Virgin Galactic آماده سازی خود برای شروع به فروش پروازهای فضایی زیر مداری بلیط دوباره

اگر شما به دنبال کتاب سوار شدن به فضای زیر مداری با Virgin Galacticشما باید به صبر بسیار طولانی.

بیش از 600 نفر متعلق به یک صندلی روی عرشه این شرکت در شش مسافر SpaceShipTwo و صنعت طراحی شده است که به مشتریان حمل و محموله در مختصر سفرهای زیر مداری به فضا و بازگشت.

Virgin Galactic متوقف فروش بلیط در دسامبر سال 2018 پس از آن آخرین SpaceShipTwo خودرو VSS وحدت رسیده فضا برای اولین بار در یک سرنشین تست پرواز. اما این وقفه به زودی خواهد آمد به پایان, نمایندگان شرکت گفت.

مرتبط: چگونه Virgin Galactic را SpaceShipTwo کار می کند (infographic)

“در ادامه پیشرفت قوی نسبت به خدمات تجاری ویرجین کهکشانی است که در حال حاضر در حال آماده شدن برای انتشار tranche بعد از صندلی برای فروش به عموم مردم” ویرجین کهکشانی نمایندگان نوشت: در یک به روز رسانی در سه شنبه (Feb. 25).

“در اولین مرحله از این فرآیند این شرکت راه اندازی خواهد شد جدید خود یک گام کوچک صلاحیت روند در چهار شنبه, فوریه 26th, اجازه می دهد کسانی که جدی در مورد پرواز به فضا برای ثبت نام در حال حاضر و مقابل خط برای شرکت در صندلی رزرو هنگامی که تبدیل شدن آنها در دسترس” آنها اضافه شده است.

واجد شرایط از طریق یکی از گام های کوچک است که شما می توانید انجام دهید در اینجاشامل ساخت استرداد $1,000 سپرده است.

آن را مقدار زیادی پول بیشتر به واقع بر VSS وحدت هر چند دقیقا چقدر بیشتر روشن نیست در حال حاضر. جدید ترین قیمت بلیط برای SpaceShipTwo شد $250,000 اما Virgin Galactic هنوز نشان داد چه صندلی هزینه خواهد شد زمانی که آنها در فروش دوباره.

SpaceShipTwo انجام شده است در بالاترین نقطهء کشتی توسط یک هواپیما به عنوان شناخته شده WhiteKnightTwo که قطره بالدار فضاپیما در ارتفاع حدود 50000 پا (از 15000 متر). که در آن نقطه SpaceShipTwo پردازنده موشک موتور آتش سوزی تا, مصرف این خودرو تا زیر مداری به فضا.

مسافران را به دیدن انحنای زمین در برابر سیاهی فضا و تجربه چند دقیقه از وزن قبل از آمدن به پایین برای یک باند فرود.

VSS وحدت رسیده final frontier در دو آزمون ماموریت — دسامبر 2018 پرواز و یکی دیگر در ماه فوریه 2019. کسانی که پرواز در زمان خاموش از موهاوی کالیفرنیا که در آن Virgin Galactic تولید شرکت تابعه سفینه فضایی شرکت استوار است. اما عملیات تجاری را در پایگاه فضایی آمریکا در نیومکزیکو است.

و عملیات تجاری می تواند شروع به زودی — شاید گاهی اوقات این سال است. VSS وحدت به تازگی نقل مکان به پایگاه فضایی امریکا آغاز شده است و مرحله نهایی آن آزمون مبارزات انتخاباتی.

Virgin Galactic چشم انداز آغاز می کند و در پایان با VSS وحدت. دو SpaceShipTwo وسایل نقلیه در حال حاضر ساخته شده است در موهاوی و دیگران را به احتمال زیاد به دنبال; شرکت آشیانه در پایگاه فضایی آمریکا می تواند به جای پنج SpaceShipTwos و دو WhiteKnightTwos به طور همزمان.

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im