باکره مدار مطلب تست نهایی قبل از اولین پرواز به فضا پرتاب شد (عکس)

باند فرودگاه در حال حاضر روشن است برای باکره مدار را راه اندازی.

روز یکشنبه (12 آوریل) شرکت تکمیل نهایی آزمون از توسعه آن برنامه ارسال آن حامل هواپیما کیهانی دختر بچه, بالاترین نقطهء کشتی در سراسر جنوب صحرای کالیفرنیا با یک مداری موشک در زیر بال خود را.

اسیر-حمل محاکمه شد “کامل end-to-end راه اندازی تمرین که تمرینات همه ما عملیات زمینی; ما ماموریت کنترل; همه ما سیستم های ارتباطی و پروتکل; همه ما محدوده دارایی; و ما حامل هواپیما برخاست flyout pull-up مانور و بازگشت به پایگاه عملیات” باکره مدار نمایندگان نوشت: در یک پست وبلاگ جمعه (10 آوریل) که در توصیف این آزمون است.

مرتبط با: گالری,: باکره مدار LauncherOne موشک های ماهواره ای و ماموریت های

باکره مدار است انجام اسیر-انجام آزمایش های قبل از, اما, مارس 12 پرواز بود بیشتر استادانه درست شده لباس تمرین طراحی شده برای هموار کردن راه برای این شرکت برای اولین بار راه اندازی. (اعتبار تصویر: باکره مدار از طریق توییتر)

باکره مدار است انجام اسیر-حمل پروازهای اما این شرکت پر 70-پا بلند (21 متر) LauncherOne موشک سوخت مخازن با آب در آن jaunts. روز یکشنبه مخازن موجود برودتی نیتروژن مایع یک ماده خیلی بیشتر شبیه به مایع اکسیژن آنها را نگه دارید در طول عملیاتی پرواز.

یکشنبه پرواز پوش موفق توسعه کمپین است که همچنین شامل یک قطره آزمون سال گذشته است که در آن کیهانی دختر بچه منتشر شد یک موشک سقوط کرد که منفعلانه به زمین. بنابراین باکره مدار است و در حال حاضر آماده برای برداشتن گام بزرگ بعدی: یک تست راه اندازی. اما روشن نیست که در لحظه ای که آن ماموریت را دریافت کردن زمین.

“که قرار دادن در امروز تمرین نهایی آزمون بزرگ قبل از ما آینده راه اندازی نسخه ی نمایشی. ما باید به روز رسانی بیشتر به زودی — با تشکر برای به زیر همراه امروز!” باکره مدار در توییتر نوشت پس از چند روز تست پرواز.

باکره مدار است بخشی از ریچارد برانسون, باکره گروهی از شرکت ها که همچنین شامل فضای, گردشگری, لباس ویرجین کهکشانی.

مانند ویرجین کهکشانی, مدار, استخدام هوا-راه اندازی استراتژی: در طول عملیاتی پروازهای کیهانی دختر را رها LauncherOne در ارتفاع حدود 35,000 پا (10,700 m) و موشک خواهد شد و سپس راه خود را به فضا. این شرکت تخصص در راه اندازی نسبتا کوچک ماهواره; LauncherOne قادر به ارائه حدود 1100 پوند است. (500 کیلوگرم) برای انواع مقاصد در مدار زمین کمشرکت نمایندگان گفته اند.

هر چند باکره مدار ندارد spaceflights زیر کمربند خود مشتریان در حال حاضر پوشش. برای مثال این شرکت اخیرا امن سه-راه اندازی 35 میلیون معامله با ایالات متحده فضایی نیروی.

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>