ویروسی ‘شجره’ نشان می دهد COVID-19 گسترش در دانمارک

یک “شجره” از coronavirus توسعه ارائه می دهد یک نمای کلی از چگونه به آن را حذف به دانمارک و چگونگی گسترش آن در داخل کشور گزارش محققان.

این محققان امیدوارند که ابزار خود را به اثبات مفید برای ردیابی تماس به شیوع بیماری های جدید شعله ور به صورت محلی.

“ما شده اند قادر به ردیابی انتقال مسیرهای اطراف دانمارک و به کشورهای دیگر است.”

تصور کنید یک بزرگ بین المللی خانواده با بسیاری از اعضا و شاخه های پیچیده. برای درک بهتر این خانواده یکی خواهد ساخت یک درخت خانواده برای ردیابی میراث هر عضو به اجداد خود.

در امتداد این خطوط محققان ساخته اند از یک درخت خانواده از کرون coronavirus در یک مطالعه مقدماتی است که در کار کاغذ و هنوز تحت بررسی دقیق.

محققان مونتاژ درخت با استفاده از یک برنامه کامپیوتری است که اجازه می دهد تا آنها را برای رمزگشایی اطلاعات در مورد زنجیر انتقال نیرو با استفاده از سفارشی تجسم.

جای تعجب نیست, شجره نامه تایید می کند که بخش بزرگی از coronavirus توالی مشاهده شده در دانمارک سرچشمه در اتریش در پیست اسکی ایسچگل.

جای تعجب بیشتر خانواده درخت نشان می دهد که برخی از انتقال به دانمارک سرچشمه در جای دیگر و کرون عفونت احتمالا به ایسلند و سوئد در میان کشورهای دیگر.

“بر اساس بیش از 700 در دسترس عموم دانمارکی و 30,000 بین المللی توالی از coronavirus ژنوم ما را ترسیم دانمارکی انتقال زنجیر به ویروسی اجداد در اتریش, ایتالیا و حتی هلند. ما نیز قادر به ردیابی انتقال مسیرهای اطراف دانمارک و به کشورهای دیگر می گوید:” coauthor ماتیاس Christandl استاد ریاضی دانشکده علوم در دانشگاه کپنهاگ.

با استفاده از پیشرفته تجزیه و تحلیل ژنوم منتشر شده coronavirus توالی محققان روش می توانید شناسایی که آیا انتقال زنجیر مربوط vis-à-vis, تماس, ردیابی, و یا اینکه آیا وجود دارد جهش در درخت خانواده که تماس با ردیابی قادر به حساب.

“وجود دارد بوده است هرگز بسیار ژنتیکی اطلاعات در مورد یک بیماری همه گیر آنلاین در دسترس است. آن است که نزدیک به یک انقلاب را در خود دارد…”

“از طریق سنتی تماس با ردیابی یکی ممکن است نتیجه گیری کرد که فرد آلوده به فرد B. اگر پس از بازرسی نزدیک تر می یابد مختلف جهش ویروسی در ژنوم آنها را می دانم که این نه به صورت. به توقف انتقال آنها نیاز به نگه داشتن شکار برای کسی که آلوده به شخص ب به عنوان مثل ما امیدواریم که که ما ابزار را می توان مورد استفاده قرار گیرد برای تکمیل سنتی تماس با ردیابی می گوید:” Christandl.

Coronavirus متشکل از یک رشته از 30,000 نوکلئوتید—بلوک های ساختمان از آن RNA است. به عنوان گسترش ویروس از فردی به فرد تغییر یا جهش رخ می دهد به این رشته نوکلئوتید.

با شناسایی تغییرات محققان می توانید ببینید که کدام یک از جهش یک میراث مشترک. این اجازه می دهد تا آنها را برای تعیین منشاء فردی جهش بر اساس کرون و بین المللی coronavirus نمونه.

“وجود دارد بوده است هرگز بسیار ژنتیکی اطلاعات در مورد یک بیماری همه گیر آنلاین در دسترس است. آن است که نزدیک به یک انقلاب را در خود دارد که این امکان را برای ما به توسعه این ابزار” توضیح می دهد که Christandl.

“در حالی که ما برنامه های کامپیوتری در دسترس عموم در github مطالعه شیوع نیاز به کار دستی و تخصص” Christandl می گوید. “اما ما مشتاق به کار با هر کسی که علاقه مند به مطالعه شیوع.”

منبع: دانشگاه کپنهاگ

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmasu tesisatçısımobil ödeme bozdurmaTurkcell Mobil Ödeme BozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24buy verified stripe accountrottweilerinstagram followerstesisatçıhtml nullednulled themes1xbetkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme NakitMobil BozumMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmayabancı diziCialis