گیاهی ترکیب دعوا بیماری کبد چرب

یک ترکیب طبیعی در بسیاری از سبزیجات به نام ایندول ممکن است مبارزه با بیماری کبد چرب گزارش محققان.

این مطالعه نشان می دهد ایندول است که در حال حاضر در باکتری های روده و چلیپاءی سبزیجات مانند کلم و کلم پیچ و گل کلم و کلم بروکسل, می توانید کنترل non-alcoholic fatty liver disease (NAFLD). همچنین این آدرس چگونه این ترکیب طبیعی ممکن است منجر به درمان های جدید و یا اقدامات پیشگیرانه برای NAFLD.

“بر اساس این تحقیقات ما معتقدیم غذاهای سالم با ظرفیت بالا برای تولید ایندول ضروری برای جلوگیری از NAFLD و مفید برای بهبود سلامت کسانی که با آن می گوید:” Chaodong وو یک هیات علمی همکار در تگزاس A&M دانشگاه AgriLife تحقیق و محقق اصلی این مطالعه است.

“این یک مثال دیگر است که در آن تغییر رژیم غذایی می تواند کمک به جلوگیری و یا درمان بیماری و بهبود رفاه فردی است.”

“مواد غذایی با ظرفیت بالا از ایندول تولید و یا داروهای که تقلید اثرات آن ممکن است روش های درمانی جدید برای درمان اين بيماری میباشد.”

NAFLD رخ می دهد که کبد می شود “marbled” با چربی گاهی اوقات به دلیل تغذیه ناسالم مانند مصرف بیش از حد چربی های اشباع شده. اگر به درستی مورد توجه قرار گیرند و این وضعیت می تواند منجر به زندگی تهدید بیماری کبد از جمله سیروز و یا سرطان کبد.

بسیاری از عوامل منجر به NAFLD. کبد چرب است هفت تا 10 برابر بیشتر شایع در افراد مبتلا به چاقی در جمعیت عمومی است. علاوه بر این چاقی باعث التهاب در بدن است. ماکروفاژها, انواع سلول های سفید خون است که به طور معمول در نبرد با عفونت درایو این التهاب است. این التهاب را تشدید آسیب کبدی در کسانی که مبتلا به بیماری های کبدی.

باکتری های روده نیز می تواند یک اثر—مثبت یا منفی—بر پیشرفت بیماری کبد چرب. این باکتری تولید بسیاری از ترکیبات مختلف است که یکی از آنها ایندول. بالینی متخصصان تغذیه و تغذیه دانشمندان را شناسایی کرده اند این محصول از اسید آمینه تریپتوفان به احتمال زیاد داشتن پیشگیرانه و مزایای درمانی به افراد مبتلا به NAFLD.

موسسه ملی سرطان نیز اشاره می کند مزایای اسید ایندول-3-carbinol موجود در سبزیجات چلیپاءی از جمله ضد التهابی خود و مبارزه با سرطان خواص.

ایندول اثر بر کبد

این مطالعه جدید به بررسی اثر غلظت ايندول در مدل های حیوانی و سلول های انفرادی برای کمک به تعیین ایندول را در اثر التهاب کبد و مزایای بالقوه به افراد مبتلا به NAFLD. محققان با بررسی میزان که ایندول کاهش کبد چرب غیر الکلی, بیماری, ترکیب یافته های قبلی در باکتری های روده, التهاب روده و التهاب کبد است. آنها نیز گنجانیده تحقیق چگونه ایندول بهبود کبد چرب در مدل های حیوانی.

برای این مطالعه محققان به بررسی اثرات ایندول در افراد در چین با چرب جگر. زیرا تحقیقات همکار Qifu Li شد یک پزشک در چونگکینگ دانشگاه علوم پزشکی در چین این تیم تصمیم گرفت او باید منجر به تحقیقات بالینی با استفاده از چینی شرکت کنندگان است.

در 137 افراد تیم تحقیقاتی کشف افراد با شاخص توده تمایل به کاهش سطح اسید ایندول در خون خود. علاوه بر این ایندول سطح در آن با چاقي باليني بودند به طور قابل توجهی کمتر از کسانی که در نظر گرفته شد لاغر است. و در کسانی که با کاهش ایندول سطح نیز وجود دارد یک مقدار بالاتر از رسوب چربی در کبد است.

این نتیجه به احتمال زیاد خواهد شد گسترش به دیگر اقوام Li یادداشت هر چند پس زمینه های قومی ممکن است برخی از تاثیر بر روی باکتری های روده جمعیت و دقیق سطوح متابولیت.

به منظور تعيين تاثير ايندول این تیم تحقیقاتی با استفاده از مدل های حیوانی تغذیه یک رژیم غذایی کم چربی به عنوان یک کنترل رژیم غذایی با چربی بالا برای شبیه سازی اثرات NAFLD.

“مقایسه از مدل های حیوانی تغذیه یک رژیم غذایی کم چرب و رژیم غذایی با چربی بالا به ما درک بهتری از چگونگی ایندول مربوط به NAFLD می گوید:” Gianfranco Alpini یک مطالعه همکار و استاد سابق در تگزاس A&M مرکز علوم بهداشت و در حال حاضر مدیر ایندیانا مرکز تحقیقات کبد.

Alpini می گوید درمان NAFLD-تقلید از مدل های حیوانی با ايندول به طور قابل توجهی کاهش تجمع چربی و التهاب در کبد است.

کبد-روده اتصال

در علاوه بر این به کاهش مقدار چربی در سلول های کبدی ايندول در عمل نیز در سلول های روده که ارسال سیگنال های مولکولی که تعدیل التهاب می گوید شانون Glaser, یک استاد در مرکز علوم بهداشت.

“ارتباط بین روده و کبد می افزاید: یکی دیگر از لایه ای از پیچیدگی به مطالعات انجام شده در کبد چرب غیر الکلی, بیماری و مطالعات آینده بسیار بسیار مورد نیاز را به طور کامل درک نقش ایندول,” گلاسر می گوید.

“مواد غذایی با ظرفیت بالا از ایندول تولید و یا داروهای که تقلید اثرات آن ممکن است روش های درمانی جدید برای درمان NAFLD می گوید:” وو که اضافه می کند که پیشگیری یکی دیگر از جنبه های مهم را در نظر بگیرید.

“جلوگیری از NAFLD توسعه و پیشرفت ممکن است در روش تغذیه ای برای اطمینان حاصل شود که میکروب های روده اجازه می دهد ایندول و متابولیت های دیگر به عملکرد موثر,” او می گوید. “تحقیقات آینده مورد نیاز است به بررسی چگونگی رژیم های غذایی خاص ممکن است قادر به رسیدن به این.”

وو می گوید در تحقیقات آینده او امیدوار به همکاری با مواد غذایی دانشمندان و متخصصان تغذیه بالینی به بررسی آنچه که غذاهای سالم می تواند تغییر microbiota روده و افزایش تولید ایندول.

این مطالعه به نظر می رسد در کبد.

منبع: پل Schattenberg برای Texas A&M University

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de