داوطلبان در حال حاضر تست های بالقوه Coronavirus واکسن

در آنچه که می تواند یک نقطه عطف در جهانی شیوع کروناویروس دانشمندان اکنون در حال آزمایش یک پتانسیل واکسن بر روی داوطلبان در سیاتل.

“این کار بسیار مهم است به تلاشهای ملی برای پاسخ به تهدید این ظهور ویروس” گفت: لیزا جکسون یک محقق ارشد در یک Kaiser Permanente مرکز تحقیقاتی که منجر به محاکمه در آزادی مطبوعات.

جکسون و همکاران او قصد ثبت نام 45 بزرگسالان داوطلبان به دوز بالقوه واکسن در طی شش هفته. مختلف داوطلبان را دریافت دوزهای مختلف واکسن و پژوهشگران به ارزیابی اینکه آیا یا نه دوز بی خطر هستند و این که آیا آنها موثر در القای پاسخ ایمنی.

اولین کسی که برای دریافت واکسن با توجه به ارتباط مطبوعاتشد 43-سال-0ld سیاتل مادر به نام جنیفر Haller.

“همه ما احساس درماندگی” Haller گفت: خدمات سیم. “این یک فرصت شگفت انگیز برای من کاری انجام دهد.”

یکی دیگر از سیاتل داوطلب که صحبت به AP بود نیل Browning 46 ساله مهندس مایکروسافت.

“هر پدر و مادر می خواهد فرزندان خود را به نگاه کردن به آنها,” او گفت:.

پتانسیل واکسن برای SARS-CoV-2 ویروس, طراحی و توسعه توسط ماساچوست بیوتکنولوژی شرکت, مدرن, یک خبر هیجان انگیز شکستن. اما کارشناسان هشدار می دهند که هر یک بالقوه واکسن ممکن است تا پایان بن بست و آوردن هر گونه واکسن جدید به بازار, به ویژه هنگامی که میلیون ها و یا میلیاردها دوز مورد نیاز می تواند ماه ها یا حتی سال.

هنوز هم پتانسیل نتیجه نهایی برای یک واکسن است که مانع از COVID-19 — بیماری از نظر تاثیر به بهداشت عمومی اقتصاد و داروسازی خط پایین شرکت — گسترده است.

چین به عنوان مثال امروز اعلام کرد که آن مجاز است خود را در آزمایش های بالینی برای آزمایش جداگانه واکسن. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش ارائه شده “مبالغ زیادی” به یک شرکت داروسازی در ازای آوردن آن تحقیقات امیدوار کننده به کشور خود یک حرکت است که موجب واکنش شدید از آلمان است.

در سیاتل هر چند محققان می گویند همه آنها در برای پیدا کردن یک راه برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“ما تیم coronavirus در حال حاضر” جکسون گفت: AP. “هر کس می خواهد به انجام آنچه آنها می توانند در این اورژانس است.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im