خلاء ساز Dyson جدید طراحی ونتیلاتور فقط در 10 روز

خلاء به هواکش

شرکت Dyson — بهترین و شناخته شده برای آن براق جاروبرقی — اعلام کرده است این طراحی جدید دستگاه تنفس مصنوعی به نام “CoVent” فقط در ده روز با توجه به سی ان انبه کمک انگلستان درمان coronavirus بیماران.

این شرکت در حال برنامه ریزی برای تولید 15,000 هواکش برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر 5,000 از آن اهدا خواهد شد به کشورهای دیگر است.

“دستگاه تهویه پشتیبانی از یک بیمار که دیگر قادر به حفظ خود ایرویز اما متاسفانه در حال حاضر وجود دارد یک کمبود قابل توجهی هر دو در انگلستان و کشورهای دیگر در سراسر جهان” بنیانگذار شرکت James Dyson نوشت: در نامه سرگشاده ای که به نقل از سی ان ان.

مسابقه به تولید

فقط ده روز پیش Dyson دریافت تماس از انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون درخواست این شرکت برای کمک به این کشور در خدمات بهداشت ملی با عرضه هواکش.

به تازگی طراحی شده CoVent ونتيلاتور قابل حمل باطری دستگاه تنفس مصنوعی است که می تواند نصب شده و به سمت تخت بیمارستان.

ده روز

ده روز است که زمان چرخش به طراحی چیزی بسیار پیچیده است.

“هسته چالش بود که چگونه به طراحی و ارائه یک مدل جدید و پیشرفته پزشکی محصول در حجم و در یک فضای کوتاه از زمان” Dyson اضافه شده است. “این مسابقه ای است که در حال حاضر به گرفتن آن را به تولید.”

این خبر پس از tech نجیب زاده Elon Musk اعلام کرد اواخر شب گذشته از طریق توییتر که او برنامه ریزی برای بازگشایی تسلا Gigafactory در بوفالو, نیویورک نیز شروع به تولید هواکش.

ادامه مطلب: James Dyson جدید طراحی ونتیلاتور در 10 روز. او 15,000 برای مبارزه با بیماری همه گیر [ایسنا]

بیشتر در هواکش: Elon Musk: NY Gigafactory را دوباره باز تولید هواکش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im