واقعیت مجازی دارای یک دسترسی مشکل

واقعیت مجازی آمده است یک راه طولانی از دهه 1960 دوران Sensorama که شبیه یک بازی است و نیاز به کاربر برای راه رفتن و چوب سر خود را به یک جعبه برای دریافت این اثر که بخشی از این فیلم که با بازی در داخل. یک بار clunky سخت افزار برای VR واز بسیار کوچکتر و ارزان تر بیش از چند دهه گذشته و محتوا بدست متنوع تر و در دسترس باز کردن تجربه برای مردم خارج از قلمرو حواس پرت اختراع و برش لبه بازی. این امکان در حال حاضر به همین چند پوند از چرخ دنده ها به صورت کامل-بدنه کامل-اتاق تجربه—یا به لغزش گوشی های هوشمند خود را به یک جعبه مقوا فریب توسط گوگل و وارد یک دنیای مجازی از اتاق نشیمن خود را. این است که اگر شما می توانید بلند کردن تجهیزات و حرکت در این راه سخت افزار و محتوا نیاز دارد.

VR است که اغلب تبلیغ به عنوان یک دموکراتیزه کردن راه برای دسترسی به دنیای جدید و تجربه است. در واقع, آن را به طور فزاینده ای در حال استفاده در مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش و محل کار برای همه چیز از تنوع و شمول طرح مجازی سفر به حواس پرتی در طول ناخوشایند روش های پزشکی. اما از نظر دسترسی VR هنوز راه طولانی برای رفتن.

در تابستان گذشته در حالی که مشغول کار بر روی یک مقاله در مورد استفاده از VR در درمان شرایط مانند اختلال استرس پس از سانحه و اضطراب یک زن من مصاحبه به من گفت که پس از تلاش برای سالها با جنس بیقراری تجربه قرار دادن بر روی یک هدست و ساکن نیست فقط جای دیگر اما یکی دیگر از نوع led به جای آن به یک معنا از “جنس شادی و سرخوشی.” آن بود, تناقض, اولین بار, او گفت که او تا به حال واقعا احساس خودش. به سوی پایان صحبت او به ذکر است که بسیاری از همسالان خود به نظر می رسید برای انتخاب جنس های مختلف و نژادها برای خود آواتار مجازی surmising که بسیاری یافت راحتی در اضافه کردن یکی دیگر از لایه ای از جدایی بین خود را “جهان واقعی بدن” خود مجازی یکی, هر آنچه که هویت خود را. به عنوان ما داشتند حرف زدند در مورد چقدر تکنولوژی تکامل یافته او صدا توجه داشته باشید از ناامیدی: که یک عضو خانواده با دیستروفی عضلانی هنوز هم نمی تواند با استفاده از VR.

بسیاری از کسانی که با تحرک محدود نمی توانید تجربه VR بدون کمک و حتی با یک هدست در بسیاری از نمی توانید سر و یا حرکات بدن لازم برای دریافت کامل تجربه. مشکل این نیست محدود به کسانی که با اختلالات فیزیکی; شرایط مانند اوتیسم و اضطراب نیز می توانید با استفاده از VR دشوار و یا حتی مضر است. جالب اینجاست که منبع من گفت: من تنها بازی او را عضو خانواده می تواند بازی بود و صعود های موجود در Oculus که در آن بازیکن تقریبا صعود مختلف انواع دیوار و موانع دیگر. این بازی سازگار با کنترل از راه دور NextBox کنترل و نمی نیاز کاربران به منظور بالا بردن سلاح های خود را در بالای سر خود را به بازی.

در سال 2017, آلیس وانگ ناتوانی فعال و بنیانگذار ناتوانی دید پروژه موجود در تحقیقات انجام شده با همکاری لوکاس فیلم را همهجانبه سرگرمی استودیو است که مردم با انواع معلولیت از کوری به فلج مغزی اوتیسم لذت بردن از با استفاده از VR و باور آن می تواند مفید باشد اما تجربه عمده مسائل دسترسی. عدم توانایی سفارشی کردن تجربه و ضرورت حرکت به نقاط خاصی از بدن دو نفر از بزرگترین مسائل مطرح شده توسط پاسخ دهندگان به نظرسنجی.

یکی کور مخاطب اشاره کرد که VR سازگار با تکنولوژی های کمکی که فرد استفاده می شود که اطلاعات صوتی منتقل ترین VR محتوا بود به اندازه کافی برای پر کردن در برای دیداری که با دیدن کاربران با تجربه. چند توضیح داد که هر چیزی که نیاز به استفاده از بیش از یک کنترل کننده—به عنوان بسیاری از اتاق در مقیاس تجارب فراموش—از سوال بود چرا که از چالش با مهارت های حرکتی و یا فقدان دو به طور معمول عملکرد دست ها و بازوها.

VR تبلیغ به عنوان یک “همدلی و ماشین آلات” برای افرادی که می خواهید برای دریافت یک حس از آنچه آن را مانند به شخص دیگری. این شامل شبیه سازی از شرایط مانند دژنراسیون ماکولا زوال عقل و کسانی که بر تحرک. شواهدی وجود دارد که این تجربیات را ایجاد همدلی اما این حلقه توخالی بدون عمل که در واقع شامل افراد معلول در استفاده از VR.

شده است وجود دارد برخی از پیشرفت در این مسیر بیش از چند سال گذشته. در سال 2017, سامسونگ منتشر بصری کمک وسیله ای به نام Relúmĭno که با این نسخهها کار به عنوان یک برنامه تلفن همراه در Gear VR دستگاه برای کمک به اصلاح تحریف تصاویر برای برخی از کاربران با کم بینایی. اخیرا مایکروسافت منتشر کرده است یک ابزار تحقیقاتی کیت برای توسعه دهندگان که می توانید با استفاده از این ابزار در وحدت را VR در دسترس تر برای کسانی که با اختلالات بینایی و همچنین توسعه Canetroller برای کمک به افراد مبتلا به کم بینایی حرکت VR محیط. کم بینایی نیست تنها مانع احتمالی با استفاده از VR و این آزمایش ها به سختی رفع سریع. Oculus به نظر می رسد یکی از مهمترین و در دسترس به خصوص با اخیر علاوه بر کنترل-free hand-ردیابی است که می تواند کمک به برخی از کاربران که مشکل نگه داشتن کنترل است.

برای اینکه عادلانه VR تکنولوژی به سرعت در حال تغییر و نگه داشتن یک چالش است. اما هر بهانه ای که گسترده VR است که هنوز هم بیشتر به یک رویا لوله دیگر دارای آب: در سال 2018 و 41% از افراد مورد بررسی گفت: Yulio فن آوری است که آنها سعی خواهد کرد VR اگر با توجه به فرصت و 84 درصد از پدر و مادر مورد بررسی گفت: حس مشترک رسانه ای است که آنها بر این باورند VR ارائه می دهد تجربه های آموزشی برای بچه های خود را. صنعت است که انتظار می رود برای رسیدن به 40 میلیارد دلار در این سال است.

واقعا نشان دادن همدلی—و رک و پوست حس خوب کسب و کار—VR توسعه دهندگان باید گوش دادن به نگرانی های کسانی که در جامعه معلولین و بهتر است آنها را دعوت به کمک به ایجاد محصولات آنها می خواهند و نیاز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im