تنظیم مقررات راهنمایی و کمک های مالی.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>