ویدئو نشان می دهد که ایران ربات انسان نما تمرین از طریق دیوار ضربه محکم و ناگهانی Selfie

Oh Yeah!

یک تیم از مهندسین از دانشگاه تهران فقط رونمایی شگفت انگیزی پیچیده ربات انسان نما است.

دوبله سورنا IV, ربات آخرین تکرار در دانشگاه آزاد تهران مرکز سیستم های پیشرفته و فن آوری های’ دهه برای ساخت پروژه بسیار کاربردی انسان مانند روبات با توجه به IEEE Spectrum. جدید در برجسته حلقه سورنا IV دیده می شود, در میان چیزهای دیگر با استفاده از یک دریل و نما برای عکاسی از خود.

ظریف درک

هر تکرار از سورنا با تمرکز بر برخی از قابلیت های جدید, IEEE Spectrum گزارش. مثلا سورنا II برای اولین بار بود که می تواند راه رفتن و 2015 را سورنا III تا به حال بهبود مهارت های حرکتی است که اجازه دهید آن را صعود مراحل و پا زدن توپ بدون سقوط بیش از. این زمان در اطراف این تیم متمرکز دادن ربات زبر دست.

“بهبود ربات تعامل با محیط زیست یکی از اهداف اصلی از سورنا IV پروژه” مهندس مکانیک و پروژه سر Yousefi-Koma گفت: IEEE Spectrum.

ابتدا مرغ

جدید حلقه برجسته نشان می دهد انواع مختلفی از وظایف است که به نظر می رسد ابتدایی اما دشوار است به برنامه را به یک دستگاه است که فاقد یک انسان حس عمقی.

در علاوه بر این به حفاری سوراخ و برگزاری یک تلفن همراه — آن را سخت به تصور کنید که دست رباتیک در واقع در زمان یک عکس — سورنا IV می توانید با نوشتن نام خود را بر روی تخته سفید و shakily گرفتن یک بطری آب از دست کسی را بدون خرد کردن آن.

بیشتر بخوانید: ایران پرده آن پیشرفته ترین ربات انسان نما در عین حال [IEEE Spectrum]

بیشتر روبات ها: سازمان دیده بان روسیه اسلحه Toting ربات با استفاده از یک مته قدرت در ISS

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im