Virgin Galactic را VSS وحدت فضا هواپیما می رسد در نیومکزیکو پایگاه فضایی

Virgin Galactic است یک گام نزدیک تر به پرواز مشتریان به فضای زیر مداری.

این شرکت جدیدترین SpaceShipTwo خودرو VSS وحدت دیروز وارد (Feb. 13) در پایگاه فضایی آمریکا در نیومکزیکو توپی Virgin Galactic عملیات تجاری است.

وحدت ساخته شده است این سفر از موهاوی کالیفرنیا — خانه پایه باکره تولید شرکت تابعه شرکت سفینه فضایی — زیر بال VMS حوا هواپیما که انجام خواهد داد که وحدت در بالاترین نقطهء کشتی در طول ماموریت های عملیاتی. سفر رو لگد کردن مراحل نهایی وحدت تست مبارزات انتخاباتی.

“این اسیر-حمل پرواز فرصتی برای مهندسین به بررسی VSS وحدت برای بیش از سه ساعت در ارتفاع بالا و دماهای سرد یک دوره طولانی تر از زمان از تجربه است در طول ماموریت فضایی” ویرجین کهکشانی نمایندگان نوشت: در بیانیه دیروز. “این محیط زیست ارزیابی عملکرد سیستم در حال دشوار است به تکرار در سطح زمین ساخت وتولید-انجام ماموریت های یک جزء حیاتی از VSS وحدت پرواز-آزمون طرح است.”

مرتبط: چگونه Virgin Galactic را SpaceShipTwo کار می کند (infographic)

SpaceShipTwo است که شش مسافر هواپیما در فضا طراحی شده است برای حمل مردم و علمی محموله در مختصر سفرهای زیر مداری به فضا. خودرو می شود هوابرد با کمک یک ناو هواپیما به نام WhiteKnightTwo (VMS حوا).

در ارتفاع حدود 50000 پا (از 15000 متر) WhiteKnightTwo قطره SpaceShipTwo و فضا هواپیما آتش سوزی تا آن پردازنده موشک موتور را راه خود را به فضای زیر مداری. مسافر SpaceShipTwo را تجربه کنید چند دقیقه بی وزنی و دیدن انحنای کره زمین در برابر سیاهی فضا قبل از آمدن به پایین برای یک باند فرود.

یک بلیط برای سوار SpaceShipTwo در حال حاضر به فروش می رساند برای $250,000 و بیش از 600 نفر قرار داده اند پایین سپرده به کتاب یک صندلی Virgin Galactic نمایندگان گفته اند.

وحدت در حال حاضر از آن ساخته شده به مرز نهایی دو بار acing سرنشین پرواز آزمایشی به فضای زیر مداری در دسامبر 2018 و فوریه 2019. هر دو از این ماموریت در زمان خاموش از موهاوی آیا به عنوان فضای هواپیما را بسیاری دیگر از تست پرواز.

اما در این آزمون مبارزات انتخاباتی در حال حاضر نقل مکان کرد و به نیومکزیکو. وجود خواهد داشت بیشتر اسیر-انجام پرواز از پایگاه فضایی امریکاو همچنین unpowered “سرش پرواز” و موشک طراحی آزمون, ماموریت, Virgin Galactic نمایندگان نوشت: در بیانیه دیروز. این کار ادامه خواهد داد برای اثبات کردن وحدت عملکرد و همچنین اجازه می دهد تا خودرو خلبانان خود را آشنا به طور کامل با پایگاه فضایی امریکا و اطراف آن.

هنگامی که این تست پرواز انجام می شود, وحدت خواهد بود آماده برای شروع به پرواز پرداخت مشتریان.

“زمانی که باکره کهکشانی شروع به حرکت به New Mexico [از موهاوی] سال گذشته همه احساس قدر مطلق کار جلو اما ما تشویق و هیجان زده این تیم اعتماد به نفس قوی و چشم انداز آینده” پیچیدگی های خاص گفت: در بیانیه دیروز.

“امروز ما متوجه شدیم که این گام بعدی در رویایی که با آوردن ما سفینه فضایی به New Mexico,” او اضافه شده است. “ما هنوز کار قابل توجهی جلوتر اما ما سپاسگزار برای همه ما تیمی را ساخته اند که در این روز به یک واقعیت است.”

Virgin Galactic چشم انداز آینده شامل بیش از فقط VSS وحدت و VMS حوا. شرکت آشیانه در پایگاه فضایی آمریکا می تواند به جای پنج SpaceShipTwo وسایل نقلیه و دو WhiteKnightTwo صنایع دستی به طور همزمان اجازه می دهد برای پروازهای مکرر از تاسیسات. و Virgin Galactic در نظر دارد برای پر کردن که آشیانه در نهایت دو اضافی SpaceShipTwo وسایل نقلیه در حال حاضر تحت ساخت و ساز در موهاوی برای مثال هستند و هر دو بسیار دور همراه.

مایک دیوار کتاب در مورد جستجو برای بیگانه زندگی “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل Tate) است که در حال حاضر. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im