ویتامین E می تواند با خیال راحت درمان کبد چرب در افراد مبتلا به HIV

ویتامین E می تواند با خیال راحت به درمان یک نوع بیماری کبد چرب است که معمولا تحت تاثیر بیماران مبتلا به HIV در یک مطالعه مقدماتی نشان می دهد.

استئاتوهپاتيت غير الکلی (NASH) در یک فرم شدید غیر الکلی بیماری کبد چرب (NAFLD) توسط کبد و التهاب و آسیب به سلول. آن را یک برنامه به طور بالقوه خطرناک است که می تواند پیشرفت به سیروز یا سرطان کبد.

“ویتامین E نشان داده شده است برای بهبود کبد چرب در جمعیت عمومی می گوید:” منجر نویسنده Giada Sebastiani دانشیار در گروه پزشکی در دانشگاه مک گیل و دانشمند در موسسه تحقیقات مرکز بهداشت دانشگاه مک گیل.

“در اینجا ما با ارائه شواهد برای آن اثر مفید و ایمنی در افراد با HIV زندگی می کنند که شیوع کبد چرب بیماری است.”

NAFLD در حال حاضر تاثیر می گذارد تا 48 درصد از کانادایی ها با HIV زندگی می کنند و 25 درصد از جمعیت به طور کلی در حالی که نش بر حدود یک سوم از بیماران مبتلا به NAFLD, Sebastiani می گوید. تئوری های متعددی برای توضیح شيوع کبد چرب در میان بیماران HIV مثبت او می گوید:.

“این است که احتمالا با توجه به HIV مربوط به التهاب از داروهای ضد ویروسی که آنها را به مادام العمر و بسیار مکرر مشکلات متابولیکی مانند دیابت و بالا بودن چربی. متاسفانه هیچ درمان مصوب برای کبد چرب در افراد مبتلا به HIV” Sebastiani می گوید.

در این مطالعه محققان به 27 بيمار مبتلا به HIV و نش ویتامین E در راحتی تحمل دوز از دو قرص در روز است.

“ما دریافتیم که ویتامین E در بهبود کبد هر دو ترانس (اصلی آزمایش خون برای عملکرد کبد) و کبد چربی اندازه گیری غیر تهاجمی اولتراسونوگرافی آزمون” Sebastiani می گوید. “این پیشرفت شد و حتی بیشتر مشخص از کسانی که در گزارش HIV-مثلا جمعیت است.”

اگر چه او مشکوک ویتامین E را کاهش می دهد التهاب و چربی در افراد HIV مثبت, گروه, او می گوید: او به اندازه اثر یک سورپرایز شیرین و لذت بخش.

Sebastiani یادداشت مطالعه کوچک با دنبال کردن (24 هفته) و گروه کنترل است. بنابراین محققان در نظر آن را یک پروژه آزمایشی است. “ما خواهد بود علاقه مند در انجام یک بزرگتر کارآزمايی بالينی تصادفی کنترل شده با یک دیگر پیگیری,” او می گوید.

این مطالعه به نظر می رسد در مجله ایدز.

منبع: Gillian وودفورد برای دانشگاه مک گیل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im