روز ولنتاین ماکیان محموله کشتی پرتاب به ایستگاه فضایی با تاخیر توسط بادهای

وجود خواهد داشت هیچ روز ولنتاین پرتاب به ایستگاه فضایی بین المللی امروز ناسا می گوید.

راه اندازی یک نورث روپ گرومن Antares rocket حمل uncrewed ماکیان کشتی باری پر از منابع حیاتی — از جمله برخی از شکلات و پنیر و دیگر رفتار میکند برای فضانوردان — شده است با تاخیر حداقل 24 ساعت. جدید راه اندازی خواهد شد 3:21 p. m. EST (2021 GMT) روز شنبه (Feb. 15) از nasa’s Wallops Flight Facility در جزیره Wallops ویرجینیا.

“نورث روپ گرومن و ناسا موکول امروز Antares راه اندازی تلاش برای CRS-13 ماکیان عرضه مجدد ماموریت با توجه به قوی سطح بالا باد” گفته مقامات ناسا در یک به روز رسانی امروز. “این موشک Antares و ماکیان سفینه فضایی سالم باقی می ماند.”

شما می توانید به تماشای ماکیان راه اندازی در اینجا زندگی می کنند و در Space.com’s homepage حسن نیت ارائه میدهد از تلویزیون ناسا. ناسا پخش خواهد شد شروع در 2:45 p. m. EST (1945 به وقت تهران).

مرتبط: باکتری ها و استخوان: در اینجا علم اندازی در ماکیان NG-13
بیشتر:
چگونه نورث روپ گرومن را Antares موشک & ماکیان کشتی کار

ماکیان NG-13 ارائه خواهد شد 7,600 پوند است. (از 3400 کیلوگرم) از آزمایش چرخ دنده ها و مواد غذایی و دیگر لوازم به سه نفر اعزامی 62 خدمه ایستگاه فضایی است که آن را می رسد در هفته آینده. بسته بندی شده در میان کسانی که در تامین برخی از لقمه خوشمزه برای فضانوردان از جمله سه نوع پنیر (توسط درخواست ویژه) و همچنین Lindt شکلات (فلفل قرمز شکلات و دریای نمک طعم) و دیگر آب نبات فقط در زمان برای روز ولنتاین تعطیلات آخر هفته.

“موشک را بررسی کنید. شکلات را بررسی کنید. سطح بالایی بادها? متاسفانه بررسی” مقامات با nasa’s Wallops Flight Facility گفت: در توییتر ارسال.

اگر همه می رود و ماکیان فضاپیما وارد خواهد شد در ایستگاه فضایی بین المللی بامداد سهشنبه (Feb. 18) ناسا, مقامات گفت.

نورث روپ گرومن و ناسا در ابتدا سعی به راه اندازی ماکیان محموله ماموریت در روز یکشنبه (Feb. 9) اما سقط آن را در دقایق پایانی به دلیل زمین سنسور قطعی است. ملال انگیز آب و هوا در, راه اندازی سایت, مانع تلاش های بعدی در طول هفته.

روز شنبه پیش بینی آب و هوا به نظر می رسد بکر با 85% شانس از شرایط مساعد برای راه اندازی ناسا, مقامات گفت. بازدید Space.com در روز شنبه برای راه اندازی پوشش نورث روپ گرومن است ماکیان NG-13 محموله ماموریت ناسا برای.

ایمیل طارق ملک در [email protected] یا او را دنبال کنید @tariqjmalik. ما را دنبال کنید @Spacedotcom, Facebook و Instagram.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>